• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אולי הגיע הזמן להפסיק ביזדים את השיר העממי "יחי אדוננו" וכו' לא מתאים ולא מכובד!

נראה לי הוא היה מוחא כפיים ומשתולל עם הידיים, לא?
כל הכבוד! רואים את זה עד היום בצילומים של הלויין. עליו השלום. היה ירא שמים אמיתי.
הוא סיפר לנו על העניות של רבינו שהיה שומר לו את הענבים שבתחתית הבסטה כי לא היה לו כסף לקנות

הוא סיפר לנו על העניות של רבינו שהיה שומר לו את הענבים שבתחתית הבסטה כי לא היה לו כסף לקנות
כך שמעתי גם על חכם אליהו כהן [האופה] שהיה מביא לרבנו ע"ה מדי ערב שבת לחמים מחמת עניותו של רבנו....מי שיודע....
וחכם שמואל זכאי שילם למרן תקופה ארוכה דמי שכירות הדירה בבית ישראל....כך שמעתי מאחורי הפרגוד....

אמת ורואים זאת

אמת ויש סר'ט על זה שגם אני הק' מופיע שם
בסרטון אני זוכר מרן סיפר על ביבי שראה אותו אמר לו כבודו לא יכול לתאר מאות מאות באים לשמוע, ומרן אמר לו כבודו לא יכול לתאר, אלפים אלפים באים לשמוע! וכולם מחאו כפיים ובתוכם רואים גם אותו...

כך שמעתי גם על חכם אליהו כהן [האופה] שהיה מביא לרבנו ע"ה מדי ערב שבת לחמים מחמת עניותו של רבנו....מי שיודע....
אני יודע ששלמה כהן ז"ל (ג'ימי) היה מכין הפיתות כל יום שישי, במאפייה מתחת לאדמה ברחוב אדוניהו בואכה בר אילן.

טבע למוות ב"מ
והפלא שפעם אחת כן ניצול שננעל בסירה וקפא כמעט למוות ולבסוף איי איי רגלוהי דבר איניש אינון ערבין ליה....ודוק
חבל דווקא הייתי מתרגש מאוד מהשירים שלו הרבה תוכן ניגונים מאוד מרגשים ונעימים ועל כולנה הקול שלו

נערך לאחרונה על ידי מנחה:
חזור
חלק עליון