• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com

ב"ה הפורום עבר שידרוג מאסיבי

מורשת מרן

Administrator
חבר צוות
ב"ה אחרי עמל רב, השקעה כספית וזמן יקר, ולקראת הילולתו של מרן רבינו זיע"א, אנו שמחים לבשר על כך שהפורום עבר שידרוג מיוחד במינו, ולא כאן המקום לפרט את כל המעלות, ובוודאי אתם רואים ומרגישים את חלקם.
אנחנו גם עכשיו עובדים על התקנת תוספים משלימים לפורום, כדי להשביח אותו יותר ויותר, כדי שיהיה כמה שיותר טוב ומועיל לחברי הפורום היקרים.
אתם מוזמנים לכתוב כאן דברים שנראה לכם שצריך לתקן בעקבות השדרוג, וכן אם יש מילים באנגלית שיש צורך לתרגם אותם (נא להעתיק לכאן את המילה המדוייקת באנגלית, ובע"ה נתרגם אותה לתועלת הכלל). אפשר לכתוב גם פידבק, וכן דברים שנהנתם מהם בעקבות השדרוג, זה נותן לנו כח לעבוד... סוף סוף אנחנו בני אנוש.

עוד שאלה: לא מצליח לעשות שיתוף של קישור של מקום אחד שכבר כתבנו עליו בעבר לשתפו גם למקום אחר כראיה וכדו',ובשדרוג הקודם שהיה היה אפשר דווקא כעת אין אפשרות וחבל

שאלה:
למה לא מצליחים לשאול שאלה בפרטי,בקודם יכלנו לשלוח הודעה פרטית ,כרגע לצערי אני לא מצליח.
האם שיניתם בכוונה ?! ואם כן אז למה השארתם את האופציה בסמל ?
לא שיננו בכוונה.
מה קורה כשאתה בא לשלוח הודעה פרטית?

עוד שאלה: לא מצליח לעשות שיתוף של קישור של מקום אחד שכבר כתבנו עליו בעבר לשתפו גם למקום אחר כראיה וכדו',ובשדרוג הקודם שהיה היה אפשר דווקא כעת אין אפשרות וחבל
אם תוכל להרחיב. לא כל כך הבנתי למה אתה מתכוון.

לא, אלא בסרטונים מהרב עובדיה רציתי להעלות סרטונים ולא הצלחתי כלל (זה פותח לי דף של גוגל כרום)
אוקיי.
אני מצליח.
עכ"פ, הגוגל כרום הזה בעוד מקומות, נראה איך מתגברים עליו בע"ה.
ויה"ר שיהיה בלי ביטול תורה.

ב"ה אחרי עמל רב, השקעה כספית וזמן יקר, ולקראת הילולתו של מרן רבינו זיע"א, אנו שמחים לבשר על כך שהפורום עבר שידרוג מיוחד במינו, ולא כאן המקום לפרט את כל המעלות, ובוודאי אתם רואים ומרגישים את חלקם.
.......
ראשית ייש"כ גדול משמח לראות שחשוב למנהלים הנוחות של משתמשי הפורום.
דבר שני אני דווקא אשמח לפירוט של המעלות של השדרוג כך אדע אם יש דברים ואפשרויות שאולי אני לא מכיר ויהיו לתועלת רוב תודות.

ראשית ייש"כ גדול משמח לראות שחשוב למנהלים הנוחות של משתמשי הפורום.
דבר שני אני דווקא אשמח לפירוט של המעלות של השדרוג כך אדע אם יש דברים ואפשרויות שאולי אני לא מכיר ויהיו לתועלת רוב תודות.
ייש"כ על המילים החמות.
לצערי כעת לא יהיה לי זמן לפרט, היות ואנחנו ממשיכים בשדרוג, וגם יש המון עבודה לקראת ההילולא של מרן, בהכנת השידור, וכן בהכנת המקום לקראת רבבות העולים וכו'.
מה גם לא הכל אני יודע.
אולי אפשר לפתוח אשכול חדש, בו אדם רואה שיש שידרוג, שיכתוב לתועלת הכלל וכו'.

שאלה:
שמתי לב שמאז השידרוג החדש אי אפשר להגיב מיד אחרי שכבר הגבתי וצריך לחכות כ-2דקות עד לתגובה הבאה ולעניות דעתי זה פשוט קטסטרופה שמבזבזת זמן של לימוד תורה לחינם אנא בכל לשון של בקשה תבטלו את המיפגע הזה לאלתר.
מצורף צילום:

Screenshot_20211005-081348.jpg

שאלה:
שמתי לב שמאז השידרוג החדש אי אפשר להגיב מיד אחרי שכבר הגבתי וצריך לחכות כ-2דקות עד לתגובה הבאה ולעניות דעתי זה פשוט קטסטרופה שמבזבזת זמן של לימוד תורה לחינם אנא בכל לשון של בקשה תבטלו את המיפגע הזה לאלתר.
מצורף צילום:

הצג קובץ מצורף 1605
גם לפני כן היה צריך להמתין רק כמה שניות בודדות(ככל הנראה למנוע כפילויות של הודעות או הצפה של הפורום) 104 שניות זה בהחלט יותר מדי זמן.

גם לפני כן היה צריך להמתין רק כמה שניות בודדות(ככל הנראה למנוע כפילויות של הודעות או הצפה של הפורום) 104 שניות זה בהחלט יותר מדי זמן.
מסכים עם כל האמור לעיל, גם אני מצטרף לכך.
לענ"ד לא צריך לעשות הפסק בכלל, כדי לכתוב תגובות בשטף זה סתם מבזבז זמן יקר...

חזור
חלק עליון