• ניתן לשלוח יישובים בתורת מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה, שיודפסו בע"ה בקובץ בית יוסף מהדורת תשפ"ה למייל: office@moreshet-maran.com בקובץ וורד, עד לחג השבועות תשפ"ד, אין התחייבות לפרסום, והרשות נתונה לערוך את הדברים לפני הפרסום.

ניסיך שבכל עת חרבות ברזל

אחר שראיתי את השמים במוצ"ש איני מאמין לדו"צ ובעיני הוא כקול הרעם מקהיר...
מה שראית את השמים כיון שהיה יירוטים, ומערכות החץ גודלם עצום, והם כמובן נורים מתוך שטח ישראל אל מחוץ לאטמוספרה [אני לא יכול לפרט יותר.. מטעמי ביטחון... :cool: ...] לכן ראית את השמים ככה. גם אני ראיתי בשמי גוש דן טילים... בגלל שזה מערכת חץ והיא גדולה מאוד, וכן היא רחוקה בהתאם, לכן ראו את הטילילם מהרבה אזורים בארץ, כולל גושדן והמרכז...

מה שראית את השמים כיון שהיה יירוטים, ומערכות החץ גודלם עצום, והם כמובן נורים מתוך שטח ישראל אל מחוץ לאטמוספרה [אני לא יכול לפרט יותר.. מטעמי ביטחון... :cool: ...] לכן ראית את השמים ככה. גם אני ראיתי בשמי גוש דן טילים... בגלל שזה מערכת חץ והיא גדולה מאוד, וכן היא רחוקה בהתאם, לכן ראו את הטילילם מהרבה אזורים בארץ, כולל גושדן והמרכז...
החץ היה בגובה עצום כמין טבעות.
מה שאני מדבר היה בגובה נמוך מעל ראשינו.

נערך לאחרונה:
מנ"ל? וכי כבודו בקי בסוגי הטילים?
אא"כ היכן שהובא התמונה היה כתוב שזה יירוט. כצ"ל.
חשבתי קצת לאחר שכתבתי את השורה הראשונה, ועלה בלבי לדון לכף זכות, ולכן הוספתי את השורה השניה. ללמדנו כמה חשוב לדון לכף זכות ולחשוב חיובי יותר עלינו ועל הסובב אותנו. ובאמת ב"ה ראיתי שכיוונתי לדעתו הגדולה של ידידי האברך החשוב @רבינו @בנימין לוריא

אכן גם אנחנו ראינו [עוד לפני שהיו אזעקות!].
לפי מה שהבנתי היו כמה כלי לייזר מיוחדים שהשתתפו בירוטים ויש ע"ז צא"פ. אז לא אאריך.
אבל לכל הדעות והשיטות היו ניסים אדירים. ואין בעל הנס מכיר בניסו.
וכימי צאתך מארץ מצרים הראנו נפלאות!

אכן גם אנחנו ראינו [עוד לפני שהיו אזעקות!].
אמת
לפי מה שהבנתי היו כמה כלי לייזר מיוחדים שהשתתפו בירוטים ויש ע"ז צא"פ. אז לא אאריך.
אין לי עסק בנסתרות...
אבל לכל הדעות והשיטות היו ניסים אדירים. ואין בעל הנס מכיר בניסו.
ישתבח שמו.
וכימי צאתך מארץ מצרים הראנו נפלאות!
אכי"ר

אצלינו ראו מלט"ים טסים בגובה יחסית נמוך עם רעש אחיד כזה, ופתאום הם נעלמים/מושמדים בתוך עצמם בלי טיל שרודף אחריהם, ולכאורה או שזה נס גמור או לייזר.

בשורות טובות !!
🙏🏼🤲🏼🙏🏼

אימו של יצהר מנחם בן צורית (שמופיע ברשימת הפצועים קשים) מעדכנת:

"ב"ה יצהר שלנו הבריא וכבר הספיק לחזור ללחימה.. אז אפשר להוריד אותו מרשימת הפצועים. תודה רבה , תזכו למצוות. ❤️

1. יהונתן חיים בן תמר מרים התחיל לצאת לשבתות הביתה לפני שבועיים. עבר ניתוח להצלת התנועתיות בכף יד. זקוק לשיקום ולתפילות.
2. דניאל בן טטיאנה החלים. מסירה מהרשימה.
4. אמא של אביעד בן חנה מוסרת שהוא הולך ומשתפר ב"ה
5. משה בן לאה נחמה הבריא וחגג סעודת הודיה ב"ה.
6. יונתן צבי בן חגית לאה חסדי ה' ממש משתפר.ממשיך בשיקום יום בתל בשומר. תודה עצומה על התפילות.

7. רחמים אביחי בן בתיה - היה במצב קשה עבר לשיקום
8. ליאב אברהם בן בתיה- החלים
9. אמא של אלון בן טל מוסרת שהוא יצא השבת בפעם הראשונה הביתה ומסתובב ללא הפסקה עם הקביים בבית! ב״ה ניסים!
10. אור בן ג׳ניה- החלים בשעה טובה
11. ערן רפאל בן אלקה שנפצע קשה מאד, והיה מעל ארבעה חודשים מורדם ומונשם, התעורר, מתקשר, מתחיל להרגיש את הגפיים. יצא לשיקום נשימתי ללמוד לנשום מחדש ובעז"ה ייצא בהמשך לשיקום. ניסי ניסים. עדיין זקוק לתפילות מרובות
12. עדן בן רונית- יצא לשיקום יום
13. אחותו של רפאל שבתי בן עדינה מוסרת שהוא מחלים ושניתן להסיר אותו מהרשימה בשמחה.
14. משה צבי בן עירית עשה סעודת הודיה. החלים בחסדי שמיים ממש.
15 יונתן בן אלון שנפצע מתחילת המלחמה, נמצא בשיקום, במצב רוח טוב. מבקש עדיין תפילות על הכאבים…

נמשיך להתפלל לרפואת פצועי צה"ל.

חזור
חלק עליון