• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

יש לי הסרטה שתרעיד את האדמה במדינה שלכם. איך מעלים הסרטה לכאן?

מחמת שאותו איש נשוא ההסרטה שהיה משבש את העניינים [שאינו מחברי הפורום, רק כמה פעמים התחבר לכאן בשמות שונים ומשונים, וטינף... ודבריו נמחקו, רק הוא נזכר ברמז באחד האשכולות דכאן], נרגע בזמן האחרון, אני מקפיא את ההסרטה עד להודעה חדשה.
אבל אם הוא ישוב לשטויותיו, ינועו אמות הסיפים. [והכל ע"פ החוק והוראות רבותינו המתוקים שליט"א].

מחמת שאותו איש נשוא ההסרטה שהיה משבש את העניינים [שאינו מחברי הפורום, רק כמה פעמים התחבר לכאן בשמות שונים ומשונים, וטינף... ודבריו נמחקו, רק הוא נזכר ברמז באחד האשכולות דכאן], נרגע בזמן האחרון, אני מקפיא את ההסרטה עד להודעה חדשה.
אבל אם הוא ישוב לשטויותיו, ינועו אמות הסיפים. [והכל ע"פ החוק והוראות רבותינו המתוקים שליט"א].
רמז עבבבבה מאוד

לשם האמיתי ודאי שלא.
רק היו כאן כמה שניסו ל"גלות" מה שמך האמיתי.
והיכן בי-ם אתה גר.
סהדי במרומים שיצאתי למגדל העמק מירושלים כבר בשנת תשס"א לערך מעלה מטה ומאז אני בגלות מצפה לראותה ולשוב אליה ברחמים וטרם זכיתי.

נערך לאחרונה:
נראה לי שאפשר לנעול.
הרי בכל מקרה האשכול הזה מעיקרא תמוה ותמהוני בריבוע. עוד לפני החיפוש אחרי האנונימיות של חברי הפורום.
למה לנעול
כאן זה הפינת קפה שמקיימים בה תורה נקנית במיעוט שיחה
לי אישית אמרתי כמה פעמים לא מפריע החפירות

חזור
חלק עליון