• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

רבם דקרו!!! - מחאה אדירה על ביזוי כבוד התורה!! - נבלה נעשתה בישראל! - רבותינו למרמס א"א לשתוק!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
את האמת
נשיא המועצת לא מענין אותי כלל
אותי מענין למי ככל הציבור הולך
למי כל הציבור שומע
זה התשובה
זה מנהיג
שיעורים מלאים באנשים וכו'
בכנות.

מישהו מבין מה משפיע זה שחכם פלוני בתוך המועצת או נשיא המועצת ?

למה זה מעניין מישהו ?

במחילה, מי שהסמיך את אריה דרעי לנעל את התנועה זה מרן פוסק הדור הרב עובדיה זצוק"ל, מה תגידו שהוא זז מן הדרך, לא ראינו בנתיים מי מחברי המועצת החכמים שמרן מינה מתנגד לזה, ואם אריה דרעי מבין שכדי להחזיר את בני התורה הספרדים שהצביעו עד עכשיו ג' להצביע לש"ס ובכך להגדיל את התנועה ואת הכוח של הציבור הספרדי, מבורך מפי עליון.

במחילה, מי שהסמיך את אריה דרעי לנעל את התנועה זה מרן פוסק הדור הרב עובדיה זצוק"ל, מה תגידו שהוא זז מן הדרך, לא ראינו בנתיים מי מחברי המועצת החכמים שמרן מינה מתנגד לזה, ואם אריה דרעי מבין שכדי להחזיר את בני התורה הספרדים שהצביעו עד עכשיו ג' להצביע לש"ס ובכך להגדיל את התנועה ואת הכוח של הציבור הספרדי, מבורך מפי עליון.
דברי שטות והבל שלא נדרשים לתגובה,
מחילה מכת"ר.

תענה לגופו של עניין
העניין ברור!
אם מר דרעי חושב שיוכל לעשות מה שרוצה נגד רצונו של מרן זצ"ל ולהבלהח"ח מרן שליט"א,
הרינו להודיעו ....!
א. אנו כפופים אך ורק למורשתו של מרן זצ"ל, ע"פ הכוונת בנו מרן שליט"א
ב. אנו עדיין פגועים וכועסים, עליו (דרעי) על האיום בהקמת מפלגה חדשה ומחיקת מורשתו של מרן.
ג. כעת כשהאיום הופך למעשי, וביתר שאת, בהשתמשות בשם מפלגתו של מרן, ובזכרו, הרי שהכעס מבעבע יותר ויותר.
ד. לא נשתוק ! לא נסלח ! - נתראה בקלפיות ביום הבחירות !!!!!!
ה. מעולם! לא היה לנו, ציבור בני התורה הספרדיים, שום סיבה לסגוד למר דרעי!!!!
ובודאי שלא היום. כך שכנראה תם עידן!

דרעי, תם זמנך.
לך הביתה !!!!! ושחרר אותנו גם מהביבי שלך!!
ופתאום נראה ממשלה (ייתכן של גנץ) בה החרדים יקבלו ה-כ-ל על מגש של זהב (גיוס, תקציבים, מעונות, קצבאות ילדים ועוד)!!

אגב, עשיתי סקר בכולל בו אני לומד, ובביה"כ בו אני מתפלל - מה ששמעתי מכלל הציבור כי בהוראת מרן שליט"א יצביעו למפלגה שיאמר ! - וכי לא יגררו אחר מועצת חכמי התורה בלעדיו!

ויה"ר, שזכותו של מרן רבינו הגדול זיע"א תעמוד לנו, ומשמיא יוציאו האמת לאור, ונזכה וננוחם בבניין ציון וירושלים, אמן.

נערך לאחרונה:
השאלה הגדולה למה חברי מועצת החכמים שמרן זצ"ל מינה כגון הגאון הגדול הרב מאיה, הגאון הגדול הרב אלבז הגאון הגדול הרב דוד יוסף, ועוד כהנה לא יוצאים נגד אריה דרעי שהוא עושה היפך דעת מרן זצ"ל,

אני מקווה שהדברים ברורים.

העניין ברור!
אם מר דרעי חושב שיוכל לעשות מה שרוצה נגד רצונו של מרן זצ"ל ולהבלהח"ח מרן שליט"א,
הרינו להודיעו ....!
א. אנו כפופים אך ורק למורשתו של מרן זצ"ל, ע"פ הכוונת בנו מרן שליט"א
ב. אנו עדיין פגועים וכועסים, עליו (דרעי) על האיום בהקמת מפלגה חדשה ומחיקת מורשתו של מרן.
ג. כעת כשהאיום הופך למעשי, וביתר שאת, בהשתמשות בשם מפלגתו של מרן, ובזכרו, הרי שהכעס מבעבע יותר ויותר.
ד. לא נשתוק ! לא נסלח ! - נתראה בקלפיות ביום הבחירות !!!!!!
ה. מעולם! לא היה לנו, ציבור בני התורה הספרדיים, שום סיבה לסגוד למר דרעי!!!!
ובודאי שלא היום. כך שכנראה תם עידן!

דרעי, תם זמנך.
לך הביתה !!!!! ושחרר אותנו גם מהביבי שלך!!
ופתאום נראה ממשלה (ייתכן של גנץ) בה החרדים יקבלו ה-כ-ל על מגש של זהב (גיוס, תקציבים, מעונות, קצבאות ילדים ועוד)!!

אגב, עשיתי סקר בכולל בו אני לומד, ובביה"כ בו אני מתפלל - מה ששמעתי מכלל הציבור כי בהוראת מרן שליט"א יצביעו למפלגה שיאמר ! - וכי לא יגררו אחר מועצת חכמי התורה בלעדיו!

ויה"ר, שזכותו של מרן רבינו הגדול זיע"א תעמוד לנו, ומשמיא יוציאו האמת לאור, ונזכה וננוחם בבניין ציון וירושלים, אמן.
פשוט וברור.

השאלה הגדולה למה חברי מועצת החכמים שמרן זצ"ל מינה כגון הגאון הגדול הרב מאיה, הגאון הגדול הרב אלבז הגאון הגדול הרב דוד יוסף, ועוד כהנה לא יוצאים נגד אריה דרעי שהוא עושה היפך דעת מרן זצ"ל,

אוסף קישקושים ושטויות. וגם אם תחזור על השטות הזו אלף הודעות זה לא יהפך לאמת.
רוב חברי המועצת [הותיקה- שמרן מינה...]מתנגדים לזה. והם לא שותקים!
אני יגלה לך מה שאתה כבר יודע-אריה לא שואל רבנים! ולא את חברי המועצת!!!

אז בא נמחק את מרן כי הוא מינה אותו.
אריה דרעי זה לא הענין.
ההתנהלות של אני לא יודע מי היא המציקה.
אי אפשר להוריד את מרן שליט"א כמו שא"א לכסות את השמש.

ממליץ לכבודו לסור למעונו של רבינו זקן המועצת שליט"א ולשמוע דברים ברורים בעניין!
וכבודו יבדוק מה דיבר הרב עם אריה לפני כחודש שעתיים בביתו, וד"ל.

העובדה שכל המפלגות הספרדיות שניסו להתחרות בש"ס כשלו,
אי"ז מורה על כך שרק מרן צריך להנהיג, שהרי יש הרבה רבנים שבפועל מנהיגים ציבורים גדולים,
אלא שמן השמים מראים לנו שהציבור הספרדי צריך מפלגה אחת.
מפלגת ש"ס היא לא של תלמידי מרן - היא של כל הציבור הספרדי.
בדיוק כמו שמפלגת דגל התורה לא שייכת לחתנו של מקים התנועה הרב שך.

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון