• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

מזל טוב לידידנו הנכבד הרב @בנימין לוריא, להולדת בתו הבכורה בשטו"מ

לא. הרב שיחיה עם כל מה שעושה למען הכלל בארגון מורשת מרן. עדיין מסתיר את זהותו. ולכן לא יכל להזמין את הציבור שאינו מכירו אישית.
דווקא הזמנתי גם את המשתמשים בפורום שאני לא מכיר אישית אבל מכיר מהפורום. (הוזמנו 23 משתמשים כשמתוכם מקסימום 6-7 מכירים אותי פחות או יותר אישית).
כמובן, רק מי שהגיע (או היה מגיע) היה יודע פרטים נוספים, אבל יכלו לבחור ולבוא ולהיחשף ל'סוד' הגדול...

קבצים מצורפים

• 1700077450874.png
    1700077450874.png
    85.5 KB · צפיות: 12
כבר הייתה החתונה, בקרוב הם מסיימים שנה ראשונה,
אולי בקרוב ר' בנימין הופך להיות סבא צעיר ??
עכ"פ הרבה נחת
[הושמט בטעות מההזמנה שם האולם והכתובת..]

דווקא הזמנתי גם את המשתמשים בפורום שאני לא מכיר אישית אבל מכיר מהפורום. (הוזמנו 23 משתמשים כשמתוכם מקסימום 6-7 מכירים אותי פחות או יותר אישית).
כמובן, רק מי שהגיע (או היה מגיע) היה יודע פרטים נוספים, אבל יכלו לבחור ולבוא ולהיחשף ל'סוד' הגדול...
מתחילה העליתי את ההזמנה שנשלחה בפרטי ל-23 מהפורום, אבל מחקתי כי תכל'ס לא כולם הוזמנו ולא רציתי שח"ו אי מי יפגע אבל אחר שהעלית אז כן. היתה הזמנה רשמית עם פרטי האולם וכו'..

ולא רציתי שח"ו אי מי יפגע
אני לא חושב שיש מה להיפגע. בפרט שאני לא מכיר אישית את רוב המשתמשים.
כמו שראית לעיל, הדבר מובן שמי שאני לא מכיר אישית אני לא אזמין אותו לאירועים שלי.
חבר טוב שלא מוזמן יכול להיפגע, אבל מוכר במכולת לא נפגע שהוא לא מוזמן. (סליחה על הדימוי, אבל חיפשתי מישהו שאני מכיר ולא מכיר אישית בשביל להזמין לאירועים...).

נערך לאחרונה:
אני לא חושב שיש מה להיפגע. בפרט שאני לא מכיר אישית את רוב המשתמשים.
כמו שראית לעיל, הדבר מובן שמי שאני לא מכיר אישית אני לא אזמין אותו לאירועים שלי.
חר טוב שלא מוזמן יכול להיפגע, אבל מוכר במכולת לא נפגע שהוא לא מוזמן. (סליחה על הדימוי, אבל חיפשתי מישהו שאני מכיר ולא מכיר אישית בשביל להזמין לאירועים...).
אז אתה אומר שאנחנו מוכרים במכולת

יכלת להגיד אברך מהכולל הסמוך... אבל בחרת בדוגמא כזו.
הייתי יכול להגיד "אברך מהכולל הסמוך שאתה נפגש בו פעם ביום בשעת היציאה מהכולל ועושה לו שלום עם הראש", וגם "אבא של אחד החברים שגרים באזור שלי שאני מכיר אותו דרך הבן שלו ורואה אותו לפעמים ברחוב ומסמן לו שלום" וגם "אחד מהזקנים שהתפלל איתי פעם בביהכנ"ס ואמר לי איזה מהלך השקפתי ומאז כל פעם שהוא רואה אותי ברחוב הוא מחייך לכיווני", ופשוט בחרתי באפשרות פשוטה וקצרה שעלתה לי באותו רגע של "מוכר מכולת".
אני שמח שמדקדקים בדבריי עד כדי כך, כמו שאפשר למצוא במקומות אחרים (כגון כאן ועוד), אני רק צריך לשים לב יותר ולחשוב עוד פעם (אחרי פעמיים) על כל דבר שאני כותב.
* אם תרצה לדקדק למה כתבתי "אחרי פעמיים", אז אני אחסוך את השאלה ואענה מיד שהכוונה לחשוב פעם אחת בגלל עצם הדבר שאני רוצה לכתוב ופעם נוספת כחבר צוות.

הייתי יכול להגיד "אברך מהכולל הסמוך שאתה נפגש בו פעם ביום בשעת היציאה מהכולל ועושה לו שלום עם הראש", וגם "אבא של אחד החברים שגרים באזור שלי שאני מכיר אותו דרך הבן שלו ורואה אותו לפעמים ברחוב ומסמן לו שלום" וגם "אחד מהזקנים שהתפלל איתי פעם בביהכנ"ס ואמר לי איזה מהלך השקפתי ומאז כל פעם שהוא רואה אותי ברחוב הוא מחייך לכיווני", ופשוט בחרתי באפשרות פשוטה וקצרה שעלתה לי באותו רגע של "מוכר מכולת".
אני שמח שמדקדקים בדבריי עד כדי כך, כמו שאפשר למצוא במקומות אחרים (כגון כאן ועוד), אני רק צריך לשים לב יותר ולחשוב עוד פעם (אחרי פעמיים) על כל דבר שאני כותב.
* אם תרצה לדקדק למה כתבתי "אחרי פעמיים", אז אני אחסוך את השאלה ואענה מיד שהכוונה לחשוב פעם אחת בגלל עצם הדבר שאני רוצה לכתוב ופעם נוספת כחבר צוות.
בכל התשובה הזו הארכת יותר מהתשובות עצמן שיכלת לבחור לדוגמא לעיל.

חזור
חלק עליון