• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

סרטון של מרן זצ"ל לבחור ש"ס בבחירות העירוניות

יש למשהו סרטון שבו מרן זצ"ל אומר לבחור בש"ס גם בבחירות העירוניות?
זה נראה שכבודו צעיר לימים וכנראה שמרן היה חי עדין הייתה ילד אבל בכל מערכת בחירות לרשות המקומיות מרן היה מוציא מכתב לתמוך בשס ובמעומד שלה
אולם זה נכון שזה לא כמו בחירות לממשלה ....

אני ממש לא צעיר זכיתי להיות אצל מרן ביחודיות (חוץ מעוד הרבה פעמים שזכיתי לראותו ) כשהייתי בישיבה קטנה ואני היום אב לשלושה בן פורת יוסף רק ביקשתי סרטון כי זכור לי במעורפל שפעם שמעתי את מרן בלווין אומר זאת אך לא הייתי בטוח

מה לעשות שרק צד אחד כותב פה.

הפורום כאן הוא ע''פ דרכו ומורשתו של מרן בלבד ולא נועד לדיון האם מורשת מרן נכונה או לא
כמבואר התקנון הפורום :
''פורום מורשת מרן הוקם ע"י המרכז למורשת מרן - להבין ולהשכיל, כדי לתת במה לדיונים ומשא ומתן בתורתו של מרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ותלמידיו ומעתיקי שמועותיו, ובראשם הראש"ל והרה"ר לישראל רבינו יצחק יוסף שליט"א. בנוסף, מטרת הפורום לדון בשאר עניינים תורניים והמסתעף מהם, הכל לאורו ורוחו של מרן רשכבה"ג זיע"א, להיות בית לתלמידיו ההולכים על פיו.''

הפורום כאן הוא ע''פ דרכו ומורשתו של מרן בלבד ולא נועד לדיון האם מורשת מרן נכונה או לא
כמבואר התקנון הפורום :
''פורום מורשת מרן הוקם ע"י המרכז למורשת מרן - להבין ולהשכיל, כדי לתת במה לדיונים ומשא ומתן בתורתו של מרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ותלמידיו ומעתיקי שמועותיו, ובראשם הראש"ל והרה"ר לישראל רבינו יצחק יוסף שליט"א. בנוסף, מטרת הפורום לדון בשאר עניינים תורניים והמסתעף מהם, הכל לאורו ורוחו של מרן רשכבה"ג זיע"א, להיות בית לתלמידיו ההולכים על פיו.''
ולכן כל דיוניי פה הם על פי מרן זיע"א ולהבדיל מרן שליט"א.
ואתם באתם והרסתם את הפורום כל מערכת בחירות

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
לא ראייה לכל הארץ.
לכארהו יש לומר שזה תלוי בחקירה מפני מה מרן בחר בש"ס בירושלים האם מצד "החפצא" (ירושלים) או מצד "הגברא" (נציגי ש"ס העושים למען התורה והיהדות ) וצריך לומר שפשוט הדבר שמרן בחר בש"ס מצד הגברא שהרי כל מטרת התנועה הקדושה היא להגדיל תורה שאת זה עושים "הגברא" בנאמנות ובמסירות וכיון שהגענו לכאן אם כן פשוט הדבר שהוא הדין בכל הארץ והדברים ק"ו אם ירושלים שהיא עיר התורה והחסידות מרן בחר ש"ס שאר ערי הארץ לא כל שכן הנלענ"ד כתבתי הצב"י עובדיה.ס נ"ב. בבקשה די למחלוקת בואו נחיה באהבה אחווה שלום ורעות המחלוקות האלה לא מובילים אותנו לשום מקום

זה פשוט כי ההנהגה ורבנות זה רק אצלם אנחנו זה לא הגדילים אנחנו עוד זן הם הרבנים והם הצדיקים ורק אצלהם
עכשיו יגידו שזה נובע מגרשי נחיתות אבל לא.

זה מה שאותו חכם כותב.

וזה שמגיע חכם ואומר את מה שאומר בבני ברק זה פשוט רחמנות שאני מרחם עליו למרות שאמרו לי היום התלמידים שלו שרק 3 שומעים לו..

ושוב למי שלא נוח לו כאן בפורום יכול @פשוט לעזוב

לפי אותו הכותב הנ"ל מרן בכלל לא הצביע
איך בדיוק הגעת למסקנא הזאת ??????? וחוץ מזה לא באתי בשום פנים ואופן ח"ו להעלות תהיות לגבי ש"ס אני תלמיד נאמן של מו"ר מרן זצ"ל וכל חיי בחרתי ש"ס בלי שום הו"א אחרת "בפלפול" שכתבתי כוונתי הייתה לחזק את הבחירה בש"ס בכל הארץ (בהומור) ולא ח"ו ההפך

איך בדיוק הגעת למסקנא הזאת ??????? וחוץ מזה לא באתי בשום פנים ואופן ח"ו להעלות תהיות לגבי ש"ס אני תלמיד נאמן של מו"ר מרן זצ"ל וכל חיי בחרתי ש"ס בלי שום הו"א אחרת "בפלפול" שכתבתי כוונתי הייתה לחזק את הבחירה בש"ס בכל הארץ (בהומור) ולא ח"ו ההפך

לא אתה אלא.....

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון