• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

הרב יצחק יוסף-תמונות

לולי דמסתפינא אמינא ש.....לא לחינם נקרא יצחק משען
אשרי רבנו יצחק שיש לו משען כזה...
אני לא יודע מה אתה רוצה לרמוז, אבל באמת שמחמת הריחוק לא זכיתי לפגוש את רבינו כבר חודשים רבים יותר מחצי שנה, והגעגועים כל כך גדולים שיום אחד אני יקום ויסע אליו בעזרת ה'

אני לא יודע מה אתה רוצה לרמוז, אבל באמת שמחמת הריחוק לא זכיתי לפגוש את רבינו כבר חודשים רבים יותר מחצי שנה, והגעגועים כל כך גדולים שיום אחד אני יקום ויסע אליו בעזרת ה'
הוא שאמרתי ואל זה כיוונתי
לא רמזתי כלום

הערה קטנה למען הדיוק
בלוויית הרבנית לבש רבינו פראק והמבורג בלי עניבא, מצורף תמונה מאת ידידנו הברסלבע'ר ויזמן
וכן בלוויית הגרב"צ לבש פארק והמבורג עם עניבא כמובא תמונה בס' מראה האשהצג קובץ מצורף 11051
יכול להיות שטעיתי, כתבתי על סמך הזיכרון, בכל אופן זכור לי שהוא לבש את הגלימה השחורה באירועי אבל נוספים, אני אבדוק א"ז.

מי זה עם הזקן שנמצא בתמונות כל הזמן ליד הרב?
זה מה שקיבלתי:
"הרב שמעון חזן אחראי לב לאחים בעכו, ועושה הרבה פעילות קודש עם הנוער פה בעכו.
תלמידו הנאמן של הרב סופר מישיבת כף החיים בירושלים.
הרב יצחק אמר לו תמסור ד"ש חמה לרב סופר, ותגיד לו שהזכרתי אותו בשיעור האחרון."

ואם כן מתברר לי שאני מכירו טלפונית מפעילות משותפת של קירוב.

פעם היינו בוורט של בחור מהישיבה בהרצליה והיה תמונות של מרן והרבי מלובאביטש והרב שך ואמר הר"י שדרש ושיבח את בעל הבית ואמר שבחלום השחור של הרב שך הוא לא חלם שהוא לידם על אותו קיר.........
בביתר יש צייר שצייר תמונה של שלושתם ברחוב
ליתר דיוק התמונה של מרן קיים הרבה שנים ולאחרונה הוא הוסיף השאר.

חזור
חלק עליון