• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מאחורי הקלעים של השיעור השבועי - וכל מה שקשור לשיעור של מרן שליט"א זה המקום.

תסלחו לי שאני קצת קוצני וקיצוני אבל צריך להיות משועמם כדי להתעניין מי יהיה הרב המקדים, את מי זה בכלל מעניין? מה זה משנה מי יהיה הרב המקדים ומי יהיה הרב המרדים, זה נראה שנדבקתם מהשטויות של טוקר עם התחרויות המותחות שלו שמעניינות את כל המשועממים

תסלחו לי שאני קצת קוצני וקיצוני אבל צריך להיות משועמם כדי להתעניין מי יהיה הרב המקדים, את מי זה בכלל מעניין? מה זה משנה מי יהיה הרב המקדים ומי יהיה הרב המרדים, זה נראה שנדבקתם מהשטויות של טוקר עם התחרויות המותחות שלו שמעניינות את כל המשועממים
לכאו' בכדי לדעת עד כמה להזדרז במוצ"ש ולרוץ לשמוע. (כיון שיש רק כרבע שעה להתארגן מאז שיוצא שבת עד הרב המקדים, ובזמן הזה גם צריך להספיק הבדלה).

לכאו' בכדי לדעת עד כמה להזדרז במוצ"ש ולרוץ לשמוע. (כיון שיש רק כרבע שעה להתארגן מאז שיוצא שבת עד הרב המקדים, ובזמן הזה גם צריך להספיק הבדלה).
אה''נ. בשביל זה מספיק בהודעה בעלמא בלי כל המתיחות המקדימות והסודות שהולכים להתגלות.

לגבי האשכול כאן!

זה נפתח במטרה אחת.

אין כאן תחרות מי יהיה

אלא כל הדברים שקשור לשיעור

הרב איחר, הרב לא נמצא, הלוין נתקע וכדומה הכל הכל כאן.

ידיד בית ה' ר' בנימין לוריא לא מסכים שבאשכול שם נדבר על זזה רק על הרבנים המקדימים.
לכן נפתח אשכול זה.

בברכה

הגאון רבי אליהו דיסקין שליט"א ידוע בסגנונו המיוחד בביאורים נפלאים ביותר בהרבה מחלקי התורה, ובפרט בפרשת שבוע
צירפתי עלון שלו, וכדאי ומומלץ לכל אחד להתחבר לתפוצה של המאמרים המופלאים שלו

קבצים מצורפים

• נחל אליהו_פרשת פנחס.pdf
    82.6 KB · צפיות: 13
השבוע: פתאום ר' יהודה כהן צריך להיות -חכם בן ציון.
שבוע שעבר: הרב אלבז ביקש להיות.
לפני שבועיים: הרב פנירי.
לפני שלש שבועות: היה צריך להיות הרב יצחק כהן הביאו את הרב זבדיה כהן

אני מאמין ששבוע הבא הוא יהיה אא"כ..........!

שבת שלום

א גוט שאבעס

נערך לאחרונה:
לפני שבועיים: צץ הרב פנירי.
לפני שלש שבועות: היה צריך להיות הרב יצחק כןה הביאו את הרב זבדיה כהן

שבת שלום

א גוט שאבעס
זה נראה יותר כמו מאחורי הקלעים של שיעור אחר...
בסוף הכל כאן כמו פוליטיקה, טוחנים שבוע משהו, ובסוף בכלל קורה משהו אחר.

לפני שבועיים: צץ הרב פנירי.
לפני שלש שבועות: היה צריך להיות הרב יצחק כהן הביאו את הרב זבדיה כהן

שבת שלום

א גוט שאבעס
מה פירוש צץ הרב פנירי. זה לא היה בתוכנית? דוקא שמחתי שהוא בא, אחד מגדולי החכמים בדורנו.
ואולי שבאמת יביאו גם את הרב שכנזי ועוד רבנים מחכמי פורת יוסף ומוסאיוף שיש המון כאלה
אלא אם כן זה לא ישיביש, ואז אנחנו חוזרים לדיון השני שצריך לשנות את כל הכיוון ביזדים ליותר ישיביש'ר, וממילא גם עצם הבית כנסת הזה זה לא ישיביש, וגם הראשון לציון זה לא תפקיד ישיביש

מסכים עם הנ"ל. עוד רב לא שלנו
מה זה הגזענות הזאת?
כולנו אחים!
חוץ מזה אחרת גם רבי יצחק לא היה מביא אותם...
בתקופה האחרונה הגיעו הרבה רבנים אשכנזים
הרב ישראל מאיר דרוק
הרב אדלשטיין
הרב נועם אלון
ועוד
אדרבה זה רק מפאר את השיעור של רבי יצחק...

חזור
חלק עליון