• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ניסיך שבכל עת חרבות ברזל

ויאמר לא יצחק יאמר עוד שמך כי אם יעקב ...
ומה אעשה אם למור אבי יקראו יעקב?
ומה אעשה שהקובץ לא עולה?
הנה צילום מהעמוד הראשון אולי מישהו יצליח לראות איך משיגים אותו
אפשר גם לשלוח לי מייל ואשתדל לשלוח הקובץ
yzhaqmishan@gmail.com

1710619135842.png

כמה כבר אפשר לדחוס?
ניסית לדחוס קובץ של בסה"כ כ-15M ואחרי כמה דחיסות הגעתי לגודל של 3.29 שאז זה גם לא עולה (ובלא"ה הקובץ מטושטש לגמרי בגודל כזה...)

כמה כבר אפשר לדחוס?
ניסית לדחוס קובץ של בסה"כ כ-15M ואחרי כמה דחיסות הגעתי לגודל של 3.29 שאז זה גם לא עולה (ובלא"ה הקובץ מטושטש לגמרי בגודל כזה...)
כולנו חושבים שהמגבלה של 3 מב היא קצת מוגזמת.
מאז המגבלה לא מעלים לפורום כמעט בכלל קבצי פידיאף

זה חוברת של הרב יוסף כהן לא?
זה נראה חוברת שמוציאים כל שבוע שבועיים לא אדע למי
ואגב חילקו אצלנו בשבת חוברת הלכות חודש אדר מהרב אליאב צוף ואם זה אתה אז תגיד ליולדתך שאמרתי אשריה דברים חשובים ונחמדים וחבל שכב' עושה ענווה ולא זיכה אותנו כאן

זה נראה חוברת שמוציאים כל שבוע שבועיים לא אדע למי
ואגב חילקו אצלנו בשבת חוברת הלכות חודש אדר מהרב אליאב צוף ואם זה אתה אז תגיד ליולדתך שאמרתי אשריה דברים חשובים ונחמדים וחבל שכב' עושה ענווה ולא זיכה אותנו כאן
הרב משען ברוך תהיה תודה רבה , דוקא העלתי לפה לפני כולם בתוספת דברי אגדה כתבתי קונטרס לפורים תראה.
אבל
מעניין איך הגיע אליך ממה שנשמע פה אתה ממגדל העמק

אחד מניסי פורים תשפ''ד.

כמדומני שזה השירשור הנצפה ביותר בפורום בזמן כה קצר(מתחרים איתו שירשור על פאה נוכרית ועוד איזה שירשור ישן)
הרב @בנימין לוריא ישנה דרך לדעת בודאות מה השירשור הכי נצפה?
דבר נוסף, יש מצב שהמספרים הם לא אמיתיים עקב בוטים של גוגל?

ויאמר יצחק כמו הקטע דלהלן אני מקבל הרבה, וכן כל מיני ניסים ושיחות מוטיבציות לעידוד רוח העם, אבל אינם קשורים למלחמה ואני רואה את מקומם כאן

עוד אני מוכרח להעיר כי הסגנון הזה לקשור אירועים שקורים שהם נקמת ה' וכדו' לא ראינו לרבותינו שהרבו לעסוק בכך מטעם פשוט שאח''כ יאמרו קטני אמנה א''כ למה לא נוקם ה' בפלוני שעשה יותר גרוע וכיו''ב
התמונה של האוניה תקועה בגשר אני ינסה להעלות יותר מאוחר

שלום. הלילה בארה"ב אירוע חריג מאוד - ספינת משא ענקית התנגשה בגשר - והפילה אותו!

יש הרבה סמליות באירוע הזה.

1. האירוע המאוד חריג הזה קורה בסמיכות למתקפה החריגה של ארה"ב על ישראל באו"ם, כאשר ההיא הצטרפה לכל שונאי ישראל, בהחלטה של מועצת הבטחון.

2. הגשר הזה מסמל את אמריקה - כי הוא נקרא על שם מי שחיבר את ההמנון האמריקני! [וככל הנראה הוא גם חיבר אותו כשהיה בקרבת מקום לאזור בו הוקם הגשר].

3. הספינה שהרסה את הגשר - מסינגפור - שרק אתמול אילצה, באופן חסר תקדים, את שגרירות ישראל למחוק פרסום שבו נכתב:
"ישראל מוזכרת 43 פעמים בקוראן. מצד שני, פלסטין לא מוזכרת אפילו פעם אחת.

עדויות ארכיאולוגיות כמו מפות, מסמכים ומטבעות מראות שהעם היהודי הוא העם הילידים של ארץ ישראל".

ככל שהגאולה מתקרבת אלינו בצעדי ענק - האמת האלוקית הולכת ונחשפת בכל המימדים,

*וכדאי לכל העולם להבין - אסור לצאת נגד עם ישראל!*

צירפתי כאן את התמונה המדהימה - אוניית המטען תקועה בעמוד של הגשר.

מהרב אבישי אפרגון

כמדומני שזה השירשור הנצפה ביותר בפורום בזמן כה קצר(מתחרים איתו שירשור על פאה נוכרית ועוד איזה שירשור ישן)
הרב @בנימין לוריא ישנה דרך לדעת בודאות מה השירשור הכי נצפה?
לא ידוע לי על דרך כזו.
מ"מ יש את זה, שהוא יותר:
1711568316054.png

לא יאומן!!
אין עוד מלבדו!!

חזור
חלק עליון