לקראת סיום התפקיד | מאות כוללים וקהילות אברכים במכתב ברכה וחיזוק למנהיג הדור מרן הראשון לציון פוסק הדור רבינו יצחק יוסף שליט"א

מי שקשה לו עם המהלך הזה, הוא זה שבכל אורך השרשור שואל שאלות פוליטיות בלבד,
כל ההודעות של הרב מורשת מרן הם רק מכובדות ומבקש בכל פעם לא להיגרר לכיוון הנ"ל

הוא כן כתב שדברים יתבארו בהמשך, לא כל דבר צריך להתפרסם מיד, וגם יש חלק דברים שעדיין עובדים עליהם...

ד"א - קראתי את כל השרשור, תבדוק מי מוציא את הדברים מהקשרם ובמקום להחמיא על הפגנת העוצמה שכבודו כתב שאין בזה כל בעיה רק תוקפים -
למה תלמידי מרן תוקפים

אולי בזכות תגובתי נראה ממך מחמאה על המכתב שהרב מורשת מרן השקיע בו רבות???
תעבור שוב על השרשור.. בכל אופן.. שיהיה בהצלחה מרובה..
גדול מרבן שמו.. אני מחו"ל במקור.. ויודע היטב מה גדול שמו של הגרע"י ובנו הראשל"צ בכל קצוות תבל וים רחוקים..
הגבתי לנקודה מסוימת..

הכתרה של מי, ולאיזה תפקיד?

הכתרה של מרן שליט"א לנשיא מועצת החכמים.

היו כבר שלאחר שפרשו מתפקיד הרה"ר / ראשל"צ - נכנסו לתפקידי רבנות ערים.

(כך עשו הרב י"מ לאו בת"א, הרב ש"מ עמאר בי-ם,
וכך התוכנית של הרב דוד לאו לחזור לכהן בפועל כרב העיר מודיעין,
הוא בגיל 58 ויש לו עוד שנים רבות להיות בתפקיד,
לעומת מרן שליט"א שהוא בגיל 72 לאורך ימים ושנים)

את מרן אין צורך 'לסדר' בשום תפקיד ואסור לעשות כך, כדי שיהיה פנוי להנהיג את הציבור.

אמנם צריך לדאוג ל'גדלהו משל אחיו', אך אין צורך להאריך בזה כאן.

נערך לאחרונה:
בבקשה לא להיגרר לנושאים האלו, זה לא הדיון!!
יש כאן בשורה ענקית שבאה לאגד את ההולכים לאורו של מרן. ותו לא.
כפי שאמר הרב אברהם יונה לר' @יצחק כהן הי"ו זה היה אמור להיות מוקדם כשנבחר מרן שליט"א לראשון לציון, לא כשהוא פורש.
אנחנו לא נגד אף אחד, אנחנו בעד הרב שלנו.
דיון כזה יגיע למקומות לא רצויים, ויסית את הדיון מעצם העניין החשוב.
ושוב, אין לדון כאן (ובכלל) בעניין הזה.
לא ברור?

תקשיבו אני כעת התפללתי באחד הבתי הכנסיות בירושלים (לא ידעתי שהקילה המופארת שם גם כן באיגוד והנה אני רואה 3 אברכים שלא מכיר אותם כלל דיברו בשבח האיגוד
ושלושתם לא נראים כלל תלמידי מרן שליטא

באגב למי שלא משבח את הפעילות ורק מקנטר סימן שכואב לו הלב על זה

ואני אומר לכם
זו רק ההתחלה

תקשיבו אני כעת התפללתי באחד הבתי הכנסיות בירושלים (לא ידעתי שהקילה המופארת שם גם כן באיגוד והנה אני רואה 3 אברכים שלא מכיר אותם כלל דיברו בשבח האיגוד
ושלושתם לא נראים כלל תלמידי מרן שליטא

באגב למי שלא משבח את הפעילות ורק מקנטר סימן שכואב לו הלב על זה

ואני אומר לכם
זו רק ההתחלה
מקווה מאוד שהם דיברו על זה:

מקווה מאוד שהם דיברו על זה:

ולא נראה לר"י.

ייש"כ על היוזמה של מכתב הברכה ממאות רבנים מרביצי תורה ורבבות אלפי ישראל ההולכים לאורו של מרן שליט"א.
לדעתי הכותרת של האשכול "לקראת סיום התפקיד" אינו נכון כ"כ. י
ותר נכון "לקראת תחילת התפקיד" להנהיג את ישראל ברמה ללא חת ומורא ולהעמיד האמת לפני המשכילים בבחינת "ולא יכלו אחיו לענות מפניו".
כאשר מרן שליט"א ממשיך דרכו של מרן זיע"א בהלכה ובהנהגה.
אשרי הדור.

ייש"כ על היוזמה של מכתב הברכה ממאות רבנים מרביצי תורה ורבבות אלפי ישראל ההולכים לאורו של מרן שליט"א.
לדעתי הכותרת של האשכול "לקראת סיום התפקיד" אינו נכון כ"כ. י
ותר נכון "לקראת תחילת התפקיד" להנהיג את ישראל ברמה ללא חת ומורא ולהעמיד האמת לפני המשכילים בבחינת "ולא יכלו אחיו לענות מפניו".
כאשר מרן שליט"א ממשיך דרכו של מרן זיע"א בהלכה ובהנהגה.
אשרי הדור.
אז הכי מתאים מרן ממשיך להנהיג על אף שסיים את תפקידו הרשמי ברה"ר
חזקקק.

(בתור אברך יש מה להירשם?
שאלת יפה שאלת.
ובכן, ב"ה הצלחתי לגייס הרבה כוללים למערכה. המכנה המשותף שלהם, שהם לא באו בגישה של מה אנו נותנים להם. אלא בהרגשה שהם צריכים אותנו. כי באמת הצימאון לדבר הזה הוא ענק. וב"ה המלאכה צלחה ובגדול. ועוד היד נטויה.
עדיין מתקשרים אלי ראשי כוללים להירשם. כ"י.

נערך לאחרונה:
רק שתדעו שהמכתב עשה רעש אפילו בעיר הרחוקה ''אילת'' פנו אלי כמה אברכים שראו את הפרסום של המכתב ושמחו מאוד המדובר בבוגרי ישיבות ''תפרח'' אורחות תורה ועוד אמרו לי חבל שעל מרן לא עשו כך ונזכרו לעשות זאת רק בסוף ימיו עם איגוד בני התורה דורשי ה'
אבל ברוך הנותן חיים אורך ימים ושנות חיים למרן הראש''ל שליט''א

מחילה, אבל מרן שליט"א תמיד הנהיג את הציבור בהלכה ובהשקפה טהורה, למי אין בבית את ילקוט יוסף? ולכן זה המשך ההנהגה ולא תחילת ההנהגה.
ייש"כ לרה"ג @מורשת מרן על כל פעולו הרב בענין החשוב הזה, ורואים שיש התעניינות רבה בקרב ת"ח ורבים מברכים על הדבר הזה.

חזור
חלק עליון