• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

נצח ישראל לא ישקר

נ ליסואר

Active member
יש נה הסטה פרועה כנגד הציבור החרדי מכיוון כאלו שרוצים לעשות הון פוליטי אני רק רוצה לשאול אותם כולל את המורה שלי מהתיכון שבמישור האישי אני מעריכו מאוד אבל במישור ההשקפתי אני סולד מדרכו מתלמיד ליובל שרלו כיהן כחבר מועצה בבית שמש משה אבוטבול מכיר אותו מטעם הבית היהודי הוא תמיד אמר לי שנכון שטוב שלומדים תורה אבל מה לעשות שהרוב לא בנוי לזה ואני שואל אותך מורי חביבי היקר האם פעם נכנסת לכוללים בבני ברק גדולים או למיר אז מה תאמר לי לא יש כאלו שאני מכיר נו בסדר גם אני מכיר עוד רבבות שלומדים מהבוקר עד הלילה בשקידה והתמדה אלא מה הוא לא זכה להיות אברך אז ההגנה הכי טובה זו התקפה ופשוט באים ופוסלים
אבל לא יעזור לא ללפיד ולא לקינלי תור פז שאני מציע לקנות הרבה ספרייט וקולה אנחנו נלמד תורה ולא הם יגידו לנו מה לעשות
יש לי רק שאלה איך הם לא מבינים שיש אלוקים בשמים
הבה ונעשה סקירה היסטורית בשלושים שנותיה הראשונות של המדינה עד שנת 77 החרדים לא היו בממשלה למה לא יכולתם אתם החילונים לבצע כל מה שעלה בדעתכם לגייס את החרדים
אח"כ בשנת 2003 החרדים נזרקו החוצה לפיד האב שר"י היה חזק בממשלה איך לא הצלחתם לגייס את החרדים
שנת 2013 לפיד הבן מקבל 19 מנדטים החרדים נזרקים החוצה בפעם השלישית בתולדות המדינה שאין חרדים בשילטון חוק הגיוס עולה בכל הכח לפיד מכה בחרדים נו איפה לפיד
אח"כ תשפ"א תמוז בנט עולה אין חרדים בממשלה אין גם ליכוד שיסטייג עוד פעם הממשלה נופלת
אז הרב נ.ב שליט"א מבית שמש האם אתה וחבריך לא תופסים את עצמכם להבין שלא יעזור לכם ולא לדיבורים שאתם מנסים ליצר
נצח לא ישקר

חזור
חלק עליון