• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עזרה דחופה בקשר למרן - טלפונים דחוף כמה שיותר מהר!

הודות לחברי משפחת פורום מרן קבלתי את המספר שלו.
אלו הם האנשים שנותרו לי:
הרב יששכר יונה
דניאל ענתבי, היה המזכיר האישי של הרב
פנחס יזדי [הוא רב? איני יודע. אשמח לפירוט מי שמכיר]
הרב אבנר כהן - אמור להיות לפי חשבון שלי בן 76
אברהם או רמי גורן - בן של הרב גורן, הוא עורך דין. כך כתוב לי...
הבן של רבי דוד משאש - בנו של רבי שלום ע"ה.

הודות לחברי משפחת פורום מרן קבלתי את המספר שלו.
אלו הם האנשים שנותרו לי:
הרב יששכר יונה
דניאל ענתבי, היה המזכיר האישי של הרב
הרב אבנר כהן - אמור להיות לפי חשבון שלי בן 76
אברהם או רמי גורן - בן של הרב גורן, הוא עורך דין. כך כתוב לי...
הבן של רבי דוד משאש - בנו של רבי שלום ע"ה.
חכם אושרי היקר, האם דיברת עם יונה שנתתי לך המספר? ממנו תוכל להגיע לשאר
לגבי השאר כתבתי לך כמה בירורים שנוכל להתקדם אם תגיד כן או לא

חכם אושרי היקר, האם דיברת עם יונה שנתתי לך המספר? ממנו תוכל להגיע לשאר
לגבי השאר כתבתי לך כמה בירורים שנוכל להתקדם אם תגיד כן או לא
אשמח אם תוכל לכתוב לי בפרטי את הבירורים איך אני אגיע אלהם ואני אענה לך כן או לא בפרטי...

עכ"פ מכיון שזה גם קשור למה שאני עוסק כעת במיון שיעוריו של מרן, אני מעלה את רשימת הנושאים שאני צריך את המראה מקום המדויק שלהם בשלחן ערוך בהלכות נדה. סימן וסעיף, כי אני עדיין לא יודע מאומה בהלכות אלו. ולכן אני לא יודע איך למקם אותם. צריך את המראה מקום המדויק בבקשה:
דיני כתמים
שאמרה טמאה אני
פרישה סמוך לוסת
חכם שטימא אין חכם אחר רשאי להתיר
חכם שטימא אינו רשאי להתיר
כתמים בגדי צבעוניים

תודה רבה!

היו 2 אחים הרב יששכר וזבולון יונה שהיו ותיקי תלמידי מרן , ואחרי פטירתו יצאה איזה הסרטה של אחד מהם יושבים בקצה של איזה אולם ומספרים זכרונות ממרן רבינו, נראה לי שהם אחים חורגים של הגה"צ ר' אברהם, ועוד אח זה הרב מאיר שדורש בבורוכוב, ואולי אני טועה ביניהם. שלחתי לרבי אושרי טלפון של הבן של ר' יששכר כמדומלי, שהוא היה פעם עוזר לנו הרבה מאוד בשיבוץ בחורים לישיבות וטרח עבורי בזה הרבה בבחורים ששלחתי אליו. ישלם ה' שכרו.

הם אחים החורגים של חכם מנשה יונה זצ"ל הגנן של מרן והסיפור הידוע עם מרן והרבנית בהזדמנות

הם אחים החורגים של חכם מנשה יונה זצ"ל הגנן של מרן והסיפור הידוע עם מרן והרבנית בהזדמנות

תשיג לי את רבי יששכר יונה....

איפה גר?

אם הוא גר בני ברק או ביתר היה הולך עם המבורג וחליפה דאבל אז הוא נפטר ככל הנראה יש לו בן אחד רב קהילה בנתיבות.
ולגבי רבי ישראל מאיר יונה הוא הבן של חכם אברהם יונה

נערך לאחרונה:
אני איתמר יזדי הבן של אאמו"ר פינחס יזדי זצ"ל, קיבל דום לב בג' במרחשוון ליל שב"ק הילולא של מרן זיע"א ונפטר בי"ט מרחשוון תשפ"ב.
המספר טלפון שלי 0527613836

אני איתמר יזדי הבן של אאמו"ר פינחס יזדי זצ"ל, קיבל דום לב בג' במרחשוון ליל שב"ק הילולא של מרן זיע"א ונפטר בי"ט מרחשוון תשפ"ב.
המספר טלפון שלי 0527613836
היה יהודי מאוד יקר וצנוע ומעלי למשפחת יזדי, שהיה לו ישיבות ערב כמדומני בשם אהל יוסף, והיה משווק סוכריות וממתקים, כמדומני שהיה גר בבית וגן, יש קשר?

חזור
חלק עליון