ספר תורה שרוי בצער

עדכון ממצבו הרפואי של רה"י הגר"י עדס שליט"א לרפו"ש:

בסייעתא דשמייא הטיפול עבר הבוקר בהצלחה
התקינו קנולה להנשמה דרך הגרון
מחר בעזרת השם ינסו להוריד את ההרדמה כדי להעיר את הרב.

תהליך זה משמעותי להתקדמות המצב הרפואי
הרופאים נותנים סיכויים גדולים שיחזור לאיתנו ויוכל לחזור ולמסור שיעורים בישיבה
זקוקים להרבה תפילות כדי שהכל יצליח ויעבור בשלום

בצילום שנעשה הבוקר נעשה שיפור משמעותי במצב הריאות

(העידכון מתוך הקו הרישמי של הישיבה לא מילה במילה)

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
עדכון ממצבו הרפואי של מרן רה"י הגר"י עדס שליט"א לרפו"ש:

בסייעתא דשמייא הטיפול עבר הבוקר בהצלחה
התקינו קנולה להנשמה דרך הגרון
מחר בעזרת השם ינסו להוריד את ההרדמה כדי להעיר את הרב.

תהליך זה משמעותי להתקדמות המצב הרפואי
הרופאים נותנים סיכויים גדולים שיחזור לאיתנו ויוכל לחזור ולמסור שיעורים בישיבה
זקוקים להרבה תפילות כדי שהכל יצליח ויעבור בשלום

בצילום שנעשה הבוקר נעשה שיפור משמעותי במצב הריאות

(העידכון מתוך הקו הרישמי של הישיבה לא מילה במילה)
יישר כח שמחתנו
ידוע מהגר''ח שלא לומר על אדם שמתחיל להרגיש טוב כיון שמפסיקים להתפלל ו...
אבל כהיום נראה לי להיפך שכאשר שומעים שיש התקדמות זה מחזק להמשיך להתפלל

יישר כח שמחתנו
ידוע מהגר''ח שלא לומר על אדם שמתחיל להרגיש טוב כיון שמפסיקים להתפלל ו...
אבל כהיום נראה לי להיפך שכאשר שומעים שיש התקדמות זה מחזק להמשיך להתפלל
המצב עדיין קשה מאוד,
ודאי שצריך להמשיך להתחזק מאוד בתפילה ובלימוד לרפואת רה"י שליט"א

לקיים בנו חכמי ישראל: הגר"י עדס הורדם והונשם​

ראש ישיבת 'קול יעקב' זקוק לרחמי שמים מרובים. קודם ההרדמה התבטא הגר"י כי הוא רוצה להמשיך למסור שיעורים...

בהיכלי התורה נמשכות התפילות לרפואתו השלמה של הגאון רבי יהודה עדס שליט"א, ראש ישיבת 'קול יעקב', מגדולי ראשי הישיבות הספרדים וחבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' ששרוי במצב קשה בבית החולים שם מאושפז כשבועיים.
לאחר התייעצות רופאיו בבית החולים 'הדסה עין כרם' בירושלים, נאלצו להרדים ולהנשים את ראש הישיבה, אך לדברי הרופאים יש סיכוי גדול שהרב עדס יוכל בע"ה לחזור לאיתנו.
לפני שהרדימו את ראש הישיבה אמר הרב שהוא רוצה לחזור ולמסור שיעורים בישיבה…
מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' פרסמה הבוקר קריאה, לאחב"י ובפרט עמלי התורה ורבבות בני הישיבות ואברכי הכוללים, לזעוק בתפילה על מעתיק השמועה ומנחיל התורה הגאון רבי יהודה בן חיה אסתר.

הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א, כתב: "הנני בזה בקריאה לאחינו כל בית ישראל, להעתיר בתפילה עבור הגאון המפורסם, מקים עולה של תורה, ראש ישיבת קול יעקב, רבי יהודה בן חי'ה אסתר עדס לרפוא"ש, השרוי במצב קשה וזקוק לרחמים שמים מרובים, והן ק-ל כביר לא ימאס תפילת רבים".
זקן מועצת חכמי התורה הגאון רבי משה מאיה קרא לציבור: "אני מבקש מהציבור להתפלל לרפואת מורנו ורבינו הרב הגדול רבי יהודה בן הרבנית חיה אסתר בתושח"י". ואף התבטא על ידידותו רבת השנים על הגר"י עדס ואמר: "יש בנינו אהבה רבה".
גם ראש הישיבה הגאון רבי אשר הכהן דויטש התבטא: "מחובתנו להפיל תחינה עבור אחד מגדולי התורה שבדור, הזקוק לרחמי שמים".
הציבור נקרא להתפלל ולעורר רחמי שמים מרובים לרפואת הגאון רבי יהודה בן חיה אסתר לרפואה שלמה, בתוך שאר חולי עמו ישראל.

הסקופים: זקן ראשי הישיבות הגאון רבי יהודה עדס עובר סדרת טיפולים ולדברי הרופאים מדובר ביממה קריטית להתגברות על הזיהום ונשימה עצמונית. התפללו לרפואת הגאון הרב יהודה בן חיה אסתר.

גם אני מעתיר יחד עם כל בית ישראל לרפואתו של ראש הישיבה שליט"א, אך יחד עם זאת מפריע לי היח"צ שמנסים להגדיר ראש ישיבה בן 87 ל'זקן ראשי הישיבות' בו בזמן שיש ראשי ישיבות רבים המבוגרים ממנו לאוי"ט כמו: הגר"ד לנדו, הגרב"ד פוברסקי, הגרמ"י שלזינגר, הגר"צ דרבקין, הגר"י אזרחי, הגר"מ צדקה, הגר"י הקר, הגר"א לוי, ועוד.

גם אני מעתיר יחד עם כל בית ישראל לרפואתו של ראש הישיבה שליט"א, אך יחד עם זאת מפריע לי היח"צ שמנסים להגדיר ראש ישיבה בן 87 ל'זקן ראשי הישיבות' בו בזמן שיש ראשי ישיבות רבים המבוגרים ממנו לאוי"ט כמו: הגר"ד לנדו, הגרב"ד פוברסקי, הגרמ"י שלזינגר, הגר"צ דרבקין, הגר"י אזרחי, הגר"מ צדקה, הגר"י הקר, הגר"א לוי, ועוד.
יתד כתבו בשער על הגר"י עדס "מרן"

חזור
חלק עליון