• ניתן לשלוח מערכות ויישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

סרטון מדהים, רשב"י רוקד במדורה שהדליק מו"ר הינוקא!!!!

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
גם בלי להיות מומחה בתחום רואים בבירור שזה הקרנה.
הדמות שיש שם בצד לא ברור שאף אחד לא מתייחס כלפיה כי הפוקוס לא עליה, ומאיפה לנו לומר שזו דמות רוחנית שלפי טענתך ״משתקפת רק בדמות המצלמה״? דלמא ראו וראו אותו.

למען האמת, לולא היו מביאים את הוידאו בהקשר הזה, הייתי אומר שכל מי שהיה שם וצילם את המעשה היה אומר שמדובר בהקרנה.
אתה סתם בטוח שזה הקרנה.... הרבה אמרו לי בדיוק הפוך... שבאמת רואים שיש כאן משהו רוחני.... אז ככה שאין שום ראיה שזה הקרנה...

נכון לא למדת מתחילת חייך ועד עתה במוסדות חרדיים [ישיבתיים] מובהקים...?
סליחה על השאלה...
למדתי בת"ת חניכי בב"ב, למדתי בישיבה קטנה של ראש ישיבה ליטאי בב"ב, ולמדתי בירושלים בישיבה ליטאית.... אתה מדמיין....
הישיבתיות זה לא הלכה למשה מסיני.... תגדל ותתפקח... גם בישיבות לא אוחזים ממרן פאר הדור הגרע"י זי"ע וממרן הראש"ל שליט"א... וכן משאר גדולי ישראל האמיתיים.... ואני שמעתי בדיוק מה הם חושבים עליהם, ואין כאן המקום להאריך.... אז בא... מי שלמד בישיבות... הוא לא אוחז בכסא הכבוד!!!!
ואגב דיברו כאן על הרב ברלנד... דוקא שתדע שאני חבר של כמה ליטאים שאוחזים ממנו עולמות, ואומרים שהכל שקר מה שממציאים סביבו... זה הכל קנאה של המתחרים בו.....

@עיני ישראל נניח שזו דמות אמיתית. מנין שזה רשב"י, אולי זה הס"מ ששמח שהרבה אנשים מתבטלים מתורה ועוסקים בהדלקת מדורות? [אני מקוה שזה לא כפירה לחשוב שהדלקת המדורות זה ביטול תורה]
תחשוב ככה ויערב לך!!!! הס"מ אין לו מקום שיש עשרה איש אתה לא יודע!!!! הוא בורח!!!! (עי' זוה"ק)

למדתי בת"ת חניכי בב"ב, למדתי בישיבה קטנה של ראש ישיבה ליטאי בב"ב, ולמדתי בירושלים בישיבה ליטאית.... אתה מדמיין....
הישיבתיות זה לא הלכה למשה מסיני.... תגדל ותתפקח... גם בישיבות לא אוחזים ממרן פאר הדור הגרע"י זי"ע וממרן הראש"ל שליט"א... וכן משאר גדולי ישראל האמיתיים.... ואני שמעתי בדיוק מה הם חושבים עליהם, ואין כאן המקום להאריך.... אז בא... מי שלמד בישיבות... הוא לא אוחז בכסא הכבוד!!!!
ואגב דיברו כאן על הרב ברלנד... דוקא שתדע שאני חבר של כמה ליטאים שאוחזים ממנו עולמות, ואומרים שהכל שקר מה שממציאים סביבו... זה הכל קנאה של המתחרים בו.....
ביקשתי שתענה בכנות..

אתה סתם בטוח שזה הקרנה.... הרבה אמרו לי בדיוק הפוך... שבאמת רואים שיש כאן משהו רוחני.... אז ככה שאין שום ראיה שזה הקרנה...
מי זה ״הרבה״? ומאיפה לנו לדעת איך נראה דבר רוחני?
ראה מה שכתבתי באחת מההודעות שלי, שאם באמת היה דבר רוחני לא נראה לי שהמצלמה יכלה לקלוט דבר כה שמימי.
(וכתבתי זאת בהקשר לאש שתרד מהשמיים בבנין ביהמ״ק בבי״א, שלענ״ד מרוב הקדושה גוף זר לא יוכל להתחיל לקלוט אפילו את הקדושה שהולכת שם)

בפשטות נראה שזה תרגיל הקרנה שהמצלמה קולטת, ועובדה שזה יורד הרבה פעמים על האנשים שעומדים.

בכ״א, אין לי עניין להתחיל להתווכח איתך על סרטונים. אשוב ללימודי.

אני כבר מכיר אותו, דיברתי איתו בהודעות פרטיות, והוא אמר לי בדיוק מה הוא חושב עליו....
שקר.
בדיוק כמו:
דווקא לא מצאתי בדברי @איש תם שפה כזו שאתה מדבר עליה.
אתה מוזמן להעלות ציטוט של לשון אחת של זלזול בינוקא שכתבתי, בין מהפורום הכללי, בין מהשיחות הפרטיות בינינו.
כי @איש תם טוען כל הזמן שהם לא אוחזים ממנו... והוא בהתחלה אמר לי שהרב יצחק כהן לא אוחז ממנו...
שוב שקר. לא אמרתי שלא אוחז ממנו, אלא אמרתי שלא ניח"ל ממה שעושים סביבו.
כל הראיה שלו ממרן הראש"ל זה מ"ככר השבבבב"
שוב שקר. לא הבאתי שום דבר ממרן הראש"ל, רק הבאתי צילום של דברים שנכתבו בכיכר השבב, מדברי רבה של ירושלים.

דוקא שתדע שאני חבר של כמה ליטאים שאוחזים ממנו עולמות, ואומרים שהכל שקר מה שממציאים סביבו... זה הכל קנאה של המתחרים בו.....
ואנחנו נתפוס מה שאומרים עליו ליטאים שאוחזים ממנו עולמות?
אני לא בא לדבר על הרב עצמו. אבל לי נראה שאתה לא מפנים את מה שאתה בעצמך כותב.

הס"מ אין לו מקום שיש עשרה איש אתה לא יודע!!!! הוא בורח!!!! (עי' זוה"ק)
מסתמא התכונת לזוהר בויחי לגבי השטן לאחר הלויה.
זה לא קשור כלל.
האם בבית מרזח וכיו"ב במקום של פריצות שיש עשרה הס"מ לא נמצא?
הס"מ נמצא בכל מקום שיש לו הנאה ממה שהצליח להחטיא את האנשים.
כיון שהדלקת המדורות היא ביטול תורה ממש - הס"מ נמצא שם בודאי. רשב"י איני יודע.

שקר.
בדיוק כמו:

אתה מוזמן להעלות ציטוט של לשון אחת של זלזול בינוקא שכתבתי, בין מהפורום הכללי, בין מהשיחות הפרטיות בינינו.

שוב שקר. לא אמרתי שלא אוחז ממנו, אלא אמרתי שלא ניח"ל ממה שעושים סביבו.

שוב שקר. לא הבאתי שום דבר ממרן הראש"ל, רק הבאתי צילום של דברים שנכתבו בכיכר השבב, מדברי רבה של ירושלים.
מי שמשקר אומר על אחרים שהוא משקר אתה לא יודע את זה??? פשוט לא נוח לך להודות, שדיברת עליו ואתה מבקש סליחה לא ממני, ממנו... שאמרת עליו דברים שלא ראויים להיאמר... זה שבאינטרנט מדברים ככה... זה לא מתיר לנו כבני תורה לדבר ככה...

אני לא בלחץ.....
אבל אתה לא כואב לך שמדברים כאן על גדולי ישראל בשפה בוטה ושחצנית.... כאילו הם ברי פלוגתא ואפשר לבחון אותם למרות שכל גדול"י אוחזים מהם....
אז אתה בבעיה... כי באמת למעשה אין הבדל אם מדברים על הרב שלך או שמדברים על פלוני אחר.... כולם גדולי ישראל... וכל מי ששותק נכווה בגלחתן!! (עי מעשה עם האוה"ק זיע"א שפעם שמע ביזוי ת"ח ושתק ונגזר עליו גלות ארוכה!!! וכן ר"א בן רשב"י שפעם שמע בזיון ת"ח ויצאו תולעים מאזנו מבהיל הרעיון!!!) אני בסה"כ העלתי את הסרטון למעלה לא בשביל להוכיח שהוא אדם גדול... אני רק רציתי לשאול מה דעתם על זה.... רק שיש כאלה שמנסים להפוך את זה לכת.... שכאילו יש לינוקא כת משוגעים חסידים שוטים שעושים לו כל מיני תעתועים בשביל להוכיח שהוא אדם גדול.... ואני שואל מאיפה הלעז הזה???? מה אתם ממציאים דברים, לבנתיים אני מכיר חלק מחסידיו, כולם ת"ח יראים ושלמים... וגם עמך בית ישראל.... מה אנחנו בדור של כת שבתי צבי ימ"ש ח"ו שאנחנו מנסים לעשות אותו אליל???? חלילה!!!!! אם יש למשהו ראיה שהחסידים השוטים שלו עשו משהו להגדיל שמו שיביא ראיה, ושלא יוציא לעז.... בחינם!!! אנחנו כאן במדור אמיתי של ת"ח... לא ראיתי ת"ח אחד אמיתי מהרבנים שאני מכיר פה בפורום שכתב דברים כאלה נוראים והשמצות....
בינתיים היחיד שכתב פה בשפה בוטה ושחצנית נגד גדול"י שאין איש שמערער על היותם גדול"י, זה אתה בדבריך באשכול שנחסם, נגד שר התורה הגר"ח קנייבסקי זצ"ל, ונגד יבדל"א הגאון רב"צ מוצפי שליט"א!!!

מי זה ״הרבה״? ומאיפה לנו לדעת איך נראה דבר רוחני?
ראה מה שכתבתי באחת מההודעות שלי, שאם באמת היה דבר רוחני לא נראה לי שהמצלמה יכלה לקלוט דבר כה שמימי.
(וכתבתי זאת בהקשר לאש שתרד מהשמיים בבנין ביהמ״ק בבי״א, שלענ״ד מרוב הקדושה גוף זר לא יוכל להתחיל לקלוט אפילו את הקדושה שהולכת שם)

בפשטות נראה שזה תרגיל הקרנה שהמצלמה קולטת, ועובדה שזה יורד הרבה פעמים על האנשים שעומדים.

בכ״א, אין לי עניין להתחיל להתווכח איתך על סרטונים. אשוב ללימודי.
גם אני ישוב ללימודי....

מי שמשקר אומר על אחרים שהוא משקר אתה לא יודע את זה??? פשוט לא נוח לך להודות, שדיברת עליו ואתה מבקש סליחה לא ממני, ממנו... שאמרת עליו דברים שלא ראויים להיאמר... זה שבאינטרנט מדברים ככה... זה לא מתיר לנו כבני תורה לדבר ככה...
אתה מוזמן להעלות ציטוטים שלי.
ואני מוכן להעלות ציטוטים שלך.
וישפוט הציבור!

ואנחנו נתפוס מה שאומרים עליו ליטאים שאוחזים ממנו עולמות?
אני לא בא לדבר על הרב עצמו. אבל לי נראה שאתה לא מפנים את מה שאתה בעצמך כותב.
אני בא להגיד לך שלפעמים אנשים חושבים שכולם לא אוחזים מהרב ברלנד... ודוקא ההיפך הוא הנכון... מי שלא מחובר לאינטרנט ואייפונים או תקשורת ומסתכל עליו במבט תורני רואה את האמת...

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון