• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

ספר תורה שרוי בצער

מן הסתם הרב @פשוט יעשה סדר
כמדומני שהיושב מימין הנואם זה חכם יוסף עדס זצוק''ל
איני יודע מי כולם אבל אכתוב הנראה לי.
משמאל לימין, הרב נסים טולדאנו ז"ל, מאחורה חכם שבתי אטון ז"ל, נ"ל ואיני בטוח רבי אליעזר גולדשמידט ז"ל, מאחורה מבצבץ איזה חכם שנראה אשכנזי ואיני יודע מיהו, חכם יוסף עדס ז"ל, מי הנואם אינני יודע, ואולי זה חכם עזרא עדס ז"ל רבה של הרצליה, לידו אינני מצליח לזהות, והימני ביותר חכם בן ציון ז"ל.

איני יודע מי כולם אבל אכתוב הנראה לי.
משמאל לימין, הרב נסים טולדאנו ז"ל, מאחורה חכם שבתי אטון ז"ל, נ"ל ואיני בטוח רבי אליעזר גולדשמידט ז"ל, מאחורה מבצבץ איזה חכם שנראה אשכנזי ואיני יודע מיהו, חכם יוסף עדס ז"ל, מי הנואם אינני יודע, ואולי זה חכם עזרא עדס ז"ל רבה של הרצליה, לידו אינני מצליח לזהות, והימני ביותר חכם בן ציון ז"ל.
הנואם זה רבי עזרא עדס.

הסקופים: אנחת רווחה בעולם התורה - זקן ראשי הישיבות הגאון רבי יהודה עדס ישוחרר היום מבית החולים וישוב למעונו בקרית הישיבה.
בני ביתו של הרב מבקשים להבהיר כי השיקום הינו ארוך,
וצריך עדיין הרבה רחמי שמיים.
וע"כ מבקשים להמשיך להתחזק בתפילה ובלימוד לרפואתו של
ראש הישיבה הרב יהודה בן חיה אסתר לרפו"ש.

כבר ביארו שהכונה לראשי הישיבות הספרדים,
ואין הכונה זקן בגיל, אלא בשנים שעמד בראשות הישיבות.
זקן בהשקפה
על זה נאמר: פלפולים, בלבולים...

וכבר אמר פעם הגר"ד יפה זצ"ל: אנשים קוראים לי זקן המשגיחים, כי יש לי את הזקן הכי ארוך...

חזור
חלק עליון