• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עצרת חיזוק ופתיחת הזמן במעמד השיעור השבועי ביזדים

ע"ה ס"ט

Well-known member
בעקבות האסונות הקשים, ולרגל תחילת הזמן, תתקיים עצרת חיזוק במוצש"ק במסגרת שיעורו השבועי של מרן הראש"ל שליט"א.
את המשא המרכזי ישא מרן ראש הישיבה הגאון רבי משה צדקה שליט"א ראש ישיבת פורת יוסף

בעקבות האסונות הקשים, ולרגל תחילת הזמן, תתקיים עצרת חיזוק במוצש"ק במסגרת שיעורו השבועי של מרן הראש"ל שליט"א.
את המשא המרכזי ישא מרן ראש הישיבה הגאון רבי משה צדקה שליט"א ראש ישיבת פורת יוסף
אני שמח שנותנים לרב במה מכובדת כזו. הוא בטוח ידבר כהרגלו על הנושאים החשובים בעניין הטכנולוגיה.

אני שמח שנותנים לרב במה מכובדת כזו. הוא בטוח ידבר כהרגלו על הנושאים החשובים בעניין הטכנולוגיה.
בס"ד אני זכיתי לדאוג להבאתו בפעם הראשונה להיות הרב המקדים למרן הראש"ל שליט"א.

יגיד איזה תקנה מיוחדת אי"ה
בד"כ לא יוצא לי להקשיב לרב המקדים, היום התפנתי במיוחד להקשיב למו"ר ציס"ע חכם משה צדקא
אבל לא שמעתי שאמר איזה תקנה מיוחדת וכיו"ב, רק דיבר בחובת התפילה לעת צרה כזאת וכמובן על הכלים הטמאים, ומה עוד?

בד"כ לא יוצא לי להקשיב לרב המקדים, היום התפנתי במיוחד להקשיב למו"ר ציס"ע חכם משה צדקא
אבל לא שמעתי שאמר איזה תקנה מיוחדת וכיו"ב, רק דיבר בחובת התפילה לעת צרה כזאת וכמובן על הכלים הטמאים, ומה עוד?
לא צריך תקנה מיוחדת. גם אם הדברים שאמר לכאורה רמב"ם פשוטים. הצורה, הכאב, הלב שבדברים זה מה שעורר.

חזור
חלק עליון