• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

גרפיקאי טוב (במחיר זול) לא מעמד. מישהו מכיר?

אמונה ובטחון

Well-known member
מישהו מכיר גרפיקאי שמעצב עלונים ברמה? במחיר זול?
אני צריך גרפיקאי, לא מעמד!
אני יודע שיש הרבה מעמדים שחושבים שהם גם גרפיקאים, אבל אין להם איכות כמו של גרפיקאי.
גרפיקאי זה מי שמתעסק בעיצוב, לא בעימוד עמודים.

אפשר לשלוח לי גם בהודעה אישית.

מישהו מכיר גרפיקאי שמעצב עלונים ברמה? במחיר זול?
אני צריך גרפיקאי, לא מעמד!
אני יודע שיש הרבה מעמדים שחושבים שהם גם גרפיקאים, אבל אין להם איכות כמו של גרפיקאי.

אפשר לשלוח לי גם בהודעה אישית.
אני לא יודע מה ההבדל בין גרפיקאי למעמד.
אבל שלמה ניזרית 0504158840. אני יודע שהוא עושה עלונים יפים מאוד (כמובן גם ספרים).

ואגב לניזרית יש איכות מעולה.
אגב הוא גם מרצה בזה שיעורים, במקום שהוא עצמו למד את המקצוע.
ומה שאמרתה "מחיר זול" אני לא מבין במחירים של עלונים. הכי טוב שתשאל אותו, ואפי' שישלח דוגמאות שהוא עשה. ותחליט.

אני לא יודע מה ההבדל בין גרפיקאי למעמד.
אבל שלמה ניזרית 0504158840. אני יודע שהוא עושה עלונים יפים מאוד (כמובן גם ספרים).
יש לו מייל?
ההבדל הוא פשוט, מעמד עוסק בעימוד עמודים של ספרים. אבל יש מעצב שזה גרפיקאי.
לדוגמא כריכה לספר צריך גרפיקאי. כמובן שיש גם מעמדים שעושים כריכות. אבל באופן כללי מי שהוא גרפיקאי יש לו עבודות טובות יותר. שוב יתכן ויש מעמדים שעושים כריכות ברמה גבוהה. כתבתי באופן כללי. וכל מקרה לגופו...
ולכן בעיצוב עלון צריך מישהו שהוא גרפיקאי.

תודה על העצה... אני עומד להוציא עלון והעצה שלך חשובה לי מאוד..
מי שיש לו תקצוב גבוה כל פעם לגרפיקאי, למה לא, שישלח לגרפיקאי כל פעם.
מי שאין לו לעת עתה תורמים קבועים לעלון, עדיף לסדר לבד.
וכל אחד יעשה כרצונו הטוב.

אגב, יש מעלה וחסרון בכל אחד, לשלוח לגרפיקאי זה מעלה שחוסך זמן, אבל חסרון שלא תמיד הם מבינים מה אתה מבקש, וצריך להסביר וכו' וכבר הזמן שחסכת התבזבז...
ומאידך בעיצוב פנימי שאתה עושה, אתה יודע מה אתה רוצה לעשות וזה יותר קל ונעים, אולי זה דורש קצת יותר זמן, אבל לענ"ד זה שווה. ושוב כאמור תלוי כ"א בתקצוב שיש לו לעלון.

אגב, יש מעלה וחסרון בכל אחד, לשלוח לגרפיקאי זה מעלה שחוסך זמן, אבל חסרון שלא תמיד הם מבינים מה אתה מבקש, וצריך להסביר וכו' וכבר הזמן שחסכת התבזבז...
לכן תלוי לאיזה גרפיקאי אתה שולח, ועדיף לדבר טלפונית, מאשר לשלוח במייל,

חזור
חלק עליון