• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

תמונות של כנס ראשי הישיבות בבני ברק - ותוכן הנאומים

למה מרן מו"ר עט"ר גדול הדור רבינו הגדול חכם משה מאיה שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגר"ע זצ"ל (בהשקפה ובהנהגה כדברי מרן הגר"ד יוסף שליט"א) אשר על ידיו השני הגאון הרב שמואל בצלאל שליט"א ר"י פורת יוסף ואשר על ידם השלישי הגאון הגדול הרב מסעוד בן-שמעון שליט"א (שמלבדם היו אולי עוד שתים של שספרדים פחות מוכרים) לא ישבו ליד ר"ד לנדו? ליד רמ"ה הירש? ליד הגר"ד כהן? ????? ועוד האדם הקורא לעצמו בתואר קדושים @מרן הגר"ע הררי רפול זצ"ל
ידידי הצעיר
אורייתא קא מרתח ביה...
תבדוק שניה מה היה בכינוס רה"י לפני 7 שנים
חכם שלום היה שם והגר"מ צדקה ועוד
וישבו בשורה אחת
הגריא"ל שטיינמן ודעימיה ישבו בשורה אחרת
וחברי המועצת החסידית ישבו בשורה שלישית
כך זה היה מאז ומעולם ואולי צריך לזעוק על העבר
אבל באמת שלא הבנתי מה היה נותן אם הם היו יושבים ביחד

למה מרן מו"ר עט"ר גדול הדור רבינו הגדול חכם משה מאיה שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגר"ע זצ"ל (בהשקפה ובהנהגה כדברי מרן הגר"ד יוסף שליט"א) אשר על ידיו השני הגאון הרב שמואל בצלאל שליט"א ר"י פורת יוסף ואשר על ידם השלישי הגאון הגדול הרב מסעוד בן-שמעון שליט"א (שמלבדם היו אולי עוד שתים של שספרדים פחות מוכרים) לא ישבו ליד ר"ד לנדו? ליד רמ"ה הירש? ליד הגר"ד כהן? ????? ועוד האדם הקורא לעצמו בתואר קדושים @מרן הגר"ע הררי רפול זצ"ל
איש על מחנהו ואיש על דגלו

למה מרן מו"ר עט"ר גדול הדור רבינו הגדול חכם משה מאיה שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגר"ע זצ"ל (בהשקפה ובהנהגה כדברי מרן הגר"ד יוסף שליט"א) אשר על ידיו השני הגאון הרב שמואל בצלאל שליט"א ר"י פורת יוסף ואשר על ידם השלישי הגאון הגדול הרב מסעוד בן-שמעון שליט"א (שמלבדם היו אולי עוד שתים של שספרדים פחות מוכרים) לא ישבו ליד ר"ד לנדו? ליד רמ"ה הירש? ליד הגר"ד כהן? ????? ועוד האדם הקורא לעצמו בתואר קדושים @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל
מאותה סיבה שהאדמורים לא ישבו ליד ר' דב

@מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל
מספיק עם השטיות כל הזמן אתה בעד המרביצי ונגד מרן אני קורא לכל חו"ר הפורום להתעלם מהשיטיות של הנ"ל
למה מרן מו"ר עט"ר גדול הדור רבינו הגדול חכם משה מאיה שליט"א ממשיך דרכו של מרן הגר"ע זצ"ל (בהשקפה ובהנהגה כדברי מרן הגר"ד יוסף שליט"א) אשר על ידיו השני הגאון הרב שמואל בצלאל שליט"א ר"י פורת יוסף ואשר על ידם השלישי הגאון הגדול הרב מסעוד בן-שמעון שליט"א (שמלבדם היו אולי עוד שתים של שספרדים פחות מוכרים) לא ישבו ליד ר"ד לנדו? ליד רמ"ה הירש? ליד הגר"ד כהן? ????? ועוד האדם הקורא לעצמו בתואר קדושים @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל
על מה יצא הקצף?

הרב המכונה @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל אני אסביר לך למה יצא הקצף אבל ראשית אני רוצה לבקוש מכבודו סליחה על הפגיעה ואני מבקש את זה כאן בפומבי בבקשה תמחול לנו
הקצף יצא עקב זה שאתה נמצא ב"פרום מורשת מרן" שלכאורה אמור להיות לא בעד אחינו המכונים "מרביצי" ולא של דגל התורה וכד' לכן כבודו שככל הנראה למד ב"קול יעקב", וכד' או אצל האשכנזים והולך בדרכיהם כל חייהם בבחינת "תטוש תורת אמך" ולכן כדאי שכבודו ימעט בלכתוב דברים טובים עליהם ולהגן עליהם בלי טעם וריח וכדי הוא מרן זצ"ל לסמוך עליו תמיד ולא ללכת אחרי רבנים אחרים אשר נטשו את האמת והלכו אחר השקר
אני מאוד כועס על זה כי כל שניה שאני נכנס לפורום אני רואה "הגרש"י זעפרני...." איגוד עמלי (תורה) מסע מרן גדול הדורות מנהיג הפורום הקדוש מורינו ורבינו ועטרת ראשינו רבינו הענק מרן הגרש"י זעפרני שליט"א עם ר' הי"ו
דיייייייייייייייייייייייי
מספיק עם כל השיבוש הזה שבפורום קדוש כזה ישבשו אותו ויתחילו לעשות אותו פורום מורשת המרביצי
אני בטוח שאם היו מעלים של הגר"מ מאזוז כולם היו כועסים אבל פה אף אחד לא מתעורר
( @יהודה מ. @ישיבישער של מרן @ע"ה ס"ט @יצחק משען @ועוד )

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
הרב המכונה @מרן הגר"ע הררי רפול זצ"ל אני אסביר לך למה יצא הקצף אבל ראשית אני רוצה לבקוש מכבודו סליחה על הפגיעה והני מבקש את זה כאן בפומבי בבקשה תמחול לנו
הקצף יצאה עקב זה שאתה נמצא ב"פרום מורשת מרן" שלכאורה אמור להיות לא בעד אחינו התועים המכונים "מרביצי" ולא של דגל התורה וכד' לכן כבודו שככל הנראה למד ב"קול יעקב", וכד' או אצל האשכנזים והולך בדרכיהם כל חייהם בבחינת "תטוש תורת אמך" ולכן כדי שכבודו ימעט בלכתוב דברים טובים עליהם ולהגן עליהם בלי טעם וריח וכדי הוא מרן זצ"ל לסמוך עליו תמיד ולא ללכת אחרי רבנים אחרים אשר נטשו את האמת והלכו אחר השקר
אני מאוד כועס על זה כי כל שניה שאני נכנס לפורום אני רואה "הגרש"י זעפרני...." איגוד עמלי (תורה) מסע מרן גדול הדורות מנהיג הפורום הקדוש ורינו רובינו ועטרת ראשינו רבינו הענק מרן הגרש"י זעפרני שליט"א עם ר' הי"ו
מספיק עם כל השיבוש הזה שבפורום קדוש כזה יטמאו אותו ויתחילו לעשות אותו פורום מורשת המרביצי
( @יהודה מ. @ישיבשער של מרן @ע"ה ס"ט @יצחק משען @ועוד )
לא מועיל בקשת מחילה לפני הצער שהלא בצער הגוף לא מועיל מחילה
אתמההההה

הרב המכונה @מרן הגר"ע הררי רפול זצ"ל אני אסביר לך למה יצא הקצף אבל ראשית אני רוצה לבקוש מכבודו סליחה על הפגיעה והני מבקש את זה כאן בפומבי בבקשה תמחול לנו
הקצף יצאה עקב זה שאתה נמצא ב"פרום מורשת מרן" שלכאורה אמור להיות לא בעד אחינו התועים המכונים "מרביצי" ולא של דגל התורה וכד' לכן כבודו שככל הנראה למד ב"קול יעקב", וכד' או אצל האשכנזים והולך בדרכיהם כל חייהם בבחינת "תטוש תורת אמך" ולכן כדי שכבודו ימעט בלכתוב דברים טובים עליהם ולהגן עליהם בלי טעם וריח וכדי הוא מרן זצ"ל לסמוך עליו תמיד ולא ללכת אחרי רבנים אחרים אשר נטשו את האמת והלכו אחר השקר
אני מאוד כועס על זה כי כל שניה שאני נכנס לפורום אני רואה "הגרש"י זעפרני...." איגוד עמלי (תורה) מסע מרן גדול הדורות מנהיג הפורום הקדוש ורינו רובינו ועטרת ראשינו רבינו הענק מרן הגרש"י זעפרני שליט"א עם ר' הי"ו
מספיק עם כל השיבוש הזה שבפורום קדוש כזה יטמאו אותו ויתחילו לעשות אותו פורום מורשת המרביצי
( @יהודה מ. @ישיבשער של מרן @ע"ה ס"ט @יצחק משען @ועוד )
כבודו הגזים קצת
לא מבין מה מפריע בזה שמעלים כאן תמונות של הרב זעפרני
אכן פה זה פורום מורשת מרן
אבל מורשתו של מרן האמיתית של מרן
זה הרמת קרנם של הציבור הספרדי החרדי
מי הוא זה ואיזה הוא שיהין לומר שהגרש"י זעפרני לא פועל בדרך זו
מי כמוהו פועל להקמת קהילות להרמת קרנם של הציבור הספרדי
במוסדות בתלמודי תורה בבתי ספר בקהילות ובמה לא
להרים קרנם ולהחדיר בם השקפה נכונה וטהורה
יסלח לי כבודו אבל מה אני יעשה שאני לא מתחבר לכמה וכמה רבנים
שככל הנראה אתה סוגד להם ומעריצם וד"ל...
ואכן כאן זה פורום עם מגון דעות מגוונות

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
הרב המכונה @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל אני אסביר לך למה יצא הקצף אבל ראשית אני רוצה לבקוש מכבודו סליחה על הפגיעה והני מבקש את זה כאן בפומבי בבקשה תמחול לנו
כשם שמצוה לומר דבר הנשמע וכו'
אם תרצה סיפור עסיסי שהיה איתי אתמול בהקשר הנ"ל תפנה אלי בפרטי, ותבין שאני שותק 95 אחוז ממה שיש לי לדבר

הרב המכונה @מרן הגר"ע הררי-רפול זצ"ל אני אסביר לך למה יצא הקצף אבל ראשית אני רוצה לבקוש מכבודו סליחה על הפגיעה והני מבקש את זה כאן בפומבי בבקשה תמחול לנו
הקצף יצאה עקב זה שאתה נמצא ב"פרום מורשת מרן" שלכאורה אמור להיות לא בעד אחינו התועים המכונים "מרביצי" ולא של דגל התורה וכד' לכן כבודו שככל הנראה למד ב"קול יעקב", וכד' או אצל האשכנזים והולך בדרכיהם כל חייהם בבחינת "תטוש תורת אמך" ולכן כדאי שכבודו ימעט בלכתוב דברים טובים עליהם ולהגן עליהם בלי טעם וריח וכדי הוא מרן זצ"ל לסמוך עליו תמיד ולא ללכת אחרי רבנים אחרים אשר נטשו את האמת והלכו אחר השקר
מחול.
אני את מחשבותי כותב, וח"ו לא לקנטר.
אדרבא, אם יש משהו שכתבתי שנוגד את כללי הפורום, אשמח אם יעמידוני על טעותי.

ובעניין הנ"ל-
לכאו' אם ש"ס ממקמת רבנים מסויימים בראש ההנהגה,
ובמועצת החכמים מיסודו של מרן הגרע"י זצ"ל,
א"כ אפשר להביאם גם כאן.

ואדרבא,
אשמח מאוד אם יעמידוני על טעותי (אם קיימת).

ואכן כאן זה פורום עם מגון דעות מגוונות
תראה כאן ואח''כ תגיד על מה באמת הפורום הזה נועד את האמת זה לא כ''כ מפריע לי אך מה שמעניין שאותם שמבאים את התואר של הגר''ש זעפרני תמיד שהוא רשכב''ג של כל בני התורה מפריע להם שמדברים על דרשו עיין כאן
רק הביא לך ציטוט מתקנון הפורום : ''מטרת הפורום לדון בשאר עניינים תורניים והמסתעף מהם, הכל לאורו ורוחו של מרן רשכבה"ג זיע"א, להיות בית לתלמידיו ההולכים על פיו.''

יסלח לי כבודו אבל מה אני יעשה שאני לא מתחבר לכמה וכמה רבנים
שככל הנראה אתה סוגד להם ומעריצם וד"ל...
לפי איך שעקבתי אחרי הרב הצעיר ני"ו נראה שרבותיו שהוא סוגד להם ומעריצם זה מרן זצוק''ל שהוא גם חותם כך בכל הודעה שלו וכן את מו''ר הרש''ל שליט''א ואת הגר''מ מזוז שאת תמונותיהם נמצאים תחת שמו אז אולי לזה התכוונת שאמרת וד''ל

נערך לאחרונה:

נושאים דומים בפורום

חזור
חלק עליון