• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

קצת בדיחותא

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
דיייייי.
אנשים נפגעים כאן וזה לא יפה,
אולי שיעלו כאן בדיחותא שתסגור את הנושא.
מצאתי בדיחה:
פעם נכנסתי עם חבר מארגנטינה לתחנת דלק בצפון והוא אומר לי יש כאן ריח של בשר דבר אחר
שאלנו אותו מאיפה אתה יודע איך מריח דבר אחר
ואתה מבין לבד מה התשובה...

סליחה שאני מתערב מילא אם היה פעם בחודש איזה תמונה של אשה עוד בסדר אבל לפי מה שמספרים לי כל שלש או ארבע עמודים יש תמונות של נשים ועוד נשים פרוצות העיתונים האלו סליחה שני אומר אבל זה אסור בתכלית האיסור לקרוא את זה ומקוה שיהיה תועלת בדברים אלו
לא. אין בזה תועלת יש ענין לעבור נושא וכבודו מחזירו.

היכן מחירי הדלק כה זולים?
אחי, המחירים שם ביורו ;)

[אגב, לאחר עליית מחירי הדלק בארה"ב, פגש יהודי את שכנו השחור, והשחור שאל אותו לפי תומו: מדוע כתוב בחדשות שמחירי הדלק עלו? הרי אני ממשיך לתדלק כל פעם ב-15 $ כמו פעם...]

נערך לאחרונה:
אחי, המחירים שם ביורו
השם ירחם.
[אגב, לאחר עליית מחירי הדלק בארה"ב, פגש יהודי את שכנו השחור, והשחור שאל אותו לפי תומו: מדוע כתוב בחדשות שמחירי הדלק עלו? הרי אני ממשיך לתדלק כל פעם ב-15 $ כמו פעם...]
באותו ענין, יש איזה יהודי משמח לבבות שמכנה עצמו בתואר "האדמו"ר מברדיטשוב", יום אחד פגעתי בו בזכרון משה, וסיפר על "מופת' שקרה לו, והוא, שבלילה באו ישמעאלים ימ"ש וגנבו את מכוניתו, והצטער על כך טובא, ולפתע הוא מקבל טלפון ממאן דהו שהרכב נמצא בסמוך לביתו באיזו עלייה, ומה מתברר?! שכשנסעו הגנבים הישמעאלים ימ"ש, נגמר הדלק ברכב, וזנחו את הרכב במקום, וסיים האדמו"ר הנ"ל ואמר, נס זה מחמת שאני מקפיד לא לתדלק ביותר מ50 ש"ח..."
וכששאלתי אותו ומה עשית לאחר מכן? איך נסעת לתדלק? השיב לי בפשיטות "מה השאלה? נסעתי רוורס!"

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון