• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

מנהיג הדור מרן הראש"ל רבינו יצחק יוסף ורבנים נוספים בחומרת איסור העליה להר הבית - כתוביות בערבית

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
לא אמורים אבל יודעים, בושה וחרפה איך הם נראות.
וכבר אמר פעם רב יעקב ע"ה בן מרן שכל החכי"ם של ש"ס אינם נאמנים לאביו כיון שנשותיהן עם פאה. וכי הוא חשוד בעינך שהסתכל על אשה. ואכמ"ל בנושא כאוב זה.
העיקר נאמנים למרן. בושה!

אני לא אוהב לכתוב בנושאים כאלו, אבל מה הדימוי
לגבי הר הבית זה נושא כללי והנהגתי ציבורי, וסכנת נפשות לדעת גדולי ישראל כי מתגרים באומות וכו'
נושא לבוש האשה זה נושא פרטי אישי ולא מכובד לומר את זה לפני בחורים בקעמפ, וזה כהמשך ישיר לסגנון של בן גביר
חוץ מזה במקרה אני יודע שאשת יו"ר שס הולכת רק עם כובע, אבל לא כדאי להגרר לנושא האישי, לא מכובד כלל

אני לא אוהב לכתוב בנושאים כאלו, אבל מה הדימוי
לגבי הר הבית זה נושא כללי והנהגתי ציבורי, וסכנת נפשות לדעת גדולי ישראל כי מתגרים באומות וכו'
נושא לבוש האשה זה נושא פרטי אישי ולא מכובד לומר את זה לפני בחורים בקעמפ, וזה כהמשך ישיר לסגנון של בן גביר
חוץ מזה במקרה אני יודע שאשת יו"ר שס הולכת רק עם כובע, אבל לא כדאי להגרר לנושא האישי, לא מכובד כלל
האמת כאובה.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון