• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הורדת קבצים

יי"ש

Well-known member
שאלה א: כשרוצים לעיין בקבצים המצורפים ע"י הת"ח כאן באשכולות למו.. האם יש דרך לעי' בקובץ לפני ההורדה?

שאלה ב: כשרוצים לסמן שם של אחד המשתתפים איך יוצרים את ה-@ והשם שעי"כ ידע שציטטו את שמו?

שאלה א: כשרוצים לעיין בקבצים המצורפים ע"י הת"ח כאן באשכולות למו.. האם יש דרך לעי' בקובץ לפני ההורדה?
לא. בפורום מהסוג הזה אין תצוגה מקדימה וחייב להוריד את הקובץ. כמו כן, רק מי שרשום לפורום יכול להוריד את הקובץ. (לכן בעלונים שאני מעלה אני תמיד שם קישורים לאפשרות צפייה ישירה).
אדרבה, אם באמת יש אפשרות שיוכלו לראות בלי להוריד, זה יועיל להרבה מהמשתמשים בפורום.

לא. בפורום מהסוג הזה אין תצוגה מקדימה וחייב להוריד את הקובץ. כמו כן, רק מי שרשום לפורום יכול להוריד את הקובץ. (לכן בעלונים שאני מעלה אני תמיד שם קישורים לאפשרות צפייה ישירה).
אדרבה, אם באמת יש אפשרות שיוכלו לראות בלי להוריד, זה יועיל להרבה מהמשתמשים בפורום.
עצה טובה קמ"ל להרב @מורשת מרן

חזור
חלק עליון