• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ספרים מומלצים לדרשנים מפרשת השבוע

טללי אורות [מטורף]
ביאורים והנהגות של הגאון רבי משה שטרנבוך שליט"א [ממש פצצה]
אוצרותיך אמלא של הרב טורק
פניני בית לוי [של הרב אברהם הלוי]
פניני פרשת השבוע של הרב אשר קובלסקי [ממש פצצה]
ויאמר ראובן [של הרב ראובן קרלנשטיין]
כמוצא שלל רב [מיוחד במינו]
אוצרות התורה של הרב אליה כהן [פצצה]
פנינים משולחן גבוה
נחל אליהו [לרבי אליהו דיסקין]
אורחות חיים לרבי חזקיהו מישקובסקי
מחשבת הפרשה [לרבי שמואל גנוט]
ספרי הרב זילברשטיין על התורה [עלינו לשבח, טובך יביעו, נפלאותיך אשיחה, ופריו מתוק, ברכי נפשי, והערב נא, מצוות בשמחה, ועוד]
בכל אלו תוכל למצוא דברי תורה ערבים ומתוקים, מיוחדים ושנונים, עם מסרים ויסודות לכל דבר וענין
כל מה שנכתב פה, זה ממש מהשורה הראשונה (כולל הספרים שהזכיר כאן הרב מורשת מרן)

ספר מאוצרתיהם של מגידים
כפפה ליד
רעיונות מפציצים כל שבוע מחדש
מכין לך דרשה של עשר דקות עם תוכן עשיר וחדשני
[אולי בהמשך אעלה הדרשה של השבוע, שבוע שעבר העליתי של משפטים שאנשים יראות את הספר]
מאיפה אפשר להשיג?

לכל המעוניין לקבל במייל חידושים נפלאים מהספר "אשר בדברו" על פרשיות השבוע לכל הרמות
אפשר לשלוח אלי למייל, בקשה לקבלת חידושים על פרשיות השבוע ואשתדל להחזיר בל"נ המייל הוא AB0548410300 וכו'...
יש לציין כי חלק ניכר מהחידושים לא מופיעים בספרים אחרים
כמו כן אפשר לקבל חידושים נפלאים על מאמרי חז"ל ...

רק עכשיו ראיתי את האשכול ואני בפלא איך עד עכשיו לא כתבו את הספר משוש תבל. הכול מבארו הטהורה של מרן זיע"א. וגם משלחנו של מרן (עצה טובה שידפיס שוב בכתב אחר ועיצוב אחר בעימוד...).

רק עכשיו ראיתי את האשכול ואני בפלא איך עד עכשיו לא כתבו את הספר משוש תבל. הכול מבארו הטהורה של מרן זיע"א. וגם משלחנו של מרן (עצה טובה שידפיס שוב בכתב אחר ועיצוב אחר בעימוד...).
הרב אושרי, אני בפלא עליך איך לא הזכרת את הספר המדהים "אמרי..." אוצר נפלא על פרשיות השבוע.

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון