• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עדכוני התנועה בבחירות המקומיות תשפ"ד

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
ישראל כהן: לאורך כל הציר: לאחר ההסכם הדרמטי בין ש״ס לגור, הבוקר נצפו הפעיל הארצי בש״ס אברשה אוחיון בפגישה עם ראש העיר המיועד חנוך זייברט, ועם הרל״ש ישראל דרנגר​

IMG_20240131_232439_581.jpg

ישראל כהן:
גידול דרמטי!
אחרי שבוע של פילוחים לפי שכונות, בתי כנסת, מאגר תושבים חדשים ומעברי דירות - בש״ס בבית שמש סיימו הערב את עבודת הפילוח. השתתפו בעבודת הפילוח: כ-15 נציגי כל השכונות והקהילות המרכזיות. התוצאה: ש״ס המפלגה הגדולה בבית שמש, עומדת על מאגר של 16.200 מצביעים. הפילוח כולל את כל ציבור האברכים בשכונות החדשות​

ישראל כהן: התמיכה החסידית באבוטבול עולה שלב. לאחר החתימה של אגודת ישראל בצהריים, ראשי הקהילות החסידיות אמש בעיר בכינוס תמיכה חסר תקדים בהשתתפות עשרות נציגים מהקהילות ברחבי העיר​

IMG_20240131_233606_061.jpg

שאלו כאן מה המחיר,
ובכן שמעתי שויז'ניץ וגור מאודד רוצים לשמר את כחה של ועדת הרבנים לתקשורת של גור.
ואת זה דרעי משלם להם. אבל הוא מקבל תמורה נאה.
ולו בשביל שיפסק הביזיון להפר הסכם עם ספרדים בכזו קלילות.

איתי גדסי: מעלים זיכרונות מימים טובים יותר: אדריכלי ציר העבר "ש"ס-דגל" שהוביל להישגים של דגל במערכת המוניציפלית בתשע"ט, סגן השר מדגל אורי מקלב, מקורבו של דרעי יוסף חיים כלף, ונכדו של מרן שה"ת זצוק"ל יענקי קניבסקי, נפגשו אמש בשמחת האירוסין לבת הגרי"ש קניבסקי בב"ב

IMG_20240201_010215_210.jpg

רמלה: תנועת ש״ס בעיר בראשות מאור אשש יצאה בקמפיין מיוחד עם תפילה לשלום החיילים - במקום להתעסק במחלוקת של מערכת הבחירות. מאות תושבי העיר משתפים בשעות האחרונות את התפילה ברשתות החברתיות ובאישי

IMG_20240201_010613_772.jpg

כל הענין לפוליטיקה מקומית נקבעת על פי פוליטיקה ארצית, הוא לא תקין.
אין סיבה שיורו לתושב עיר א' להצביע למועמד פלוני, למרות שהוא פחות טוב לעיר שלו, בגלל שראשי מפלגות עשו הסכם שייבחר מועמד אחרת שלהם בעיר ב'.
אלא לא גר בעיר ב' ואין סיבה שאצביע למועמד גרוע לעיר שלי כדי לעזור לעיר אחרת. וגם אי אפשר להתחייב מראש שתמיד המועמד של המפלגה שלי יהיה הכי טוב לעיר שלי, יכול להיות שהם יציבו מועמד שלדעתי הוא פחות טוב

כל הענין לפוליטיקה מקומית נקבעת על פי פוליטיקה ארצית, הוא לא תקין.
אין סיבה שיורו לתושב עיר א' להצביע למועמד פלוני, למרות שהוא פחות טוב לעיר שלו, בגלל שראשי מפלגות עשו הסכם שייבחר מועמד אחרת שלהם בעיר ב'.
אלא לא גר בעיר ב' ואין סיבה שאצביע למועמד גרוע לעיר שלי כדי לעזור לעיר אחרת. וגם אי אפשר להתחייב מראש שתמיד המועמד של המפלגה שלי יהיה הכי טוב לעיר שלי, יכול להיות שהם יציבו מועמד שלדעתי הוא פחות טוב
מי שאל בכלל לדעתך...

מי שאל בכלל לדעתך...
אני שואל את דעתי.
נניח שאני תושב נהריה, ואומרים לי להצביע למועמד גרוע כי סיכמו עם מפלגה אחרת שייבחר בקרית גת מועמד טוב. מה זה אכפת לי? אני מצביע לעיריית נהריה כדי שיהיו אישורי בניה ורחובות נקיים בנהריה, לא בקרית גת.
בכל עיר צריך להצביע לפי השיקולים המקומיים ולא הארציים.
מחר יגידו לי בבחירות הארציות בישראל להצביע מירב מיכאלי, כי יש הסכם שבקנדה ייבחר מועמד של ש"ס. זה הגיוני?

אבי רבינא: ‏"יש אחדות בעיר!" - אחרי שאיחד סביבו את אגו"י ובתוכם כ-15 חצרות וקהילות המרכזיות בבית שמש, ובימים אלו חותם עוד הסכמים דרמטיים ומשמעותיים - המועמד לראשות העיר משה אבוטבול עם הסלוגן העדכני בצל המלחמה "יש אחדות בעיר"​

IMG_20240205_142716_485.jpg

מנחם קולדצקי: יו״ר ועדת הבריאות ח״כ יוני משריקי, המועמד לראשות עיריית ביתר עילית חננאל שם טוב וסגר"ע יו"ר ש"ס יהודה עוביידי מתברכים על ידי רבה של ביתר עילית הגר״ח וייס בחנוכת הבית לקומפלקס המרשים של ארגון ״בלב אחד״

IMG_20240205_143046_359.jpg

נתי קאליש: שר הדתות מיכאל מלכיאלי הגיע לסיור במקווה המפואר הנבנה בימים אלו בטלזטון ע"י הרב דוד בן עמרם רב קהילת 'בני הישיבות' לאחר שנים רבות שלא נבנה מקווה במקום

IMG_20240205_143202_634.jpg

אבי רבינא: בני ברק - ההיערכות לבחירות המונציפליות: חברי סיעת ש״ס בעיר עלו בשבוע שעבר למעונו של המרא דאתרא הגאון רבי מסעוד בן שמעון יחד עם יו"ר ש"ס בעיר שר הבריאות אוריאל בוסו ודנו עמו בענייני השעה. הרב ברכם לברכה והצלחה עם פתיחת מערכת הבחירות​

IMG_20240205_143737_432.jpg

ישראל כהן: יו״ר ׳הציונות הדתית׳ באלעד בדלוב שמוערך ב-2200 קולות עושה סוף לתדרוכים נגדו ומודיע לכל תומכיו - ״הענקתי את תמיכתי למועמד לראשות העיר יהודה בוטבול. מניסיון העבר אני יודע שכל מיני כוחות ינסו להפריד בינינו ולהטעות אתכם. רק בחירה בשני הפתקים (יניב בדלוב למועצה ויהודה בוטבול לראשות) תביא לנו את השינוי המיוחל - אנחנו מאוחדים!״.​

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון