• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ספרים מומלצים לדרשנים מפרשת השבוע

מאיפה אפשר להשיג את הספר 'לב שלום' של הרב שבדרון??

הספרהמחברהסכמותהוצאה לאורהערות
ליקוט שלך בקראית השניים מקרא, קושייות שעולות לך ועייון קטן במפרשים שעה לוקח גג ביום שישי
אתה בעצמךשל כולםככה נראה הכי טוב לדרשו
יש לך לראות אור החיים רמב"ן וכד' לוקח כמה דקו וזה נפלא אבל אם בכ"ז אין לך זמן אז אלו נראים בעיני הכי טובים
אוצרתינוהרב עובדיה חןמו"ר הגר"מ מאזוז ומו"ר הגרש"מ עמארמכון הרב מצליחדרשתי ממנו כמה פעמים נפלא ביותר
משוש תבל
(ובדיוק ברגע הכתיבה ראיתי שהקדימני הרה"ג המפורסם @אושרי רביב)
הרב שמעון יוחאי יפרחמו"ר הגר"י יוסףמחלק גדול ממנו אפשר למצוא דרשות נפלאות של מרן הרב עובדיה ואני דרשתי ממנו כמה פעמים
מאור ישראל -דרושיםמרן הרב עובדיה יוסףלא זקוק להסכמותמאור ישראלדרשות נפלאות
אריה שאגהרב אריה שכטריש גם לפ"ש וגם למועדים דרשתי כמה פעמים (רק שלפעמים צריך לשנות קצת בסיפורים ולהוסיף משלך)
ויאמר אברהם
(כפי שאמר הרב ראש מוסדות @מורשת מרן)
הגאון הרב אברהם הלוי פטאלמרן רבינו עובדיה יוסףמאור ישראלנפלא ביותר ומתאים לכל זמן ועת ולכל הסוגים נראה שזה הכי טוב כאן מהכל
וידברהרב בנימין גבאימו"ר הגר"י יוסףנפלא
פניני בית הלויהרב בנימין הלוימו"ר הגר"י יוסףגיס של מו"ר שליט"א יפה ביותר לא דרשתי ממנו אבל נראה טוב
יחי ראובןהרב ראובן קרלנשטייןדרשתי כמה פעמים נחמד
והגדת, ומתוק האור, וכד'נפלאים אני אישית פחות אוהב

ספר מאוצרתיהם של מגידים
כפפה ליד
רעיונות מפציצים כל שבוע מחדש
מכין לך דרשה של עשר דקות עם תוכן עשיר וחדשני
[אולי בהמשך אעלה הדרשה של השבוע, שבוע שעבר העליתי של משפטים שאנשים יראות את הספר]
חלק ראשון בראשית שמות וכן על המועדים נמצא באוצר החוכמה
ושאר הספרים ניתן להשיג אצל המחבר
1708206786787.png

לסיפורים נראה לי שיש בסו"ס אורחת מרן ח"ב קונטרס באהבתה תשגה תמיד אפשר לקחת משם סיפורים לדרשות
הספרהמחברהסכמותהוצאה לאורהערות
ליקוט שלך בקראית השניים מקרא, קושייות שעולות לך ועייון קטן במפרשים שעה לוקח גג ביום שישי
אתה בעצמךשל כולםככה נראה הכי טוב לדרשו
יש לך לראות אור החיים רמב"ן וכד' לוקח כמה דקו וזה נפלא אבל אם בכ"ז אין לך זמן אז אלו נראים בעיני הכי טובים
אוצרתינוהרב עובדיה חןמו"ר הגר"מ מאזוז ומו"ר הגרש"מ עמארמכון הרב מצליחדרשתי ממנו כמה פעמים נפלא ביותר
משוש תבל
(ובדיוק ברגע הכתיבה ראיתי שהקדימני הרה"ג המפורסם @אושרי רביב)
הרב שמעון יוחאי יפרחמו"ר הגר"י יוסףמחלק גדול ממנו אפשר למצוא דרשות נפלאות של מרן הרב עובדיה ואני דרשתי ממנו כמה פעמים
מאור ישראל -דרושיםמרן הרב עובדיה יוסףלא זקוק להסכמותמאור ישראלדרשות נפלאות
אריה שאגהרב אריה שכטריש גם לפ"ש וגם למועדים דרשתי כמה פעמים (רק שלפעמים צריך לשנות קצת בסיפורים ולהוסיף משלך)
ויאמר אברהם
(כפי שאמר הרב ראש מוסדות @מורשת מרן)
הגאון הרב אברהם הלוי פטאלמרן רבינו עובדיה יוסףמאור ישראלנפלא ביותר ומתאים לכל זמן ועת ולכל הסוגים נראה שזה הכי טוב כאן מהכל
וידברהרב בנימין גבאימו"ר הגר"י יוסףנפלא
פניני בית הלויהרב בנימין הלוימו"ר הגר"י יוסףגיס של מו"ר שליט"א יפה ביותר לא דרשתי ממנו אבל נראה טוב
יחי ראובןהרב ראובן קרלנשטייןדרשתי כמה פעמים נחמד
והגדת, ומתוק האור, וכד'נפלאים אני אישית פחות אוהב

חזור
חלק עליון