• חדש מאיגוד האברכים והקהילות: חוברת בחומרת איסור הגיוס לצבא ובשבח לימוד התורה בישיבות הקדושות, ממרן רשכבה"ג רבינו עובדיה יוסף זיע"א ומנהיג הדור מרן רבינו יצחק יוסף שליט"א. לקריאה והפצה לחצו כאן

תמונות של גדולי הדור שליט"א ברוב ענותנותם

נהג עם רכב.
נשגב מבינתי.
בשביל כמה עשרות מטרים לעזרא הסופר/סקווירא/טוויג/רשב"ם צריך רכב?

עוד יבואו ימים שיכתבו בעיתונים: רב פלוני הלך, רב פלוני ישב, רב פלוני עמד וכעזה"ד.

נשגב מבינתי.
בשביל כמה עשרות מטרים לעזרא הסופר/סקווירא/טוויג/רשב"ם צריך רכב?

עוד יבואו ימים שיכתבו בעיתונים: רב פלוני הלך, רב פלוני ישב, רב פלוני עמד וכעזה"ד.
יכול להיות,
אבל צריך להבין את עיקרם של המדורים הללו (זופניק, לייבלה, קיפקעס ואיצקוביץ'),
זו הנישה.
לפרסם כל דבר כזה שמנוייעס

למה ריבוע כל מי שיש לו במחשב נטפרי לא יכול לראות את כל אתרי הרכילות הנ"ל שאין רוח חכמים נוחה מהם​
דבר ראשון, אין לו בעיה שישאר בריבוע, רק שיבין שיש עולם ואכן יש כאלו שעושים את זה.

דבר שני, אלו לא אתרי רכילות. זה מדור שכבר קיים בכל אתר חרדי שקיים, וגם אלו - אגב - הפתוחים בנטפרי (יש ב'המחדש' פינה כזאת שנקראת 'איצקוביץ' כמדומה. וב'חדשות JDN' יש 'קיפקעס'. וגדו"י לא הורו לחסום את זה).

וסתם ברעיון למה רוח חכמים לא נוחה מזה שרבי יהודה כהן צועד ברחוב ירושלים, ללא מלוה או משב"ק?​

דבר ראשון, אין לו בעיה שישאר בריבוע,
אכן אשאר בריבוע כהמלצתך.
רק שיבין שיש עולם ואכן יש כאלו שעושים את זה.
שעושים את מה? שמנייעסין על רב פלוני שהלך ברגליו ללא מלווים?! שיהיה להם לבריאות.
אותי באופן אישי זה לא מעניין.

וסתם ברעיון למה רוח חכמים לא נוחה מזה שרבי יהודה כהן צועד ברחוב ירושלים, ללא מלוה או משב"ק?
רוח חכמים נוחה גם נוחה, שיצעד לכל מקום שליבו חפץ עם מלווה או משב"ק, או בלי, איך שיחפוץ.
אבל זה חדשות???

ואין זה משנה מיהו החכם, יהיה הגר"י כהן שליט"א יהיה הגר"מ צדקה שליט"א יהיה הגר"י יוסף שליט"א, יהיה מי שיהיה.

אני לא מבין אתה רוצה להכשיר את השרץ כאתר כיכר השבת וכדומה אם אתה חושב שזה זיכוי הרבים וזה מוסיף יראת שמים שיערב לך אני לא חושב שזה מתאים כלל לבני תורה
לא רציתי להכשיר, בסה"כ השבתי על הטענה:
כל מי שיש לו במחשב נטפרי לא יכול לראות את כל אתרי הרכילות הנ"ל שאין רוח חכמים נוחה מהם
ואמרתי כי גם בסוף יש גישה, גם באתרים שמאושרים ע"י חכמים. וגם במקומות שפתוחים ע"י נטפרי ולאו בהכרח מאושרים ע"י חכמים.

ולא באתי לומר:
שאני חושב שזה זיכוי הרבים וזה מוסיף יראת שמים או שאני חושב שזה מתאים לבני תורה

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שלמה מחפוד שליט״א ראש בד״ץ ״יורה דעה״ ישב סנדק הבוקר בברית לנינו, נכדם של בתו וחתנו הגדול הרה״ג רבי מאיר מוגרבי שליט״א ראש הישיבה הגדולה ״כנסת ישראל אשדוד״. בתפקיד המוהל היה נכדו ויד ימינו של הגר״ש מחפוד, הרב יוסף דוד מוגרבי שממשיך במסורת מלאכת המילה על ברכי הסב הגדול (ידיעות בני ברק).

1724769551041.png

היכן זה היה?

במלאת השבעה לפטירתו הטראגית של הבה״ח מרדכי אבוהב ז״ל, אשר נלב"ע בגיל 18 בלבד לדאבון לב כל בני משפחתו, מכריו וידידיו הרבים, התכנסו אמש (שלישי) המוני תושבי העיר בני ברק מקום מגורי הבחור ז"ל, לעצרת חיזוק והתעוררות, בהיכל ביהמ"ד 'חזון יוסף' בעיר​

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שלמה מחפוד שליט״א ראש בד״ץ ״יורה דעה״ ישב סנדק הבוקר בברית לנינו, נכדם של בתו וחתנו הגדול הרה״ג רבי מאיר מוגרבי שליט״א ראש הישיבה הגדולה ״כנסת ישראל אשדוד״. בתפקיד המוהל היה נכדו ויד ימינו של הגר״ש מחפוד, הרב יוסף דוד מוגרבי שממשיך במסורת מלאכת המילה על ברכי הסב הגדול (ידיעות בני ברק).

הצג קובץ מצורף 24418
איזו ענווה זה מסמל?

איזו ענווה זה מסמל?​
לא יודע פשוט אין כאן אשכול תיעודים מגדולי ישראל הספרדים, חברי המועצת. כמו שצריך וראוי. (כי כל פעם המנהלים רואים שחברי הפורום סוטים מהנושא ומתחילים להתפלסף בנושאים אסורים). אז זה המקום היחיד להביא תמונות של רבותינו שליט"א...
אם אקים משהו מסודר, באישור ההנהלה אולי יהיה יותר טוב...​

חזור
חלק עליון