דיון לגבי כמה ת"ח ואברכים שמחזיקים מכשרי חכם מסונן

האם רבותיי ת"ח ואברכים שמחזיקים פלאפונים חכמים חסומים שמסתבר שאין מה להכשל שם שהיותו חסום ויש להם חזקת אדם כשר מה דעתכם בדבר זה?
לא ידעת שיש אפוטרופוס לעריות?

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
לא לא זה לא המקרה אני חושב שיש פער מידע בינינו... מי שמחזיק אין לו את הדברים האלה... לא דפדפן ולא שאר דברים רק אפליקציות והודעות

לא לא זה לא המקרה אני חושב שיש פער מידע בינינו... מי שמחזיק אין לו את הדברים האלה... לא דפדפן ולא שאר דברים רק אפליקציות והודעות
כבר דשו בזה רבות.
מה שאתה עכשיו אוכל אנחנו כבר הקאנו לפני הרבה שנים...
ואגב, היה לנו מכשיר כזה שהיה נחוץ מאוד לנו כשגלינו לחו"ל. הכי הכי "מסונן". ובר מינן מה שאפשר לראות שם.
אל תנסה להיות יותר חכם מהרבנים.
אני אומר לך שיש בית דין אחד שהביא את כל המכשירים הכי מסוננים, והביא כמה אנשים שקצת מבינים, ותוך שניות פרצו את כל המכשירים.
לדעתי זה לא נקרא "לפרוץ" את המכשירים האלו, כי פתח פתוח מצאו. [ומי שמחזיק את זה גם מצא ימצא פתח פתוח]. וה' ישמור את עמו ישראל וגם את הרבנים].

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
כן אבל אולי אתה פרצת
ראשית יש כמה רבנים שמחזיקים כזה מכשיר ועושים עבודת קודדש זה עובדה ולא נראה לי שהם עוברים עבירה כי יכלו להחזיק פרוץ

שנית כל זה עובדה שמכשיר חסום רגיל אין בו את החששות הנ"ל , איני יודע איזה מכשיר וסינון היה לך

כבוד עידן היקר
נטפרי זה הסינון היחיד בעולם שמסנן באמת, אבל באמת!!!!
לצערנו לא זכינו עדיין שנטפרי יעשו סינון גם לפאלפונים, ולבינתיים עשו רק על מחשבים
אני אומר לך באחריות מלאה שכל הסינונים שקיימים היום, הדרן, נתיב, עסקן, אתרוג ועוד ועוד, - כולם יש בהם מכשולים, יש יותר ויש פחות....
כמו"כ כל מכשיר שיש לו וואפצפ - יש בו הרבה מאד מכשלות, גם אם המכשיר חסור לגמרי מפריצות... והדברים ידועים ולא צריך להסביר למה.
כך שלעת עתה שנת תשפ"ג (2023) עדיין לא יצא לאור עולם מכשיר חכם שמסונן באמת ברמה של נטפרי, וכל מה שמחזיק מכשיר כזה, אינו מסונן ברמה שאין בו מכשולות.
כך שרבנים שמחזיקים מכשירים כאלה, זו שאלה גדולה ביותר איך וכיצד צריך להתייחס אליהם בהלכה, בפרט בחו"ל שזה מצוי מאד מאד. ורק גדולי ישראל יכולים לומר לנו דעתם בזה.

למרות שלפעמים נטפרי מאד כבד לי, שאני הולך לסידורי אני הולך לדברים הרבה יותר מסוכנים ושאני צריך סידורים עם נטפרי אני ממש נתקע בדברים מסויימים לא קל בכלל

למרות שלפעמים נטפרי מאד כבד לי, שאני הולך לסידורי אני הולך לדברים הרבה יותר מסוכנים ושאני צריך סידורים עם נטפרי אני ממש נתקע בדברים מסויימים לא קל בכלל
נכון
אבל אין לך מושג כמה שכר גדול אתה מקבל על כל התגברות...

חזור
חלק עליון