• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הגדלת החברים בפורום 'מורשת מרן' - כמות מול איכות!

כמות או איכות - הצביעו!

• סה"כ בוחרים
    48
חוצפה!!! :mad:
מי שצעק על הרב בסוף השיעור שם . מי ששם לב כפי איך ששמעתי הוא צעק לעבר מרן שליט''א על הנהג שלו למה יש לו איפון מי שהיה שם אמר לי שמרן הראש''ל אמר לו לשתוק והוא המשיך לצעוק על הרב אז הרב אמר שהוא ''לא מוחל ולא סולח לו'' מעניין מי שהיה נוכח שם לשמוע בדיוק מה קרה שם

הרב דיבר שם בכאב על כך שלספרדים אין להם אין העניין של הפירגון וזת''ד הרב ''כשדיברתי ביזדים על בחורי הישיבות שהם שומרים על החיילים והמדינה ואח''כ התקיפו אתנו מי שהתקשר לחזק אותנו ולעודד זה רבני אשכנזים רה''י חברון ועוד... הרבה רבנים כולם מהאשכנזים היכן הרב סאלים ??? למה לא ?! תעודד ? תתקשר ? את מי חיזקתי את עולם התורה בחורי הישיבות ? ............''

לכל אלו שמדברים על הרב סאלים...
צפייה מהנה:
יש מבין חברי הפורום כאן נהנים שמזלזלים ומבקרים את חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הרב סלים שליט"א בגלל שבין כל תלמידיו הרבים יש קבוצה סביבו שלא הולכת אחרי מרן פוסק הדור שליט"א, צר לי אבל אתם באמת מסכנים מקווה שה' יאיר את עיניכם מהעיוות ומלירות לעצמכם ברגל....

יש מבין חברי הפורום כאן נהנים שמזלזלים ומבקרים את חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס מרן הרב סלים שליט"א בגלל שבין כל תלמידיו הרבים יש קבוצה סביבו שלא הולכת אחרי מרן פוסק הדור שליט"א, צר לי אבל אתם באמת מסכנים מקווה שה' יאיר את עיניכם מהעיוות ומלירות לעצמכם ברגל....
לא הבנתי,
זה ביקורת למרן רבינו הראש"ל שליט"א? או לחלק מחברי הפורום?
מחכים להבהרה!

לא הבנתי,
זה ביקורת למרן רבינו הראש"ל שליט"א? או לחלק מחברי הפורום
ידידי היקר
האמת שכתבתי מפורש כלפי מה הביקורת....
אבל חשוב לי שתבין ששמירה על כבודו של מרן הגר"א סלים שליט"א אינה פגיעה וביקורת במרן הגר"י יוסף שליט"א שניהם רבותינו ושניהם מנהיגים אותנו ולשניהם מותר לדבר אחד על השני כפי הבנתם לנו אסור להתערב ויתירה מזאת זה פשוט טעות להתערב.
תגיד לי מה דעתך בבית שחלילה אבא ואמא רבים ביניהם ויש מי מהילדים שנמשך יותר להורה מסוים האם זה יהיה חכם ונכון מצידו להדהד את הביקורת של הורה א' כנגד הורה ב'?????

ידידי היקר
האמת שכתבתי מפורש כלפי מה הביקורת....
אבל חשוב לי שתבין ששמירה על כבודו של מרן הגר"א סלים שליט"א אינה פגיעה וביקורת במרן הגר"י יוסף שליט"א שניהם רבותינו ושניהם מנהיגים אותנו ולשניהם מותר לדבר אחד על השני כפי הבנתם לנו אסור להתערב ויתירה מזאת זה פשוט טעות להתערב.
תגיד לי מה דעתך בבית שחלילה אבא ואמא רבים ביניהם ויש מי מהילדים שנמשך יותר להורה מסוים האם זה יהיה חכם ונכון מצידו להדהד את הביקורת של הורה א' כנגד הורה ב'?????
אני מקוה שאתה לא מעביר ביקורת על אשתך ליד הילדים.

נכון מאוד!

שקר!!!

מי החליט כך שמרן רבינו הראש"ל שליט"א הוא לא מנהיג את עולם הישיבות, צא וראה כמה הולכים לאורו וכמה הולכים לאורם של חכמים אחרים (ובקיצור אינני מכיר ת"ח בסדר גודל בציבור הספרדי שבני התורה הולכים לאורו יותרן ממרן רבינו שליט"א)

על אף הענווה הגדולה של מורינו עמוד הענווה הגאון הגדול רבי משה מאיה שליט"א, לא תצליחו למחוק אותו!

זה לא סיום הנתק, זה מחיקת מורשתו של מרן!

ולכן מה?
מהיכי תיתי שבגלל שיש גורמים בתנועה שאינם חפצים יותר בהמשכת דרכו של מרן, כך צריך להיות?

שקר גמור!
ולשיטתך אדרבה ואדרבה!!

הבנה בוגרת?
הצלחת הציבור?

מנהיגי עולם התורה הספרדי הם ממשיכי הדרך וההנהגה שהוסמכו לכך ע"י רבותינו הגדולים זיע"א
והם מרן הראשון לציון פוסק הדור רבינו יצחק יוסף שליט"א
ועימו זקן המועצת מורינו הגאון הגדול רבי משה מאיה שליט"א,
לא תצליחו במזימתכם!
זאת התורה לא תהיה מוחלפת!
.
מחילה על התקיפות, אבל כבר אי אפשר לשתוק על ביזוי כבוד רבותינו מנהיגי הדור ממשיכי הדרך.
מה זה עולם התורה הספרדי
קצת נסחפת
רוב הראשי הישיבות לא הולכים אחר הנהגתו של הראשל'צ והרב מאיה
ישיבת רכסים
יסודות
יסודות התורה
בית שמעיה
מאור התורה
דעת חיים
אבל האמת שהם הולכים אחר הנהגת הליטאים
כך ששני הצדדים בוויכוח לא צודקים.

היום אין ישיבות ספרדיות כולם (הרוב) משתכנזים !!!!
למעט כסר"ח ופורת יוסף וחזון עובדיה ואוהל יוסף
ואולי באר יהודה של הרב טופיק כיון שראיתי את זה
דקה 3:24
אבל אינו מוכח כי אולי היום זה ישתנה מאז

נערך לאחרונה:
במחילה אבל המשל אינו דומה לנמשל
המשל הנכון כאן הוא שאבא ואמא באותה דיעה, ופתאום מגיעה השכנה מלמטה, זו שתמיד ... וגם היא רוצה לחוות דיעה ולהרגיש כמו הורה שלישי.
גם אז הילדים צריכים לשתוק?!

מה זה עולם התורה הספרדי
קצת נסחפת
רוב הראשי הישיבות לא הולכים אחר הנהגתו של הראשל'צ והרב מאיה
ישיבת רכסים
יסודות
יסודות התורה
בית שמעיה
מאור התורה
דעת חיים
אבל האמת שהם הולכים אחר הנהגת הליטאים
כך ששני הצדדים בוויכוח לא צודקים.
ראשי הישיבות אל הולכים אחרי הנהגתו, אבל כמעט כל בני ישיבתם הולכים אחרי הנהגתו.
במאור התורה לפני כמה שנים בקמפ עשו סקר בענין וראו שרוב מוחץ הולך אחרי מרן זיע"א.

חזור
חלק עליון