• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

האם מכון מאור ישראל מוציאים ספר ליום השנה תשפ"ג

הגהות בספרי קבלה לא יוציאו לאור
הגם שיש הגהות [לא יכולים להעלים, ראיתי אף הספרים הללו של כתבי רבינו האר"י שהעידו שיש בהם גיליונות. זה גם מופיע באחד הסרטונים של הרב בנימין חותה שהיה עם הרב יעקב סיני שהיה יורד ומראה מכתבי ידו, אז באחת התוכניות ראו שם את החדר שפתחו ואמרו שאלו הספרים (לא פתחו אותם כמובן)... וגם אמרו לי בשם הרב מנצור מירושלים, שהעיד שראה ספר בקבלה של מרן אבל אמרו שלא מפרסמים אותו... כמדומני (לא בטוח בכלל) שהראה לו זאת ר' צבי חקק. שמעתי כל הנ"ל]

הגהות בספרי קבלה לא יוציאו לאור
הגם שיש הגהות [לא יכולים להעלים, ראיתי אף הספרים הללו של כתבי רבינו האר"י שהעידו שיש בהם גיליונות. זה גם מופיע באחד הסרטונים של הרב בנימין חותה שהיה עם הרב יעקב סיני שהיה יורד ומראה מכתבי ידו, אז באחת התוכניות ראו שם את החדר שפתחו ואמרו שאלו הספרים (לא פתחו אותם כמובן)... וגם אמרו לי בשם הרב מנצור מירושלים, שהעיד שראה ספר בקבלה של מרן אבל אמרו שלא מפרסמים אותו... כמדומני (לא בטוח בכלל) שהראה לו זאת ר' צבי חקק. שמעתי כל הנ"ל]
כן, יש סיפורים מפורסמים.

חבל מאוד שלא מוצאים דבר חדשים ממש ממרן ורק חוזרים דברים שכבר הדפיס והרבה פעמים אין בהוספות האלו הרבה נפק"מ
היה עדיף שיוצאי דברים חדשים אחרי כן יחדשו את ספריו

בשנים הראשונות היה עיכוב גדול מסיבות אחרות (אכתוב לך בפרטי), לאחמ"כ כל שנה הם מוציאים משהו). כעת אני נזכר שדווקא לפני כמה חודשים הם הוציאו קיצור חזו"ע אבלות ובסופו הובא קונ' מיוחד של קטעי נחמה לאבלות במגוון נושאים.
נכתב שם שקונ' זה היה למראה עיניו של מרן זצוק"ל עוד בחייו

כל ספרי מרן זיע"א עתידים לצאת לאור במהדו' חדשה. (כנראה שגם יבי"א יצא בסוף במהדו' חדשה נוספת עם ציונים למקומות בהם דן מרן זיע"א בשאר פיו בנידונים).
לוית חן ישולב ככל הנראה בסדרה על סדר השו"ע או"ח כולו.

חזור
חלק עליון