• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

אולי הגיע הזמן להפסיק ביזדים את השיר העממי "יחי אדוננו" וכו' לא מתאים ולא מכובד!

יישר כח גדול, משמח ומעודד.
וכאן המקום להודות להרה״ג רבי @אושרי רביב על כל מה שעושה למען מורשתו של מרן, בעיקר מאחורי הקלעים, בשעות לא שעות.
יהיה רצון שזכותו של מרן זיע״א תעמוד לו לכל מילי דמיטב. אמן.
הרב @מורשת מרן כדרכו מאריך ומשבח גם בדברים שהלוואי ונגיע אליהם... כדרכו בקודש....
המברך יבורך מפי עליון בכפל כפליים!

נראה לי שחכם יצחק משען האריך ימים יותר מכולם, ממש חוני המעגל.... מסופקני אם הוא שייך לדור הזה...

הרגת את כולם... כל מי שהזכרת עליו השלום, או חיי העולם הבא. חחח
מה אתם רוצים כולם היו זקנים באים בימים
מה יש לנו היום במגדל העמק? זקנים מרוקאים עם חלודה בשפם וזקנות רוסיות
הדור הזה עבר. היום זה דור של פלסטיקים
מה עם ר' שמואל שמאי הי''ו? (הבשם)
מבחינתי אם תרצו גם הוא נפטר...
הוא בבית אבות ליד הבית של מרן חכם יצחק

מו"ז חכם ריבי היה מגדולי תומכי מרן זצוק"ל וכעת קשה להאריך.
לכל המגיבים החכמים, אף א' לא ענה ענינית על זה שמעיזים לדבר על חכם מרדכי אליהו. ויבלטו"א הגרש,מ עמאר הרי זו עזות מצח,
גם אני מכיר את הרב אוזן ואת פעלו, ורק אמרתי שכדאי ליזהר. חכם רביב אנא אתה צעיר ויש לי הרבה מה לחדש לך אז קצת ענוה בבקשה.

מו"ז חכם ריבי היה מגדולי תומכי מרן זצוק"ל וכעת קשה להאריך.
מי זה חכם ריבי
לכל המגיבים החכמים, אף א' לא ענה ענינית על זה שמעיזים לדבר על חכם מרדכי אליהו. ויבלטו"א הגרש,מ עמאר הרי זו עזות מצח,
איני חכם, אך לא ראיתי כאן מאן דהוא שהעיז לדבר עליהם.

מי זוכר אותו ומה היה עושה כשרבינו עובדיה היה נכנס ליזדים? @אושרי רביב והצעירים בכבוד
ר ד.jpeg

ועוד תמונה אחת להיום של זכריה. יש לי עוד הרבה תמונות של הכוכבים אבל זה כבר נכנס לאוירה שלא מתאימה לבין המצרים, אז נשמור לפעם אחרת
זכריה.jpg

[אגב ביקשו ממני להשתתף בסיור בשכונת הבוכרים אבל זה לא יקרה בבין המצרים בלי נדר כי אני בלי כוונה עושה ליצנות בעה"ר]

מי זוכר אותו ומה היה עושה כשרבינו עובדיה היה נכנס ליזדים? @אושרי רביב והצעירים בכבוד
זה חכם דגן אבא של אלי מהסלטים בשוק הבוכרים
הבן שלו אברך אצלנו באור החיים ומזכה הרבים גדול בבית שמש ושאר מקומות,

הצג קובץ מצורף 10251

ועוד תמונה אחת להיום של זכריה. יש לי עוד הרבה תמונות של הכוכבים אבל זה כבר נכנס לאוירה שלא מתאימה לבין המצרים, אז נשמור לפעם אחרת
נראה לי הוא היה מוחא כפיים ומשתולל עם הידיים, לא?

נראלי שרובם היו עושים שם ככה באותו הזמן....זה ניחוש פרוע...
יש לי הוכחה לכך, אבל אני לא מוצא את זה... סרטון רואים אותו כמעט אני בטוח בזה... עושה כך.
יש לי חלק רק מהסרטון, אבל לא מראים את הקהל. במלא יש גם את הקהל ורואים את מה שכתבתי:

חזור
חלק עליון