• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

שימו לב! תוצאות "מיזם פורימי מענין - באו לקחת חלק עם הכשרונות" המנצחים...

נסתפקתי מדוע אנו אומרים בפיוט הידוע "בראותם יחד @תכלת מרדכי" האם הכוונה ל @לבוש מלכות או הכוונה לציצית @שלו.
וכיוון שאנחנו ממש קרובים לפורים אני ודאי נחשב @שואל כענין אך לא בטוח @שואל כהלכה כי לא בטוח שיש כאן @נפק"מ הלכתית.
מ"מ השאלה הזו רצה לי @רצוא ושוב ואני @רוצה לדעת .
ולכן אולי @אברך יוכל לענות לנו על זה.
ואין צורך להגיע בשביל שאלה כזו ל @צדיק נסתר.
ואם תגידו לי שאין אתם חייבים לעזור לי למצוא את התשובה. @עבדכם הנאמן משרת עם קדוש יהיה חייב.
מקווה שלא עשיתי לכם יותר מידי @סלט פירות, השתדלתי שהכל יהיה @נופת צופים כי בסך הכל שאלתי אותכם כי אני @משתוקק להחכים
ואומנם זו שאלה רצינית. אבל אמרתי לא אמנע @טוב מפותח האשכול כבוד @רבינו @מרן המשגיח @מרן רבנו @העברי @גדול הדור @עניו כמשה @אוהב את המקום @מקור דעה @מקיים דברי חכמים @נאמן למורשת @משגיח בישיבה מפורסמת @ירא שמים הלא הוא @בסיעתא דשמיא ולכן אשאיר פה את ההודעה בכדי לחיות את האשכול שלו. ואהיה בבחינת @לוי משרת @המתאבק בעפר רגלי הרב
אלוף, אלוף, אלוף !!!
אין דברים כאלה! כבודו @מעיין המתגבר @מוח חושב איך להוסיף לכל משתמשי הפורום @מורשת מר"ן הנאה גדולה.

תיכף הרב @מורשת מרן העסוק כל הזמן @בהיקף ובעמל ב- @עומק המושג בתורה הק' יעשה לנו את התוצאות מי קיבל הכי הרבה לייקים!
אבל, בגלל שהרב @מורשת מרן הוא @ירושלמי של מרן וכבר פסק @מרא דאתרא דארץ @ישראל @מרן @רבינו עובדיה יוסף שבירושלים קוראים בט"ו, וא"כ אצל ה- @ירושלמער עכשיו רק מתחיל פורים והחגיגות בישיבת @פורת יוסף יחד עם @מרן המשגיח בעיצומם, והשנה ישתתף באופן מיוחד @מרן רבנו @נשיא מועצת רה"י @הרב המשתכנז הרב.....
לכן התוצאות יהיו רק במוצאי פורים דמוקפים.

זה לא נכון, כי לדוגמא אצלי יש כמה וכמה עיגולים, ובכל עיגול יש עוד מספרים... וכך אצל עוד רבים. והמספר של מי שנמצא למעלה איני יודע מה הוא משקף
השאלה היא מי המשתמש שקיבל הכי הרבה או איזו הודעה?
כלומר, אם פלוני כתב הודעה אחת וקיבל 8 לייקים, ואלמוני כתב 2 הודעות ובכל אחד קיבל 5 לייקים, מי המצנח?

השאלה היא מי המשתמש שקיבל הכי הרבה או איזו הודעה?
כלומר, אם פלוני כתב הודעה אחת וקיבל 8 לייקים, ואלמוני כתב 2 הודעות ובכל אחד קיבל 5 לייקים, מי המצנח?
לא חשבתי על זה... אז נעשה גם וגם, דהיינו מי המנצח בכמות הלייקים, ומי המנצח בכמות הלייקים הכי גבוה בהודעה (אחת) שלו
[אגב, כמובן שאת ההודעה הראשונה שלי, יש להחשיב גם, כי גם שם היה מאמר פורימי... @הבנה פשוטה ....]
רבוייסי, @הבודק מי המנצח הוא @רב העיר @רבינו @בנימין לוריא

תוצאות מיזם פורימי תשפ"ד |2024|
המנצחים...
_ _ _ _

ההודעה שקיבלה את מירב הקולות-לייקים
במקום הראשון: @בסיעתא דשמיא (20 לייקים)

במקום השני: @אמונה ובטחון (13)
במקום השלישי: @יצחק כהן הי"ו (10)

המשתמש שקיבל בסך הכללי את מירב הלייקים

במקום הראשון: @יצחק כהן הי"ו (89 לייקים!!!)
במקום השני: @בסיעתא דשמיא (70 לייקים!!!)
במקום השלישי: @abc123 (29 לייקים!)

ברכותינו!!!!
יהי רצון שתמשיכו לשקוד @בהיקף ובעמל וב @עומק המושג בעבודת השם יתברך
(התוצאות הם לפי מה שיצא לי, נכון ליום שני טז אדר ב' תשפ"ד אור ליום שלישי, בשעה 21:40 בערך, באם יש הארות או הערות נא לכתוב כאן).

כל חברי הפורום מוזמנים לכתוב ברכות למנצחים, וגם למי שניסה ולא ניצח.

נערך לאחרונה:
חזור
חלק עליון