• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

דבריו הברורים של מרן פאר הדור הראשון לציון שליט"א הערב על איתמר בן גביר

כדי לחזק דברי הרב מורשת מרן, בהיותו ידידנו ואהובנו, ולהרחיק לזות שפתיים מן הקודש פנימה: הריני להודיע בשער בת רבים, שדיברתי עם עוזרו הצמוד של הגאון הרב בן ציון מוצפי, והודיעני באופן מוחלט, שכל התשובות אשר נכתבו באתר דורש ציון, הן אך ורק ממורנו ורבנו הגאון הרב בן ציון בכבודו ובעצמו.
שמו לרב מחשב בבית עם חיבור שיכול לקבל את השאלות, מופיע לו פרטי השואל ועונה בעצמו. לא על ידי מלאך, לא על ידי שרף וכו'.
כך שכל התשובות הרי הן מוסמכות ואמתיות, להבדיל מאחרים שמקלידים עבורם תשובות ומפיצים בשער בת רבים...
הרב מקליד בעצמו? נראה שיש עורך שמקריא וכותב מה שהרב עונה. כי הרבה פעמים כתוב בתשובה "העורך: אל תבלבל לרב..."
"העורך: שאלת את הרב כבר כמה פעמים..."
אז נראה שיש עורך ששואל את הרב ועונה מה שהרב אומר לו.

הרב מקליד בעצמו? נראה שיש עורך שמקריא וכותב מה שהרב עונה. כי הרבה פעמים כתוב בתשובה "העורך: אל תבלבל לרב..."
"העורך: שאלת את הרב כבר כמה פעמים..."
אז נראה שיש עורך ששואל את הרב ועונה מה שהרב אומר לו.
כשכתוב העורך זה העורך של האתר. אם לא כתוב כך הרב כותב בעצמו.

כשכתוב העורך זה העורך של האתר. אם לא כתוב כך הרב כותב בעצמו.
לא הבנת את כוונתי.
אני לא טוען שהרב לא עונה את התשובות. רק אני טוען שנראה שהרב לא מקליד בעצמו. אלא נשאל - עונה - והעורך מקליד.
והראייה: כתוב לפעמים העורך וכו'. מה זה אומר? שלפני שהרב רואה את השאלה העורך רואה. ובא להקריא לרב.

לא הבנת את כוונתי.
אני לא טוען שהרב לא עונה את התשובות. רק אני טוען שנראה שהרב לא מקליד בעצמו. אלא נשאל - עונה - והעורך מקליד.
והראייה: כתוב לפעמים העורך וכו'. מה זה אומר? שלפני שהרב רואה את השאלה העורך רואה. ובא להקריא לרב.
ביררתי על כך בעבר, ואמר לי העוזר, שראו לפני שהרב ראה אותן, היה עונה העורך אם זה לא לעניין שהרב יענה...
למרות שיש הרבה שאלות הזויות ששואלים את הרב, והרב עוד עונה בסבלנות יתירה....

לא הבנת את כוונתי.
ע"ז עניתי. הרב עצמו מקליד.

כדי לחזק דברי הרב מורשת מרן, בהיותו ידידנו ואהובנו, ולהרחיק לזות שפתיים מן הקודש פנימה: הריני להודיע בשער בת רבים, שדיברתי עם עוזרו הצמוד של הגאון הרב בן ציון מוצפי, והודיעני באופן מוחלט, שכל התשובות אשר נכתבו באתר דורש ציון, הן אך ורק ממורנו ורבנו הגאון הרב בן ציון בכבודו ובעצמו.
שמו לרב מחשב בבית עם חיבור שיכול לקבל את השאלות, מופיע לו פרטי השואל ועונה בעצמו. לא על ידי מלאך, לא על ידי שרף וכו'.
כך שכל התשובות הרי הן מוסמכות ואמתיות, להבדיל מאחרים שמקלידים עבורם תשובות ומפיצים בשער בת רבים...
מסכים עם כל מילה. יודע טוב טוב מתוככי הבית פנימה...

למי שעדיין היה ספק אם יש לאיתמר בן גביר אידיאלים לדאוג לרווחת הכלל, תבוא המציאות שהוא מתכונן לרוץ בנפרד ולקחת סיכון שבגללו ישרפו עשרות אלפי קולות
מה הוא אם לא טיפש, שלא למד לקח מהסבל שסבלנו עד היום, ובשביל אינטרסים מוכן לשרוף את ההזדמנויות
ואיני יודע אם זה נכון שהוא מצא חבר כלבבו בשם אלי ישי, שגם הוא בעל נסיון רב בשריפת קולות וגרימת נזק לכלל הציבור בגלל תאוות שלטון

חזור
חלק עליון