• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

מיזם ספירת העומר הענק של פורום מורשת מרן! כל הפרטים... כולם מצטרפים!

שלום לכולם!
חשבתי על רעיון של מיזם ענק לימי ספירת העומר לכל חברי הפורום התורני הנכבד הזה!

מרבים בכבוד בין אדם לחברו בפרט בימי ספירת העומר!

כידוע שנפטרו 24 אלף תלמידי ר"ע על שלא נהגו כבוד זה בזה, לא כתוב שביזו ח"ו, אלא שלא נהגו כבוד!

פרטי המיזם: כל אחד ישתף כאן בתובנה מיוחדת על מעלת בין אדם לחברו, כבוד ת"ח וכדו'
ומי שרוצה לעשות את זה קצת מענין, ניתן לכתוב חיזוק או תובנה ולשלב בו את @אחד מאנש של פורום @מורשת מרן ...[למי שזוכר מכאן... אפשר להעזר בשמות החברים כאן]

וכן כל אחד יקבל על עצמו לנהוג בכבוד יותר לבני ביתו, ולסובבים אותו, וגם כאן בפורם התורני הזה!

ויחד בעזה"י נקרב את הגאולה!!!

פורום מורשת מרן, קדימה! מתחילים!!!
2 3 שגר...

נערך לאחרונה:
אתחיל @בסיעתא דשמיא
שלא כל אחד יחשוב ש @אני זה אני!!! ו @אני ואפסי ויחשוב רק על עצמו, אלא על כל אחד לראות גם את חברו.
ודבר מענין, הנה @לב העולם אתה - הלב של כל אחד נמצא בצד שמאל, והרי תמיד ידוע מעלת הימין, ומדוע הלב לא נמצא בימין?
ומתרצים שהלב באמת נמצא בימין, כי כשמישהו בא לדבר איתי, הלב שלי נמצא לצד ימין שלו..
תראו כמה המעלה של בן אדם לחברו.
עלינו לדעת שכל אחד הוא @בן של מלך ולומר לכל אחד @לב העולם אתה ...
כמובן שגם כל אחד בביתו ינהג כך, כי לפעמים אנשים נראים נחמדים רק כדי להרשים, לכן חשוב מאוד שגם בביתו אדם ינהג בכבוד, וככה יראו שהוא באמת @עבד ה׳ ו @אוהב את המקום ו @אוהב כל יהודי
בהצלחה!

[כמובן כל מי שהזכרתי אותו, זה אגב ריהטא שיהיה יותר מענין, ולא התכוונתי אליהם כלל וכלל. ו @פשוט .]

חזור
חלק עליון