• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

תקשורת לעורכי הסידור חזון עובדיה

יצא בשבועות שנה שעברה מחזור מאוד מהודר ויפה לעינים.
לענ''ד היום כבר מוצאים הרבה סידורים ומחזורים בנוסח לפי פיסקו של מרן הראש''ל שליט''א לכך אין דחף להוציא דווקא סידור של חזון עובדיה על אף שאני לעצמי הייתי מעדיף להתפלל בסידור שעבר תחת ידי הרב מתחילה ועד סוף

לענ''ד היום כבר מוצאים הרבה סידורים ומחזורים בנוסח לפי פיסקו של מרן הראש''ל שליט''א לכך אין דחף להוציא דווקא סידור של חזון עובדיה על אף שאני לעצמי הייתי מעדיף להתפלל בסידור שעבר תחת ידי הרב מתחילה ועד סוף

למה עדיף חזון עובדיה של הרב אישית!

למה עדיף חזון עובדיה של הרב אישית!
הוא שאמרתי שזה ודאי עדיף רק הסיבה שכנראה זה לא יוצא לפועל משום שאין דחף להוציא כמו בעבר שלא היה סידורים בנוסח של מרן כמו שהרב מזכיר זאת בכמה הזמניות שהרבה העתיקו מסידור חזו''ע שהוא היה הנחשון הראשון וממנו נסללה הדרך לשאר הסידורים כמבואר בהקדמה וכן בהסכמה לסידור יחוה דעת

הוא שאמרתי שזה ודאי עדיף רק הסיבה שכנראה זה לא יוצא לפועל משום שאין דחף להוציא כמו בעבר שלא היה סידורים בנוסח של מרן כמו שהרב מזכיר זאת בכמה הזמניות שהרבה העתיקו מסידור חזו''ע שהוא היה הנחשון הראשון וממנו נסללה הדרך לשאר הסידורים כמבור בהקדמה וכן בהסכמה לסידור יחוה דעת
ישר כח על הדברים!

חזור
חלק עליון