• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

האם יש למישהו מראי מקומות להלכות קידוש סימן רע"א ואילך?

וכי כבודו לא מכיר??!!?
כנראה שמרוב פשטות הדברים, לא עלה בדעתו לרגע שזה זה, בעקבות וחיפש ספר עם מראי מקומות מסודרים, ולא הספר של הראשון לציון שליט"א... כל נלע"ד ככף זכות על הרב משה, שרואים בתגובותיו כי זכה להיות מבאי הקודש בבית מרן הראשון לציון שליט"א.

השאלה היא לא עלי, אלא על מי שכתב שאסתכל בילקוט יוסף...
וכי אין לי ילקוט יוסף??? וכי אני לא יודע שאפשר להסתכל בילקוט יוסף? זה פשיטא...
[וב"ה שלפני כמה שנים זכיתי ונתן לי מרן שליט"א להגיה כמה כרכים בילקוט יוסף קודם הדפסתם, ואף חלק מכל הכתוב לחיים הוא מכתב ידי שעבר את הגהת הראש"ל נר"ו ועינו הבדולח......, וכגון חלק מן הנדפס בספרו החדש מעתיקי השמועה. ואכמ"ל].
אלא שבס"ד פתחנו השבוע במקום מגורינו כולל יום שישי לאברכים שכל השבוע לומדים רק גמרא, ולא זוכים להגיע אליבא דהלכתא, והמטרה היא ללמוד בעיון כדוגמת הלימוד הישיבתי, ולבסוף להוסיף את דברי רבותינו האחרונים כדוגמת הפתח הדביר ושא"ח.

ותשואות חן חן להרב הנז' שזכרנו לטובה, ויהי רצון שמן השמים יזכרוהו לטובה כל הימים...

חזור
חלק עליון