• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עזרה במציאת ספר פיוטים ושירי שבת

שלום לכולם
לפני למעלה מעשר שנים הגיע אליי ספר של פיוטים ושירי שבת שאיני זוכר את שמו שמה שמיוחד בו שמעבר לחלוקה הרגילה של שירים לפי מקאמים שיש אצל הרבה
יש שם גם ציונים בתוך השירים עצמם כשיש מעברים של בתים למקאמים אחרים עכשיו אני לומד מקאמים ומחפש בנרות את הספר הזה
מישהו אולי יודע איזה ספר זה
תודה מראש לכל מי שיעזור

שלום לכולם
לפני למעלה מעשר שנים הגיע אליי ספר של פיוטים ושירי שבת שאיני זוכר את שמו שמה שמיוחד בו שמעבר לחלוקה הרגילה של שירים לפי מקאמים שיש אצל הרבה
יש שם גם ציונים בתוך השירים עצמם כשיש מעברים של בתים למקאמים אחרים עכשיו אני לומד מקאמים ומחפש בנרות את הספר הזה
תודה מראש לכל מי שיעזור
אברהם יגל של אבי בן ישראל

שלום לכולם
תודה מראש לכל מי שיעזור
מן הסתם כוונתך לספר שאו זמרה. ששם ישנה חלוקה מיוחדת לפי המקאמים ולפי הסולמות. שבהחלט זה מסייע מאוד בלימוד של המקאמים.
[ניתן להשיג אותו בחנויות הספרים שליד בית הכנסת מוסאיוף בשכונת הבוכרים.
והכי טוב שתשאל את החזן ר' יחזקאל מזרחי הי"ו. 0528687305]
בהצלחה רבה!

מן הסתם כוונתך לספר שאו זמרה. ששם ישנה חלוקה מיוחדת לפי המקאמים ולפי הסולמות. שבהחלט זה מסייע מאוד בלימוד של המקאמים.
[ניתן להשיג אותו בחנויות הספרים שליד בית הכנסת מוסאיוף בשכונת הבוכרים.
והכי טוב שתשאל את החזן ר' יחזקאל מזרחי הי"ו. 0528687305]
בהצלחה רבה!
הרב @מוישי ס"ט שליט"א בן איש חיל רב פעלים...

גם בספר קול רנה יש את זה. וזה מורחב הרבה יותר מספר שאו זמרה.
בעיקרון ניתן לראותו באוצר החכמה:
אלא שיצא מהדורה יותר חדשה ממה שנמצא כעת באוצר,
וראה בזה כאן:

חזור
חלק עליון