• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

דבריו הברורים של מרן פאר הדור הראשון לציון שליט"א הערב על איתמר בן גביר

מה היה טעות? הגישה של הרב בן פורת, או שלו?
שלו.
ואתמול התפרסם סרטון שהוא מבהיר את דבריו בשיעור, שהוא מכבד כל אדם, ולא הזמין את בן גביר לשיעורו אלא הוא הגיע על דעת עצמו. והוא לא מתערב כלל בפוליטיקה. לא אומר במי לבחור, אבל גם לא אמר שלא לבחור בו.

שלו.
ואתמול התפרסם סרטון שהוא מבהיר את דבריו בשיעור, שהוא מכבד כל אדם, ולא הזמין את בן גביר לשיעורו אלא הוא הגיע על דעת עצמו. והוא לא מתערב כלל בפוליטיקה. לא אומר במי לבחור, אבל גם לא אמר שלא לבחור בו.
אולי כדאי להעלות את הסרטון.

לצערי הערב שלחו לי שרב אחר נתן גיבוי לאיתמר בן גביר
אך אני מנוע מלדבר כפי שסיכמתי עם הרב @מורשת מרן
בשורות טובות

אגב, לכתוב כ,כ הרבה פעמים במכתב על ההבדלים בינו לבין ש"ס ואז לומר שהוא לא נוגס מש"ס קולות.... אז אם הוא לא נוגס... למה צריך לעורר ולהתריע?
אז אולי, כן הוא נוגס... רק קוראים לציבור להיזהר ולהישמר ולהבין וכו'...
כי הציבור לא טיפש לקרוא מכתבים שלמים על ש"ס ובן גביר שזו גם הכותרת ואז לקרוא, הוא לא נוגס.... צוחקים על זה...

שמעתי מההתחלה עד הסוף. תשמע טוב ותבין שחוץ מלהגן על איתמר בן גביר, הוא עשה שם ספק ספיקות לגבי לגזור אם לעלות או לא... תשמע היטב
יש לציין שמסיבות השקפתיות אני משתדל לא לשמוע את הרב מאזוז.
אני רק ראיתי את הכותרת, לא יותר מזה.

חזור
חלק עליון