• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

בד"ץ

כמה כמויות שיהיו בכל זאת יש כאן מפעל, עובדים רבים, יבוא בטיסה (אולי אוניות אינני יודע) וכל זה מסתכם ב-24 ש"ח לבשר הכי יקר? נראה שתבדוק את המחירים שוב

דרך אגב ההכשר של הרב רובין מעולה, הוא הכי מחמיר בכל דבר וכך גם בבשר!
רבי אלעזר אבוחצירה, הרב יהורם אברג'יל זצ"ל היו אומרים שאוכלים רק ממנו, וכך עוד רבנים רבים וטובים, הוא מקובל על כולם.
ואני יודע אישית שהולך להמון מפעלים ומשחטות בעצמו או ע"י בנו שליט"א, מטריח את עצמו בגילו המופלג לחו"ל המון ימים בשנה.
הכשר מצויין לכל הדעות!!

דרך אגב ההכשר של הרב רובין מעולה, הוא הכי מחמיר בכל דבר וכך גם בבשר!
רבי אלעזר אבוחצירה, הרב יהורם אברג'יל זצ"ל היו אומרים שאוכלים רק ממנו, וכך עוד רבנים רבים וטובים, הוא מקובל על כולם.
ואני יודע אישית שהולך להמון מפעלים ומשחטות בעצמו או ע"י בנו שליט"א, מטריח את עצמו בגילו המופלג לחו"ל המון ימים בשנה.
הכשר מצויין לכל הדעות!!
הרב אלחנן פרץ אומר שלא מקפידים שם על סירכות לדעת מרן הב"י כראוי.

ממש לא נכון!! מקפידים על הכל!
הרב רובין עצמו אמר לנו שכולם יכולים לבוא למשחטות שלו מתי שרוצים ולבדוק בעצמם! הוא היחיד שמוכן להכניס כל מי שרוצה לראות,
לא מסתיר כלום.
פוק חזי! אחת המשחטות שלו נמצאת ברחובות.

ממש לא נכון!! מקפידים על הכל!
הרב רובין עצמו אמר לנו שכולם יכולים לבוא למשחטות שלו מתי שרוצים ולבדוק בעצמם! הוא היחיד שמוכן להכניס כל מי שרוצה לראות,
לא מסתיר כלום.
פוק חזי! אחת המשחטות שלו נמצאת ברחובות.
אני רק השבתי על מה שכתבת שמוסכם על כולם. וכתבתי שעל הב אלחנן פרץ לדוגמא אינו מוסכם.
לגוף הדברים אני לא חושב שאתה מבין בשחיטה כמו הרב אלחנן פרץ, ואני מעדיף לסמוך עליו. בעז"ה אעלה מאמר הלכתי שלו בענין, שיובן מה בדיוק הנידון כאן.
גם מה שכתבת שהוא היחיד שנותן להכנס למשחטות שלו מתי שרוצים אינו נכון, כי גם במשחטות של בית יוסף זה כך. ולגבי עופות הרב אלחנן פרץ אומר כבר שנים ששחיטת בית יוסף הכי טובה, וכיום אומר שבית-יוסף & חניכי-הישיבות הכי טוב.

ועיקר הנידון כאן על בשר בקר, וכמדומה שאין לו שחיטת בקר בארץ.

אני רק השבתי על מה שכתבת שמוסכם על כולם. וכתבתי שעל הב אלחנן פרץ לדוגמא אינו מוסכם.
לגוף הדברים אני לא חושב שאתה מבין בשחיטה כמו הרב אלחנן פרץ, ואני מעדיף לסמוך עליו. בעז"ה אעלה מאמר הלכתי שלו בענין, שיובן מה בדיוק הנידון כאן.
גם מה שכתבת שהוא היחיד שנותן להכנס למשחטות שלו מתי שרוצים אינו נכון, כי גם במשחטות של בית יוסף זה כך. ולגבי עופות הרב אלחנן פרץ אומר כבר שנים ששחיטת בית יוסף הכי טובה, וכיום אומר שבית-יוסף & חניכי-הישיבות הכי טוב.

ועיקר הנידון כאן על בשר בקר, וכמדומה שאין לו שחיטת בקר בארץ.
אני חושב שאתה כנראה לא מכיר את הרב רובין, אם היית מכיר אותו היית יודע איזה קפדן הוא.
מלבד היותו ת"ח עצום כמו שניכר מספריו הנפלאים ובעיקר בשו"ת שלו נהרות איתן שאלות מכל רחבי העולם, ולאחר שנים ששימש את גדולי ישראל ובעיקר את הרב וואזנר זצ"ל.
וכמובן שיש עדות מהרבה רבנים שהשחיטה שלו מעולה וכמבואר לעיל, ובעדות אישית מרבי אלעזר אבוחצירה זצ"ל שהיה מאוד מקורב לרב רובין שליט"א.
ומה שהתכוונתי לומר שאתה יכול בכל שעה להיכנס למשחטה אפילו בלא תיאום - כך אמר לנו הרב רובין.
תנסה ותבדוק - אל תסתמך על שמועות!!
ובטח לא לפרסם ברבים דברים כאלו - מה אם דיני לשון הרע ופגיעה בפרנסה של השני בלא לברר את הדברים לעומקם.
אם כבודו לא יודע - אז לא אומרים. אני לא אמרתי על מישהו אחר שהוא לא טוב, רק אמרתי שמעדות של כמה גדולי ישראל ההכשר של הרב רובין מעולה גם לספרדים. תבדוק עם עוד רבנים שמבינים - תשאל את הרב יצחק יוסף שליט"א אם יצא לך.

חזור
חלק עליון