• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

זוגות חשוכי ילדים - עזרה

הרב בידרמן כעת בשיעור השבועי בלווין סיפר על כמה וכמה זוגות שקיימו את הסגולה של לומר פעמיים בליל ראש השנה את כל הספר תהילים ונושעו מהר מאוד בילדים אחרי שנים שלא היו להם בכלל ילדים

הרב בידרמן כעת בשיעור השבועי בלווין סיפר על כמה וכמה זוגות שקיימו את הסגולה של לומר פעמיים בליל ראש השנה את כל הספר תהילים ונושעו מהר מאוד בילדים אחרי שנים שלא היו להם בכלל ילדים

הסגולה היא לומר ספר אחד בכל לילה, או את שני הספרים בכל לילה?

זה הקישור בדקה 1:21:00 מתחיל הסיפור ושם גם סיפר גם על שי'דוכים וכיוצ"ב

הסגולה היא לומר ספר אחד בכל לילה, או את שני הספרים בכל לילה?
במשנ"ב סי' תקפ"א ס"ק ג' מוזכר שיש עניין לקרוא ג' ספרי תהילים במשך ימי אלול עד יוה"כ.
וידועה הסגולה בעולם, וכך נוהגים, לומר במשך 2 ימי ר"ה פעמיים את ספר התהילים כמניין "כפר". (כל יום ספר, אבל לכאו' אפשר גם ביום הראשון ספר וחצי וביום השני חצי ספר). [ובעשי"ת מוסיפים עוד ספר אחד].
אמנם הרב בידרמן הזכיר בשיעור, (וכך גם נכתב כאן), לומר פעמיים את הספר תהילים בליל ר"ה, אך לכאו' לפי עיקר הסגולה אין צורך בזה דווקא אז, אלא במשך ימי ר"ה.
וכ"כ במטה אפרים סי' תקצ"ח ס"א:
1664095870937.png
וכן כתב ב"פלא יועץ" ערך "ראש השנה".
1664095931949.png
וכ"כ בילקוט יוסף (במבוא):
1664096491858.png
אמנם בספר ברית כהונה מערכת ר' אות י"ח כתב:
1664096211695.png
וב"מועד לכל חי" סי' י"ב אות כ"ח כתב:
1664096669726.png

נערך לאחרונה:
ישנם כמה וכמה זוגות אברכים (או לאו דווקא) שאני מכיר אישית שעברו כמה שנים טובות ועדיין לא זכו בילדים (ובתוכם אנחנו).
אנו מאמינים בני מאמינים ויודעים ובטוחים בטובתו של מקום, אבל לפעמים היצה"ר
מתגנב ללב ומחולל משברים.
אי לכך כל מי שיכול ומעוניין:
א. להתפלל על כל מי שלא זכה, להקדיש לימוד, פרק תהילים וכיו"ב, כל תפילה עושה רושם. (אפשר לשלוח שמות בפרטי)
ב. מי שיש בידו מידע, סגולות (אמיתיות), יש לו גישה לרבנים גדולים, או כל דבר שיכול לעזור בעניין
הרגיש הזה, מוזמן לעלות ולשתף.
ג. הודעות עידוד וחיזוק יתקבלו בברכה.
אני אשתדל בל"נ להעביר את כל המידע לזוגות הנ"ל למען ישמח את ליבם,
ובמהרה ישלח הקב"ה ישועה לכל המעוכבים בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות = אכי"ר.
"אֱלֹהִים צְבָאוֹת שׁוּב נָא הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה וּפְקֹד גֶּפֶן זֹאת".
הרב זמיר השיב לי לגבי שאלה על מישהו שהכרתי שהיה חסר ילדים שנים רבות
לפנות למס' טל: 02-5004161
של ארגון פרי חיים

ישנם כמה וכמה זוגות אברכים (או לאו דווקא) שאני מכיר אישית שעברו כמה שנים טובות ועדיין לא זכו בילדים (ובתוכם אנחנו).
אנו מאמינים בני מאמינים ויודעים ובטוחים בטובתו של מקום, אבל לפעמים היצה"ר
מתגנב ללב ומחולל משברים.
אי לכך כל מי שיכול ומעוניין:
א. להתפלל על כל מי שלא זכה, להקדיש לימוד, פרק תהילים וכיו"ב, כל תפילה עושה רושם. (אפשר לשלוח שמות בפרטי)
ב. מי שיש בידו מידע, סגולות (אמיתיות), יש לו גישה לרבנים גדולים, או כל דבר שיכול לעזור בעניין
הרגיש הזה, מוזמן לעלות ולשתף.
ג. הודעות עידוד וחיזוק יתקבלו בברכה.
אני אשתדל בל"נ להעביר את כל המידע לזוגות הנ"ל למען ישמח את ליבם,
ובמהרה ישלח הקב"ה ישועה לכל המעוכבים בנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות = אכי"ר.
"אֱלֹהִים צְבָאוֹת שׁוּב נָא הַבֵּט מִשָּׁמַיִם וּרְאֵה וּפְקֹד גֶּפֶן זֹאת".
ראה במצורף סימן לח מה שהראש כולל שלי כתב.

וגם ראה פה

קבצים מצורפים

• שות משיב שלום סופי (1).pdf
    12.4 MB · צפיות: 4
בספר ברכת מועדיך לחיים (ח"א דרוש א') כתב הגאון רבינו חיים פאלאג'י ז"ל בשם סבו הגאון חקרי לב ז"ל "קבלה בידם, שכמה חשוכי בנים שלא הולידו כלל, על ידי שקיימו מצוות כתיבת ספר תורה, זכו להבנות, והולידו בנים ובנות".

בספ' של הרב מוצפי שיצא תשפ'ב בשם ברית ציון יש פרק וה' פקד
ושם האריך בעצות לענין זה
נכתב כבר לעיל, ומצוה בחזרת..
בספר ברית בציון של הגאון החסיד הרב בן ציון מוצפי שליט"א בסופו [עמ' שפז] יש מעין קונטרס בשם "והשם פקד" דברי חיזוק והכוונה לזוגות המצפים לישועה.
ואנכי הקטן יודע שמו"ר שליט"א מפנה לקונטרס זה המון המצפים לזש"ק. וכן תמצא באתר "דורש ציון" שמפנה לשם.

ואברככם בברכת הדיוט שמהרה תבשר אותנו בבשורות טובות בנחת בשמחה בקלות ובידים מלאות כל טוב. ועוד תזכו ותראו בנים ובנות וצאצאים יראים ושלמים בכל מידה טובה, ויתקיים בכם הפסוק בזכריה [ח ה] "ורחבות העיר ימלאו ילדים וילדות משחקים ברחבותיה" אמן ואמן! מכל הלב!
תבשרונו בשורות טובות!

לכל המצפים לישועה
אין מה לומר הניסיון הזה ניסיון קשה
בפרט שכעת לאחר הנישואין נופל עלינו גם העול הריגשי של הישה אחים אנחנו ....
בס"ד יש לי חוברת עם כל הארגונים שתומכים בכל המובנים ריגשית ממונית וכד'
בזגות הנפלאים לבקשת המו"ל החוברת תשלח רק למצפים לישועה ניתן לשלוח לי באישי ובלי נדר אשלח לכם אותה ...
כמו כן יש ארגון שמחלק רק למאותגרי פוריות ללא ילדים כלל קמחא דפיסחא פרטים כנ"ל

נערך לאחרונה:
בספר ברית בציון של הגאון החסיד הרב בן ציון מוצפי שליט"א בסופו [עמ' שפז] יש מעין קונטרס בשם "והשם פקד" דברי חיזוק והכוונה לזוגות המצפים לישועה.
ואנכי הקטן יודע שמו"ר שליט"א מפנה לקונטרס זה המון המצפים לזש"ק. וכן תמצא באתר "דורש ציון" שמפנה לשם.
וכה כתבתי להגאון ר' בן ציון מוצפי שליט"א:
שאלה - 278773
לכבוד מרן שליט"א
בשורה טובה רציתי לשמח את הרב. קניתי את הספר ברית ציון לחבר שלא נפקדו למרות כל ההשתדלויות את ברית ציון [וחברי הרב @עובדי ה' מכיר אותו משכונתנו], ובשעה טובה נולד להם בן השבוע! תודה רבה בריאות איתנה!
תשובה
כן יהי רצון מלפני השם אלקינו שבשמיים לפקוד בזרע של קיימא לכל חשוכי בנים.

חזור
חלק עליון