• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

תפילות רבותיי

" בלבנון מדווחים בשעה האחרונה על תקיפה ישראלית משמעותית. יש הרוגים ופצועים. מדובר ב-2 תקיפות שונות על מבנים. נסראללה מאיים לתקוף במקומות שטרם תקף."

19.7.2024 05:52

מפקד מחוז תל אביב: כ-700 שיחות הגיעו למוקד 100, הפיצוץ נשמע בערים סמוכות. ההדף יצר הרס נכון לעכשיו בודקים את הפריט. הפריט מוזר לא מוכר. ייתכן שהפריט הגיע מבחוץ. 3 פצועים רסס, 4 בהלם. באור ראשון נסרוק את הזירה. אין לנו מושג מאיפה הפריט הגיע ומה מקורו.

דובר צה"ל: מבדיקה ראשונית עולה כי הפיצוץ בתל אביב נגרם כתוצאה מנפילה של מטרה אווירית, שלא הפעילה התרעה. הנושא נמצא בתחקור מעמיק. כוחות רבים פועלים במקום. חיל האוויר תגבר את פטרולי המטוסים הפועלים להגנת שמי המדינה. אין שינוי בהנחיות פיקוד העורף.

יואב זיתון בווינט: לפיצוץ האדיר שהחריד הלילה את שמי תל אביב ונשמע למרחוק, לא הייתה כל התרעה. הכטב״ם שחדר גרם למות גבר ולכמה פצועים, ומתגובת צה״ל אפשר ללמוד שמדובר בלא פחות מתקלה חמורה. מדובר בניסיון לפגוע בנכס אסטרטגי בינלאומי - עשרות מטרים מבניין הנציגות האמריקאית בת"א. עיוורון מוחלט!

יש דיווחים שככל הנראה בעזה"י חוסל יד ימינו של נסראללה שר"י ימש"ו
והם אמרו שתהיה תגובה 'הולמת'
תפילות רבותיי, לימוד תורה וקריאת תהילים, לעורר רחמי שמיים לחזק ולהתחזק
ונשמע ונתבשר בשורות טובות ישועות ונחמות, על כל אחינו בית ישראל ובפרט אחינו הגרים בצפון, אמן ואמן

לא לפחד כלל! לבטוח בה', ולהתפלל לישועתו! אבל לא לפחד כלל!!! אבא איתנו!!! אף אחד לא יכול עלינו!!!
אבל אין זה סותר שצריך תפילות לישועת עמו ישראל ברחמים עצומים, ושנזכה בקרוב ממש לביאת משיח צדקנו בחסד וברחמים עצומים. אמן.

הנה הודעה שקיבלתי. אני משאיר לעצמי את ההערות שלי.

*"וּבַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה:" (משלי יא, י)*

כבוד הרב דוד חי הכהן מבת ים אמר שהיום אין צורך לומר תחנון. וכמובן שכל אחד מוזמן לומר מזמור לתודה, פרק ק' בתהילים.

בעקבות הבשורה המשמחת על חיסולו של מנהיג *חמאס איסמעיל הנייה* ראש מועצת החמאס שר"י, *ופואד שוכר* - רמטכ"ל החזבאללה שר"י, שפעלו ישירות לפגיעה בעם ישראל יש להודות לה'.

המשנה ברורה כתב שביום ראשון של חול המועד פסח נתלה המן הרשע, ולכן יש להרבות בו בסעודה. אי לכך, היום לא נאמר *תחנון* בתפילות (כפי שנוהגים בימים שמחים), וראוי להוסיף *במאכל* משמח.

בתפילה שנזכה להמשך קיום התפילה: "אבינו מלכנו כַּלֵּה כָּל צַר וּמַשְׂטִין מֵעָלֵינוּ"

_הלל מרצבך_

הנה הודעה שקיבלתי. אני משאיר לעצמי את ההערות שלי.

*"וּבַאֲבֹד רְשָׁעִים רִנָּה:" (משלי יא, י)*

כבוד הרב דוד חי הכהן מבת ים אמר שהיום אין צורך לומר תחנון. וכמובן שכל אחד מוזמן לומר מזמור לתודה, פרק ק' בתהילים.

בעקבות הבשורה המשמחת על חיסולו של מנהיג *חמאס איסמעיל הנייה* ראש מועצת החמאס שר"י, *ופואד שוכר* - רמטכ"ל החזבאללה שר"י, שפעלו ישירות לפגיעה בעם ישראל יש להודות לה'.

המשנה ברורה כתב שביום ראשון של חול המועד פסח נתלה המן הרשע, ולכן יש להרבות בו בסעודה. אי לכך, היום לא נאמר *תחנון* בתפילות (כפי שנוהגים בימים שמחים), וראוי להוסיף *במאכל* משמח.

בתפילה שנזכה להמשך קיום התפילה: "אבינו מלכנו כַּלֵּה כָּל צַר וּמַשְׂטִין מֵעָלֵינוּ"

_הלל מרצבך_
אז אתה מכין לנו מאכל ומשתה ושולח?

חזור
חלק עליון