תפילות רבותיי

אמרתי כמה פעמים שאני שמח שצוחקים על חשבוני, אבל לפחות תדעו שזה המצב ותעשו משהו, לפחות פרק תהלים
זה ודאי. אין ספק. תראה שאני בעצמי פתחתי את אשכול התפילה הזה.
אבל חלילה אף אחד לא צוחק על כבודו. לעניות דעתי אתה מזיז את הטנקים עם אצבעך...

אתמול פגשתי שלושה שאינן שומרים תורה ומצוות כלל ואמרו שהם מאמנים באמונה שלימה שרק תפילות זה מה שעוזר והם בעצמם מתפללים וקוראים תהילים
מו''ר הרה''ג אלבז שלי' השבוע בישיבתו אמר שהוא נפגש עם כמה מראשי הצבא וזה מה שאמרו לו שהם מרגישים שמה שעוזר להם זה רק התפילות

אמרתי כמה פעמים שאני שמח שצוחקים על חשבוני, אבל לפחות תדעו שזה המצב ותעשו משהו, לפחות פרק תהלים
אשריך שזכית לשמח אנשים
ובניהו בן יהוידע בן איש חי רב פעלים מקבציאל ומשמח אלוקים ואנשים!!!!

עוד הערה חשובה
מידי פעם שומעים על טילים שנזרקים לכיוון מירון ולא קורה כלום, ובאמת שכן קורה, כי כל טיל כזה עם מצלמה כמו שתראו תכף, והם יודעים בדיוק מה הם מחפשים, יש שם באזור מקום מוסתר שכל הטנקים והתותחים מוסתרים [וכמובן שגם מי שיגלה איפה זה יכול לסכן חיים אם יפרסם הדבר] וכל טיל שנשלח עד שמתפוצץ מצלם את כל האזור
מצורף תמונה מתוך וידאו של טיל שהם שלחו לעבר כיפת ברזל, שניה לפני שהטיל פגע בסוללה, תראו איך הם רואים הכל בצורה מדוייקת ימ"ש
1717877677552.png

הייתי השבוע בעיר הקודש אשקלון ובאמצע השיעור איזה פיצוצים נשמעים פתאום.
סתם שתדע שבארובות של החשמל שרואים מהשכונה הזו יש תצפית כמעט על כל הארץ, רואים משם את כל עזה בדרום, ועד חברון במזרח, אבל כמובן צריך אישור מיוחד להיכנס לשם

תושבי הצפון תתכוננו לעוד יממה לא רגועה, בשעה האחרונה היה שם עוד חיסול רציני
[צריך להתפלל שתפרוץ שם מלחמה ביניהם לבין עצמם כפי שזה נראה שהולך לקרות ויעזבו אותנו בשקט
אגב הערה חשובה, ביום שני ידענו כמעט מהבוקר על האירוע בעזה, אבל העדפתי לשתוק מחשש שיש איזה אמא או אבא של חייל שם שעדיין לא קיבלו את ההודעה ויכנסו לדאגה ולחץ מיותר, גם ככה הם לחוצים מסכנים]

נמנע.
ולא רק שם, היום היה הרבה פעילות מסוכנת ביו"ש ובכפרים, התנועה של הטנקים לצפון ממשיכה, ועוד הרבה עניינים, שהמסקנא היחידה היא שאנחנו זורקים את עצמנו רק על ה' ולא סומכים על אף אחד אחר בעולם

חזור
חלק עליון