• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ספר בענין פאה נכרית

שלום וברכה לכל חברי הפורום. זכיתי בס"ד לחבר ספר ובו תמצית דעות הפוסקים בענין חבישת פאה נכרית, ובו הורחבה דעתו של מרן מלכא זצ"ל ובנו הראשל"צ שליט"א לאסור הפאה מכל וכל. וכעת ברצוני להדפיס את הספר, אך דא עקא, מה יעשה הבן ואין לו פרוטה לפורטה, וכסף מנלן.
לכן אני פונה בזאת לכל חברי הפורום, כל אחד באשר הוא, שיזכה ויתרום מהונו ומאונו למען הוצאות הספר, ובזכות זה יזכה לישועות ולנחמות.
מי שרוצה לתרום, אפילו סכום קטן, (אפשר לקבל גם הקדשה בספר) יפנה אלי במייל 4171878@gmail.com. ויתברך מן השמים.

שלום וברכה לכל חברי הפורום. זכיתי בס"ד לחבר ספר ובו תמצית דעות הפוסקים בענין חבישת פאה נכרית, ובו הורחבה דעתו של מרן מלכא זצ"ל ובנו הראשל"צ שליט"א לאסור הפאה מכל וכל. וכעת ברצוני להדפיס את הספר, אך דא עקא, מה יעשה הבן ואין לו פרוטה לפורטה, וכסף מנלן.
לכן אני פונה בזאת לכל חברי הפורום, כל אחד באשר הוא, שיזכה ויתרום מהונו ומאונו למען הוצאות הספר, ובזכות זה יזכה לישועות ולנחמות.
מי שרוצה לתרום, אפילו סכום קטן, (אפשר לקבל גם הקדשה בספר) יפנה אלי במייל 4171878@gmail.com. ויתברך מן השמים.
קודם כל, יישר כח לך על הוצאת הספר!
דבר שני, אתה יכול לבקש חסות מארגונים העוסקים בהפצת ענין חשוב זה, כגון ארגון בחגוי הסלע, או גביע הכסף. וכיו"ב. הם בוודאי ישמחו לסייע לך בכל זה.
תצליח!

ועיין עוד מה שנדון "כאן"

תנסה לשאול אותו אולי: g.hakesef@gmail.com

חזור
חלק עליון