• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אכילת בשר שובבי"ם דמלחמה

תגיד לרבנים שליט"א.
מחילה,
לא מדובר ברבנים עצמם שמוציאים את המכתב,
יש כמה גורמים אינטרסנטים שפלים שכופרים בכך שהקב"ה מנהיג את העולם,
וחושבים הם שהם יקבעו מי הם יהיו גדולי הדור שלנו ומי לא, מכתירים את רב פלוני ומורידים את רב אלמוני,
ומשגעים את הרבנים כל היום, ואומרים להם שכולם עושים כך,

והדברים ברורים לכל בר דעת ואכמ"ל
וכמו שביארו כבר ידידי:
גם היום אני יודע שהגיע איזה חכם (לא נזכיר את שמו) והחתים על איזה מכתב חדש!!

עד מתי יהיו זקני ראשי הישיבות לחרפה!
-
אני רק מנסה להבין מה הנין כל יום לתקן תקנה חדשה, הרי בלא"ה למעלה מ90% מהציבור, לא מתייחסים ולא מקיימים אף אחת מהתקנות והגזירות הנ"ל. וצע"ג.

מחילה,
לא מדובר ברבנים עצמם שמוציאים את המכתב,
מחילה, אבל אני סבור שהרבנים שליט"א ברי דעת ולא הולכים כסומא בארובה אחר כל מיני גורמים אינטרסנטים, ואם בכל אופן בחרו לחתום על מכתבים אלו, הרי שזו דעתם.

מחילה, אבל אני סבור שהרבנים שליט"א ברי דעת ולא הולכים כסומא בארובה אחר כל מיני גורמים אינטרסנטים, ואם בכל אופן בחרו לחתום על מכתבים אלו, הרי שזו דעתם.

אני רק מנסה להבין מה הנין כל יום לתקן תקנה חדשה, הרי בלא"ה למעלה מ90% מהציבור, לא מתייחסים ולא מקיימים אף אחת מהתקנות והגזירות הנ"ל. וצע"ג.

גם ליוזם המכתב די בזה, הוא קיבל הכתרה מהם!!!
הבל הבלים, וכי מחמת שהלך והוסיף לעצמו תארים, אזי הרבנים משועבדים לכך?
וכי הם חתמו על התארים? הם חתמו על תוכן המכתב ותו לא.
ולכן לא תראה על מכתבי כאלו חתימה של הרב יצחק, ולא של הרב מוצפי.
זכותם.

בס"ד גדולה, זכה מרן הגאב"ד לעוד כותרת בזכות המכתב...

בס"ד גדולה, זכה מרן הגאב"ד לעוד כותרת בזכות המכתב...
חסום ..

אני מתפלא על המחתימים, וכי בימים האחרים הם אוכלים בשר בימות החול? ועוד יין?

הייתי לפני כמה שנים אצל אחד מהת"ח הזקנים בירושלים, שריד לדור דעה, והכנתי לו כוס קפה, ומזג לי חצי ואמר לי לשתות. אמרתי לו שאני בשרי, והוא היה בהלם, בשרי ביום חול? ואז לא התבשרתי מבשר אלא מעוף...

חזור
חלק עליון