• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עיתון "שחרית"

במאמר היום בעיתון שחרית בחרו ולא בפעם הראשונה לתקוף את יו"ר תנועת ש"ס, ובאיזה נושא: "הגזענות".
למי שיש מנוי אליהם, מומלץ לבצע הסרה ולפרט למה.
הצג קובץ מצורף 2609
אינני מנוי, והעיתונאי כתב בצורה מאוד לא יפה, אבל לגוף הדברים, בתוך עמי אני יושב והעיתונאי צודק.
ישנה הזדמנות לעצור את הקיפוח ושבנינו ובנותינו יתקבלו לישיבות בתי ספר וסמינרים כשוות בין שוות לכל הפחות.

אין מה לעשות, צריך לדעת לקבל את האמת ממי שאמרה גם היא לא הכי נעימה
אז נכון שצריך להעיר לגופו של עיניין ולא אישית אבל עצם הביקורת נחוצה וטובה ואני חושב שדווקה בגלל זה צריך להימנות עליהם ולא על שאר התקשורת החרדית שעליה נאמר "שופר שציפהו כסף, נשתנה קולו -נפסל לתקיעה"

אפשר להיות מנוי ל הדרך היומי במייל במקום

בכל יום, הבוקר שלכם יתחיל אחרת, עם כל המידע, הכתבות, הפרשנויות, הניתוחים, המאמרים והתוכן שאתם צריכים לדעת.

רוצים לקבל את המהדורה היומית בכל בוקר אליכם למייל?

שלחו הודעה לכתובת: yomi1@haderech.net או לחצו על הקישור הבא: http://haderech-digital.com/

להתראות גם מחר בבוקר, ותעדכנו את המשפחה והחברים.

במאמר היום בעיתון שחרית בחרו ולא בפעם הראשונה לתקוף את יו"ר תנועת ש"ס, ובאיזה נושא: "הגזענות".
הצג קובץ מצורף 2609
כל מי שמדבר על מר דרעי צריך להחרים אותו? שמעו זו 'שריטה' מחילה אין לי מילה אחרת.

איני מדבר באופן נקודתי על מאמר זה, אבל באופן כללי בעיתון שחרית יש אפליה וגזענות, הם מעבירים הרבה יותר ביקורת גם של פרשנות, על ש"ס מאשר על דגל ואגודה, כי כמובן לאגודה ודגל יש מועצת, ואסור למתוח עליהם ביקורת...

מצורף מכתב ששלחתי להם בכא אב תשפ"ג:
האם גם על נבחר ציבור אחר הייתם מפרסמים כאלו תגובות?
קראתי את המכתב של ישראל מעמנואל בעמ' 20, ובאמת שהתפלאתי שפשקוויל כזה נכנס לעיתונכם, האם הייתם מפרסמים כזה מכתב על נציגי גור שתמכו בירושלים בברקת שחילן את י-ם, ובעופר ברקוביץ שהרים על נס להלחם בכל הקדוש והיקר?

האם רק להם מותר לשמוע לרבותיהם (שאשרי המאמין שהורו להם כך), או שגם לספרדים מותר לשמוע לרבותיהם?

מצפה לתשובתכם.

הצג קובץ מצורף 2609

מי שלא מבין זוהי דרכה של פרשנויות היום תוקפים את פוליטיקאי זה ולמחר את חבירו,
אריה דרעי אם כל הכבוד הוא אינו הגרי"ג אדלשטיין זצ"ל
שצריך וחובה למחות על כבודו.
[אני מקווה שלא הרגזתי כמה אנשים, וא"כ אני מבקש סליחה מראש].

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
מי שלא מבין זוהי דרכה של פרשנויות היום תוקפים את פוליטיקאי זה ולמחר את חבירו,
אריה דרעי אם כל הכבוד הוא אינו הגרי"ג אדלשטיין זצ"ל
שצריך וחובה למחות על כבודו.
[אני מקווה שלא הרגזתי כמה אנשים, וא"כ אני מבקש סליחה מראש].
י'מצחיק...
המחאה נגדם אינה על כבוד התורה, אלא על כבודנו!!!

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
והנה עוד דוגמא על ה"סיקור" ההוגן שלהם...
שבע שעבר יום שלישי, כותרת מלאה כאילו היה מהפך בשילטון:
שחרית כח אלול פג.jpg
ולמחרת כשראו שיש חולקים הביאו את דבריהם בכתרת צד, ובתוך העיתון את תוכן מכתב הגרמ"צ ברגמן אפי' בלי צילום.
שחרית כז אלול פג.jpg
ולמחרת דאגו להביא ציטוט מ(מו"ר) הגר"י זילברשטיין שככל הנראה נאמר לפני מכתב הגרמ"צ ברגמן (אחרת אין להם הסבר), בכדי להרבות בעוצמת הדברים נגד הציבור הספרדי.
הגר''י זילברשטיין כולם מאוחדים תחת הנהגת הגר''ד לנדו-שחרית כח אלול פג.png

וכמובן שמכתבו של הגר"א סאלים לא הוזכר שם אפי' ברמז, הרי הוא פרענק ומה הוא מבין בהנהגה...

בעיתונים אחרים פרט ליתד לא היה איזכור למכתב הגר"ד לנדו כלל, אפי' לא בהמבשר של פורוש. נראה שבשחרית נהנים לרקוד על הציבור הספרדי.

חזור
חלק עליון