• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

רבם דקרו!!! - מחאה אדירה על ביזוי כבוד התורה!! - נבלה נעשתה בישראל! - רבותינו למרמס א"א לשתוק!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
וואו! באמת אמירה שלא משאירה צל של ספק. אבל שאלה קטנה. איפה היו"ר דרעי בתמונה? וכי נח לו בבוגדנות למרן? תמוה מאד כל המצב השס"י. וזה רק הולך ומחמיר. ולבגוד במרן בן מרן. זה שמרן המליך אותו על עם ישראל לפני פטירתו, זה דבר שפשוט לא יאמן. אוי לו לדור שכך עלתה בימיו

ברור שהלב כואב למשמע דברים אלו. אך אנו בימי בן המצרים נשתדל להיזהר בלשוננו ושלא ישמע זלזול בהאי מאן דהוא. אך כמובן שנמחה על מורשתו של מרן ודרכו הברורה הקדושה והטהורה.

אולי זה לא הזמן כשאנשים כועסים וכואבים את הדחיקה של רבינו מרן שליט"א אבל כדאי להיות זהירים מאוד כי יש כאן פוטנציאל של קרע כואב שירסק את הציבור הספרדי ויכול לרסק בתים (!!!) אבא תלמיד של הרב יצחק ובן שלומד בישיבה של הרב סלים זה סיפור הרבה יותר משמעותי מהחלוקה של אז בין ש"ס למרביצי (זה מלחמה חזיתית...) ויש לכל אחד אחריות במיוחד בתאריכים כאלו, ובמיוחד בימים עם פחד ואימה וצורך ברחמי שמיים מרובים...

נ"ב: ולא הייתי לוקח כל מייל כתורה לסיני דרך אגב רוב הכנסים של לבקר בהיכלו נעשו ללא רבינו הראש"ל שליט"א.

ניתן להירגע - העם שבשדות לא מכירים דמות אחרת מלבד מרן הראש"ל - לא יעזור כלום!!!

זו עובדה שגם מים רבים ואלפי פראקים לא יוכלו לכבות....
אמת ויציב. ולא רק ה'עם שבשדות'.

שבת לפני כשבועיים, ישבתי עם אברך שקדן, שגם 2 אחיו אברכי כולל במרכז הארץ, ושחתי בפניו בכעס על העניין הנ"ל.
על מה שעשו למרן זצ"ל בעבר, ומה שכעת עם מרן שליט"א. ואני מוסיף והולך, חוזר ושונה, חוזר וניעור.
לאחר שסייימתי, אמר לי כמעט בזו הלשון: "חידשת לי כעת עניין שמעולם לא שמעתי אודותיו, לא הכרתי את 'מרביצי' עד לרגע זה...".

אמת ויציב. ולא רק ה'עם שבשדות'.

שבת לפני כשבועיים, ישבתי עם אברך שקדן, שגם 2 אחיו אברכי כולל במרכז הארץ, ושחתי בפניו בכעס על העניין הנ"ל.
על מה שעשו למרן זצ"ל בעבר, ומה שכעת עם מרן שליט"א. ואני מוסיף והולך, חוזר ושונה, חוזר וניעור.
לאחר שסייימתי, אמר לי כמעט בזו הלשון: "חידשת לי כעת עניין שמעולם לא שמעתי אודותיו, לא הכרתי את 'מרביצי' עד לרגע זה...".
זכית לדבר הרבה לשון הרע ורכילות הוספת זכויות לכלל ישראל אשריך

עד כמה שידוע לי מרן שליט"א מעולם לא דרכה כף רגלו באירגון זה, שדעותיהם של מקימיו ידועות.
הרוצה לטעון אחרת נא להוכיח, בעידנא דידן מצויים תמונות מכל אירוע קטן כגדול.
לא נכון!
מרן רבינו הראש"ל נשא את המשא המרכזי באירוע הנ"ל בשנים האחרונות,
גם בחוברת שהוציאו באירגון הנ"ל מופיעה תמונתו של מרן מהשנים האחרונות,
ומי גדול לנו כמרן רבינו הראש"ל שליט"א בהכוונת ההשקפה הנכונה והטהורה בחינוך עולם התורה.

מטרתו מניעת הנשירה בעולם הישיבות, ולרומם את בני התורה.
רק שהם חושבים שמרן זיע"א ובניו אחריו אינם מתאימים לענין, בעוד שההיפך הוא הנכון, ומבלעדיהם לא היה להם בחורים לעבוד עימם.
זה לא בדיוק הם בהנהלה, יש שם אנשים טובים שנאמנים לדרכו ומורשתו של מרן זיע"א,
מדובר בקומץ עסקנים קטן וזניח בתנועה הק' שמנסים בכל מקום ובכל דרך למחוק את מורשתו של מרן רבינו הגדול זיע"א רח"ל ע"י פעולות כלשהם ה"י.

מחילה, הארגון הזה עושה עבודת קודש לתפארת, ומי שיראה בעלון האחרון שמו של מרן זיע"א ולהבלחט"א מרן שליט"א מוםיע מספר רב של פעמים כמדומה שיש ראיון עם בנו של מרן שליט"א ר"י אוהל יוסף
לא לעוות נתונים מחילה,
להשים רק שני תמונות מובלעות של רבינו מנהיג הדור בכל החוברת זאת חוצפה שאין כדוגמתה! בעוד שיש חכמים אחרים שהיו רק לפני שנה ממש מוקצה בתנועה ובכל הכינוסים הללו וכעת מופיעים בעמוד השער תחת תוארים וכותרות,
צריך להיות טיפש או תמים בשביל לכתוב כך.

זכית לדבר הרבה לשון הרע ורכילות הוספת זכויות לכלל ישראל אשריך
כבודו לא מודע לדברי החזו"א בעניין חכמי ישראל, או שכבודו מ'המרביצי' שמנסים למחוק את מורשתו של רבינו הגדול זיע"א???

מעניין למה חיכו שחכם שלום והרב בעדני יפטרו, ואז הם יעשו את המהפכה.... נקודה למחשבה...
כמה שזה נכון,
חכם שלום לא היה משאיר מהם שריד ופליט.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון