• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בעבר זו הייתה כותרת הנושא: עצוב, זו ההודעה שנאלצנו לשים לגולשי אתר מורשת מרן. כיום, זו הכותרת המעודכנת: איש בשורה אנכי היום!

כמו אנשים שאחרי המון שנים עובדים מן העולם, בפרט אם הם אנשים חולים, ככה גם אתרים.
האתר נפטר, [וטוב שכך לטעמי], ועכשיו יחזור בגלגול, בריא שלם שמח ומשמח!
וזה תלוי בכל אחד מאיתנו כאן, אחרי שתרמתם [בעצם אפשר גם לפני], לשתף כמה שיותר את הקישור [מספיק אפילו ל 5 אנשים במייל וכד', או בסטטוס ה"י]. וזה בבחינת גדול המעשה [אחרים לצדקה] יותר מן העושה.
בהצלחה לכולנו!

1. נכון, אבל כפול ארבעים תוספים, וכפול כמה שעות לכל אחד, זה יוצא הרבה. מה גם שצריך עוד מישהו באמצע שידע להפעיל את האלו מחו"ל, זה לא קל.
2. הוא אשר אמרתי, לא היה אפשר לעשות עדכון, בגלל שהכל היה קורס, בגלל התגשויות של תוספים.
אגב, עוד עצה טובה - כדאי לנסות לשכפל את האתר [הרבה חברות אירוח מאפשרות את זה] ואז לנסות לעדכן את הפלאגינים אחד אחד. ואז לבודד את הפלאגין הבעייתי.
בד"כ רק פלאגין אחד או שניים יוצרים בעיה. גם לי יש 30 פלאגינים באתר והם מעודכנים באופן קבוע.
קורה אחת לשנה שאולי אחד הפלאגינים מתנגש עם פלאגין אחר בעקבות העדכון, ומפיל את האתר, ואז אני מיד משבית אותו, ומנסה למצוא תחליף וכד', והאתר מיד חוזר לפעולה.
הייתי עדיין מציע שתנסו לפנות למומחים בתחום כדי לשמוע חו"ד נוספת לפני שאתם נכנסים להוצאה כזאת גדולה.

אגב, עוד עצה טובה - כדאי לנסות לשכפל את האתר [הרבה חברות אירוח מאפשרות את זה] ואז לנסות לעדכן את הפלאגינים אחד אחד. ואז לבודד את הפלאגין הבעייתי.
בד"כ רק פלאגין אחד או שניים יוצרים בעיה. גם לי יש 30 פלאגינים באתר והם מעודכנים באופן קבוע.
קורה אחת לשנה שאולי אחד הפלאגינים מתנגש עם פלאגין אחר בעקבות העדכון, ומפיל את האתר, ואז אני מיד משבית אותו, ומנסה למצוא תחליף וכד', והאתר מיד חוזר לפעולה.
הייתי עדיין מציע שתנסו לפנות למומחים בתחום כדי לשמוע חו"ד נוספת לפני שאתם נכנסים להוצאה כזאת גדולה.
אגלה לך סוד, כבר לפני קרוב לשנה התחלנו לעבוד על אתר חדש, ואיש מקצוע התחיל לעבוד על העדכונים של כל הפלגינים, לקח לו חודשים ארוכים, ולא הצליח, ובסוף ירד מהעניין. הוא היה יכול להמשיך ולגמור העניין, אבל היו איתו המון בעיות תקשורת...

אגלה לך סוד, כבר לפני קרוב לשנה התחלנו לעבוד על אתר חדש, ואיש מקצוע התחיל לעבוד על העדכונים של כל הפלגינים, לקח לו חודשים ארוכים, ולא הצליח, ובסוף ירד מהעניין. הוא היה יכול להמשיך ולגמור העניין, אבל היו איתו המון בעיות תקשורת...
ה' יהיה בעזרכם. ניסיתי לעזור.

תודה לכולם על האיכפתיות, וההירתמות למען הפרוייקט החשוב הזה.
אני פונה אליכם באופן אישי, לכל מי שתרם כבר וגם מי שלא היה באפשרותו, אנא, בכל לשון של בקשה, הירתמו למען הקמפיין החשוב הזה, ושאו איתנו בעול לשוב ולהזריח את אורו של מרן לכל רחבי תבל, ותצטרפו ל"שגרירים" לקמפיין.
אנחנו ניצור לכל אחד לינק אישי, עם יעד לא קשה שהוא הציב לעצמו, את הלינק שולחים במיילים לאנשים הקרובים, ומבקשים מהם להצטרף למפעל החשוב הזה.
אנא ממכם, הצטרפו אליי למסע הזה.
דורות שלימים יכולים להיזקף לזכותכם. זכינו והאתר היה משפיע על קהל עצום מגוונים רבים של העם היהודי.
היו חלק מהדבר הגדול הזה, ציינו כאן שאתם מעוניינים להיות שגרירים, ואצור עמכם קשר.
חזקו ואמצו!

חזור
חלק עליון