• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

רבם דקרו!!! - מחאה אדירה על ביזוי כבוד התורה!! - נבלה נעשתה בישראל! - רבותינו למרמס א"א לשתוק!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
הגזמתם לגמרי.
עד היכן חובת מחאה?! עד שתצא נפשו?!
אנו נמשיך לזעוק ולמחות עד שכל הציבור ידע את הנבלה שנעשתה בישראל,
אל תשתף פעולה עם עסקני התנועה שמנסים לזרות חול בעייני הציבור.

אנו נמשיך לזעוק ולמחות עד שכל הציבור ידע את הנבלה שנעשתה בישראל
לבריאות ולחטו"ל.
אל תשתף פעולה עם עסקני התנועה שמנסים לזרות חול בעייני הציבור.
איני משתף פעולה עם אף אחד. אבל בזיון החכמים בשרשור זה עובר כל גבול.
אפשר למחות מבלי לזלזל, ואולי כך המחאה יותר תישמע ותהדהד.

הגזמתם לגמרי.
עד היכן חובת מחאה?! עד שתצא נפשו?!
לא, עד שהציבור (ובכללם כבודו) לא יתחסדו בכל מיני הלכות שהזכרתי למעלה וחזרת עליהם כמה פעמים, ויודו במציאות הכואבת הזו, כל עוד שומעים קולולת כמו שלכם זה אומר שיש עוד מה לנסות ולהסביר

סו"ס כבודו בפורום כאן נראה אחד שלומד בתורה של הרב זיע"א ושליט"א ואף אולי (לפי טביעות עיני) אף מהזכנים כאן לכן עליך מוטלת חובת המחאה יותר ויותר
ולא לגונן על אותם המתחסדים "כדרכה של תורה"

@דבק בתורת מרן @הישיבה הגדולה מעניין מה יענה לכם מרן שליט"א אם תשאלו אותו האם מותר לכתוב את הדברים החמורים שכתבתם נגד ראשי הישיבות שליט"א, נראה מה יענה לכם, ברור לי כשמש שהוא יגער בכם ע"כ שאתה מבזה ת"ח!
ראשונה - אולי זלזלתי בכבודו, ולא ידעתי שהוא אחד מראשי הישיבות!!!
שנית - וכי שמעת ממני וכי זלזול הכי קטן בר"י כלשהו (א"כ אשמח שתצטט את דברי)
שלישית - מוכן ללכת עם כבודו לרב אולי ישמע דברים קצת יותר חריפים מאשר מה שממעת בשיעור (אם שמעת, ולפחות את מה שהעלו כאן)

@דבק בתורת מרן @הישיבה הגדולה מעניין מה יענה לכם מרן שליט"א אם תשאלו אותו האם מותר לכתוב את הדברים החמורים שכתבתם נגד ראשי הישיבות שליט"א, נראה מה יענה לכם, ברור לי כשמש שהוא יגער בכם ע"כ שאתה מבזה ת"ח!
אף אחד לא זילזל בראשי הישיבות הללו אע"פ שחלקם ציערו וביזו את מרן והדברים ברורים, כוונתינו להעלות את התופעה, ולמחות על ביזוי כבוד התורה ועל מחיקת מורשתו של מרן ע"י העסקנים בשימוש הנהגת ראשי הישיבות הנ"ל,
ודי כבר לתמימות!

לא, עד שהציבור (ובכללם כבודו) לא יתחסדו בכל מיני הלכות שהזכרתי למעלה וחזרת עליהם כמה פעמים, ויודו במציאות הכואבת הזו, כל עוד שומעים קולולת כמו שלכם זה אומר שיש עוד מה לנסות ולהסביר
לא מצאתי ברמב"ם ובמרן ז''ל שבענייני נשיאות ומפלגות הותרה הרצועה.
תנועת שס יקרה לי לא פחות משיקרה לכם,
אבל לכל דבר יש צורה, ההגזמה מורידה מערך המחאה.
סו"ס כבודו בפורום כאן נראה אחד שלומד בתורה של הרב זיע"א ושליט"א ואף אולי (לפי טביעות עיני) אף מהזכנים כאן לכן עליך מוטלת חובת המחאה יותר ויותר
ולא לגונן על אותם המתחסדים "כדרכה של תורה"
אני יכול להעיד על עצמי שת"ל אין יום שאיני הוגה בתורתם. ואדרבא זה העיקר.
ותשאירו לרבש"ע את המלאכה, הטוב בעיניו יעשה, ואין אדם נוגע במוכן לחבירו כמלוא נימא.

יותר ממה שכואב לנו על המפלגה כואב לנו על מחיקת מורשתו של מרן,
אסור לנו להתבלבל תנועת ש"ס שמרן רבינו זיע"א הקים היא לא המטרה - היא האמצעי!
המטרה היא השקפתו הנהגתו וזיכרו,
כל מי שמתמם ולא מוחה על מחיקת מורשתו הרי הוא נתפס באותו עוון ה"י.

ותשאירו לרבש"ע את המלאכה, הטוב בעיניו יעשה, ואין אדם נוגע במוכן לחבירו כמלוא נימא.
א"כ על כבודו חובת המחאה!
מדוע לא שמענו מכבודו משפט אחד בעניין, האם כבודו חושב שאי"ז מחיקת מורשתו של מרן?

ידוע המעשה על אחד שהלך לקנות בשר בשוק מחנה יהודה וכשנכנס שאל את המוכר איזה כשרות יש לבשר שלך? המוכר הרים את ידו והצביע על תמונה של הבבא סאלי התלויה בקיר מאחוריו! ענה לו הקונה אם אתה היית תלוי על הקיר והבבא סאלי היה המוכר אזי הייתי קונה את הבשר אבל כשזה הפוך שאתה המוכר ורק שיש לך תמונה של הבבא סאלי תלויה על הקיר בוודאי שלא אקנה!

אם הראשל"צ רבנו שליט"א היה יושב בראש המועצת והיה איזה תמונה של רב מה 'מרביצי' תלויה על הקיר אז אין בעייה בכך! אבל כשזה הפוך שתולים תמונה של מר"ן זצ"ל בקיר מאחורי ישיבת המועצת ואת מי שצריך להיות מדירים מהמועצת אין ערך לכך! וזה סתם צביעות.
שפתיים יישק

א"כ על כבודו חובת המחאה!
מדוע לא שמענו מכבודו משפט אחד בעניין, האם כבודו חושב שאי"ז מחיקת מורשתו של מרן?
תאמין לי שזה לא מעניין אותי.
כבודו ומורשתו של רבינו הגדול זיע"א זה תורתו שאין לה סוף, זה אלפי אלפי בני התורה, זה רבבות שומרי תורה ומצוות, וכנ"ל בנו שליט"א אחריו.
את הזכויות הללו אף אחד לא יוכל לקחת, בין אם יהיה בתפקיד במועצת החכמים בין אם לא.
בין אם יהיה במפלגה בין אם לא.
לכן הדברים החיצוניים מעניינים אותי כקליפת השום

כאן נקודת המחלוקת, אני לא רוצה דהרב יהיה נשיא המועצת בשביל התנועה
תבדוק כמה הרב התעקש בהסכם הקואלציוני האחרון (כמה פוליטיקאים עלו לביתו על כך, ואולי מזה אירה מפחד) על תקציבים לבני הישיבות! על נציב תלונות האחראי על הדיינים! על כך שיהיו בתי דין רבניים שיוכלו לדון בממונות (אם אני לא טועה באחרון) ועוד ועוד

ובשביל זה צריך מנהיג עם עוצמה עם השקפה נכונה ועוד הרבה ממה שיש למרן שליט"א לתרום לציבור
בסוף הציבור מושפע מהפוליטיקה (במיוחד הציבור הכללי - כמו רב ראשי) ומשכך אם מרן יהיה נשיא תרבה הדעת בארץ!!!

בהצלחה
ד"א - גם כאן אני שומע ממך רק נגד הזועקים לכבוד מרן, ולא מוכן לגלות בדעתך כי כן צריך להיות!
רק נשמע מדבריך כמה כבודו מיקר את התנועה - אולי תכתוב גם כמה כבודו מיקר את מרן שליט"א ושהוא היחיד שראוי להניג את הדור (כולל את המרביצי, ביום שזה יקרה הם יראו שההשקפה של מרן שליט"א צרופה לא פחות ואף יותר!!!)

נערך לאחרונה:
תאמין לי שזה לא מעניין אותי.
כבודו ומורשתו של רבינו הגדול זיע"א זה תורתו שאין לה סוף, זה אלפי אלפי בני התורה, זה רבבות שומרי תורה ומצוות, וכנ"ל בנו שליט"א אחריו.
את הזכויות הללו אף אחד לא יוכל לקחת, בין אם יהיה בתפקיד במועצת החכמים בין אם לא.
בין אם יהיה במפלגה בין אם לא.
לכן הדברים החיצוניים מעניינים אותי כקליפת השום
מבחינת כבודו אין זו פגיעה בכבוד התורה שמחייבת מחאה אדירה מה שעשו לרבינו שליט"א באותו כינוס בירושלים?

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון