• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

החטיפה שמסעירה את ירושלים!

יש מכתב מהגאון רבי דוד יוסף שליט"א שתומך באברך הזה. וכן הגאון רבי יעקב הלל, והגאון רבי שמואל בצלאל שליט"א ועוד ועוד. וכן הרב שלמה זעפרני שליט"א שהוא אב"ד ולא חשוד על תמימות... תומך ממש ואף הוציא מכתב בעניין. [אני מאמין שגם מרן שליט"א רוצה להוציא מכתב רק שמנוע מחמת תפקידו..].
האברך הוא אברך נורמטיבי לחלוטין עם ראש בריא וממשפחה מן המנין ממש. אני מכיר את המשפחה מקרוב. אנשים יקרים ואהובים, עם אצילות ונכבדות מיוחדת במינה. וכמובן גם אשתו [איני מכירה, רק שמחמת שאני מכיר את הבחור, בודאי שידע את מי לבחור...].
אולי החרוץ רבי @בנימין לוריא שליט"א ימציא לנו את המכתבים להכא.

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
כשיש סימני אלימות עוצרים מיד
כאן הם חשדו ועצרו
הם מכירים טוב מאוד את מה שהולך אצלם בבתים וחייבים לעצור את ההורה שפעם הבאה לא יהיה רצח
אבל לא מבינים שאברך עדין לא יעשה דבר כזה
כתוב בפרוספקט שהם נעצרו עוד לפני הבדיקות!!!

נשמע מאוד מוזר, אחרי שהמשטרה הפרקליטות וביהמ"ש מודים פה אחד שההורים פעלו ללא דופי, אז באיזו תואנה וטענה הרווחה בכלל רשאית להחזיק בילד אצלה?!?!? ומה מקום יש לעירעורים ועתירות נוספות?!?!? ומה הסיבה להתעקשות של הרווחה???
לא בא להצדיק את את חוטפי הילד, רק אומר שנראה שחסר פה חלק מהתמונה הכוללת...

נערך לאחרונה:
היום
בשעה 19:00

כולנו מתאספים
לעצרת תפילה וזעקה ברחובה של עיר
ברח' הפסגה 1, בית-וגן ירושלים
בראשות הגר"י הלל שליט"א

והגר"ע אוירבך שליט"א
עקב כך שרשויות הרווחה הסכימו לשמוע לרבנים,
העצרת נדחתה

ומה הסיבה להתעקשות של הרווחה???
ההרגשה שלי, שהמצב של הילד מסקרן מאוד את עולם הרפואה, והם יכולים לעשות מזה הרבה כסף וכבוד, הם לא רוצים שההורים ידעו מזה כי הכסף הזה יהיה שייך להם (מדין אפוטרופוס) אז הם מבלבלים אותם ומענים אותם, עד שישיגו את שלהם ואז ישחררו אותם.
אני מכיר סיפור מקרוב (לפני כ25 שנה) שלא הייתה להם תואנה להרחיק את ההורים אז בלבלו אותם בדרך אחרת ... ל"ע.

זוכרים את הסיפור "האמא המרעיבה",
אותו סיפור, הייתה מחלה מאוד נדירה אצל הילדה שאוכלת ולא ניזונת כמו שצריך
האשימו את האמא ולקחו את הילדה עד שביררו את מה שרצו
והחזירו כי היו הפגנות בבר אילן.
(לפני כ18 שנה אולי)

חזור
חלק עליון