• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

שופרא

לא כל מה שיודעים צריכים לכתוב עלי פורום.
אבל אולי תאמר לנו קודם מי הרבנים שעומדים מאחורי הכשרות הזאת.
מעניין. בתקופה שהיה בד"צ אשדוד כמדומני שאברכים אכלו. אבל פתאם נעלמה הכשרות הזו. וגם רבנות ירושלים זה לא המהדרין אלא הרגיל.

אני מעיד מעדות אישית שדברתי עם הרב יוסף זריצקי מומחה כשרות בינלאומי בתרופות ומשקאות חריפים ובודק צוותי כשרו בארץ ובעולם והוא אמר לי במילים הללו: אם יש מכולת בשכונה שלכם שמוכר 'שופרא' לך תגיד לו שהוא מכשיל את הרבים בנבילות וטריפות' במילים הללו ממש ממש.

אני מצרף מספר טלפון שלו לאימות הדברים למי שרוצה:
0548484044

אני מרגיש שאני רוצה למנצל את הבמה הזאת וא’ השיח שנפתח כאן לכמה מילים מהלב.

התורה הקדושה ציותה אותנו 'את זה תאכלו', ואם לאו 'ונטמתם בם'- אל תקרי נטמתם אלא נטמטם, שמטמטם ליבו ודעתו של האדם,
ואין אדם עובר עבירה אלא א"כ נכנסה בו רוח שטות, ואיזו רוח שטות גדולה יכולה להכינס באדם יותר מרוח שטות של פרה או תרנגולת תועה..
ועיין בליקוטי מוהרן ח"א תורה לז שכותב שהשוחטים שאינם כראוי מאבדים הפרנסה מישראל וגורמים רעות וצרות אוי להם ואוי לנפשם ועתידין ליתן את הדין- דברים נוראים ומפחידים..
והנה על השוחטים אכ"מ לדון בהם כי כל אחד ידון לביתו, אבל עלינו עם ה', הן אמנם שכחא דהיתירא עדיף, אבל בשביל 6/7 ש"ח לק"ג נמכור עוה"ב שלנו, תמכור עמך בלא הון ולר רבית במחיריהם,- אתמהה??
והלא כל הידור מצווה עד שליש יכולים גם כן ליקח מכספי מעשרות, ובנפשנו ובנפש בנינו ובנותינו הדבר,
ומי יודע כמה בנים ובנות תעו מן הדרך בעקבות מאכלו אסורות שטמטמו ליבם ושכלם, והדברים ידועים...
לכן עם ה' איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק ובפרט בימי הרחמים והסליחות הבה נהדר לקחת רק מן הבדצי"ם שהעומדים בראשם גדולי ישראל יראי ההוראה, מדקדקדים בהלכה, ולא נמכור נפשינו בשביל כמה שקלים...

הלא כה דברי המעורר מעומקא דליבא- פ.ה.

אני מעיד מעדות אישית שדברתי עם הרב יוסף זריצקי מומחה כשרות בינלאומי בתרופות ומשקאות חריפים ובודק צוותי כשרו בארץ ובעולם והוא אמר לי במילים הללו: אם יש מכולת בשכונה שלכם שמוכר 'שופרא' לך תיד לו שהוא מכשיל את הרבים בנבילות וטריפות' במילים הללו ממש ממש.

0548484044
נבילות וטריפות על רבנות ירושלים?

אני מעיד מעדות אישית שדברתי עם הרב יוסף זריצקי מומחה כשרות בינלאומי בתרופות ומשקאות חריפים ובודק צוותי כשרו בארץ ובעולם והוא אמר לי במילים הללו: אם יש מכולת בשכונה שלכם שמוכר 'שופרא' לך תיד לו שהוא מכשיל את הרבים בנבילות וטריפות' במילים הללו ממש ממש.

0548484044
אין מביאים ראיה מ...

אני מעיד מעדות אישית שדברתי עם הרב יוסף זריצקי מומחה כשרות בינלאומי בתרופות ומשקאות חריפים ובודק צוותי כשרו בארץ ובעולם והוא אמר לי במילים הללו: אם יש מכולת בשכונה שלכם שמוכר 'שופרא' לך תגיד לו שהוא מכשיל את הרבים בנבילות וטריפות' במילים הללו ממש ממש.

0548484044

לא מבין מה הראיה מדברי הרב מוצפי על הרב זריצקי, לא יודע בעקבות מה אמר מה שאמר, אבל כאן לא דיבר מתוך ממון, כי לא שאלתיו בלשון חיוב מהיכן לאכול ואת מי לפרנס (כפי שנכתב היכן שציינת) אלא מה דעתו על הדבר הנ"ל באופ כללי.

והמעיין יעיין וישאל לכל בר דעת ויודע ספר ומכיר קצת בטיב הכשריות ותסמרנה שערות ראשו על כשרות בד"צ חת"ס פ"ת.
פוק חזי בכמה וכמה מסעדות שאין שום משגיח ורק סומכים על משגיח של הרבנות...

והאמת עד לעצמו.

לא מבין מה הראיה מדברי הרב מוצפי על הרב זריצקי, לא יודע בעקבות מה אמר מה שאמר, אבל כאן לא דיבר מתוך ממון, כי לא שאלתיו בלשון חיוב מהיכן לאכול ואת מי לפרנס (כפי שנכתב היכן שציינת) אלא מה דעתו על הדבר הנ"ל באופ כללי.

והמעיין יעיין וישאל לכל בר דעת ויודע ספר ומכיר קצת בטיב הכשריות ותסמרנה שערות ראשו על כשרות בד"צ חת"ס פ"ת.
פוק חזי בכמה וכמה מסעדות שאין שום משגיח ורק סומכים על משגיח של הרבנות...

והאמת עד לעצמו.
אין עניין לחזור על הדברים. הדברים כבר נכתבו ונתבררו באריכות באשכול אחר (שככה"נ כבר אינו קיים).
אין עניין לדבר לשה"ר, רק בלשון המעטה אפשר לומר שהוא פשוט לא נאמן ואין עניין להביא דברים בשמו על עניין הכשרות.
בבקשה לא להרחיב ולדבר לגופו של אדם, רק הניסיון מוכיח שגם על דברים כשרים ב-100% הוא יכול לומר שזה טרף גמור ואכמ"ל מדוע.

חזור
חלק עליון