• מעוניינים להכניס את הספר שלכם או לרכוש את ״אוצר החכמה״? שלחו מייל לכתובת: otzar@moreshet-maran.com
  • בשורה משמחת: בעז"ה עומד לצאת לאור בימים הקרובים ילקוט יוסף ברכות חלק א' החדש. מחיר מוזל לקבוצות הנרשמים מראש (כגון כוללים, קהילות, בתי כנסת וכדו'), לפרטים והרשמה יש לפנות למרכז למורשת מרן במייל: y@moreshet-maran.com

עדכוני התנועה בבחירות המקומיות תשפ"ד

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
רבותי!
הדיון כאן עבר סינון רציני. ההודעות על הגר"ד נמחקו.
זה לא המקום, והדבר נוגד את תקנון הפורום של לדון על אדם לגופו, וכ"ש על אחד מגדו"י.
מעיקרא הנושא כאן הוא גבולי, הפורום הוא תורני ולא פוליטי, הדיון נשאר כאן לפנים משורת הדין, נא לא לגלוש למקומות שאינם ראויים ואינם מכבדים!

שימו לב!
ניתן להירשם לספירת קולות לתנועת ש"ס בעיר גבעת שמואל,
הספירה היא החל מהשעה 20:30 עד לשעה 22:30 (משוער),
התשלום הוא 150 ש"ח
הספירה מיועדת:
לבחורי ישיבות גדולות ואברכי כוללים המתגוררים בעיר בני ברק בלבד!
והמבינים בחשיבות ערכו של כל קול בעיקר בערים הללו!
ניתן ליצור קשר במספר טלפון:
0534157620
בשם ה' נעשה ונצליח!

ש״ס בירושלים - ממשיכים להוביל!

קמפיין הבחירות של סיעת ש״ס בירושלים ״מובילים בעשיה״ עולה בכל הכוח!
סיעת ש״ס מציגה את ההישגים הכבירים שלה בקדנציה האחרונה עבור עולם התורה ותושבי השכונות: במוסדות החינוך, בהקצאות, בקהילות, בארגון בני הישיבות, באירועי התרבות, במורשת מן המזרח בטיפול בנוער, במענה לעולים ועוד.
יו״ר ש״ס בירושלים מ״מ ראש העיר הרב צביקה כהן: ״סיעת ש״ס בירושלים חוללה מהפכה בעיר והפכה לכתובת המובילה לכל תושב בכל התחומים. אנחנו חייבים ש״ס חזקה כדי לשמור על הקיים ולהרחיב את הפעילות למען כולם!״
1707170244606.png

הפלג הירושלמי שמסתמן שיתמוך בבוטבול מוערך ב-1300 קולות ולמטה בוטבול יש מתחת לקנה עוד חסידויות וקהילות, לצד רבנים בכירים בציבור הליטאי כדוגמת חבר המועצת של ׳דגל׳ הגרמ״צ ברגמן. במטה ש״ס אומרים: ״מי שקורה את הנתונים מבין שאנחנו הולכים לנצח עם גוש חזק ויציב של 70 אחוזים״. (חנני ברייטקופף)

*’קול אלעד

🎬הספרדים הקימו מטה אשכנזי שיפעל לבחירתו של משה אבוטבול📢 חדשות העיר: בישיבת עבודה לרגל הקמת המטה האשכנזי השתתפו: המועמד לראשות העיר משה אבוטבול, סגן יו״ר הכנסת ח״כ ארז מלול המרכז את פעילות הבחירות בבית שמש, יו״ר אגו״י בבית שמש חנוך דרנגר, מנהל הקמפיין יענקי ביכלר, המשנה לראש העיר איציק אלמליח וראשי המטה. המטה ירכז פעילים מכלל החוגים האשכנזים שיפעלו לשכנע את קהילתם להחירתו של משה אבוטבול לראשות בית שמש.
1707170806966.png

הפלג הירושלמי שמסתמן שיתמוך בבוטבול מוערך ב-1300 קולות ולמטה בוטבול יש מתחת לקנה עוד חסידויות וקהילות, לצד רבנים בכירים בציבור הליטאי כדוגמת חבר המועצת של ׳דגל׳ הגרמ״צ ברגמן. במטה ש״ס אומרים: ״מי שקורה את הנתונים מבין שאנחנו הולכים לנצח עם גוש חזק ויציב של 70 אחוזים״. (חנני ברייטקופף)

*’קול אלעד
זה אחרי שהיום בבוקר הוא כתב 'נתונים ברורים לפי הבחירות האחרונות' שיש לפרוש 53 אחוז.
מה גורם לאנשים לעשות מעצמם צחוק?

אני בטוח אמחק, אני חייב אבל.
תסבירו לי מה הענין הזה.
תמחקו את הפרופיל שלי.
אין לו ערך אם אסור לדבר.

בכל פעם שישנו נושא פוליטי טהור באים המושכים בחוטים ומנפנפים ב'דעת תורה' ו'כך הורה זקן'.
אני לא מעונין לשמוע רדיו, ולא את תתי הרמה שם.
תגידו לי איפה ניתן לבני התורה, לדון ב'דעת תורה'? ברדיו?
איפה נוכל לדבר את מה שמדברים בהיכלי התורה?
איש לא חרג מאפס קצהו ממה שדיברו אחרים בבוז על גדו"י.
בניגוד למה שניסה מאן דהוא, אין ביקורת חלילה על 'הנהגתו' של מי מגדו"י.
היתה שאלה פשוטה, ותחת תשובה קיבלנו גידופים.
אנו מודים על כך, כי היו ימים שקיבלו גם מכות.
אבל באמת תגידו לי איפה אפשר לדבר? להבין? להעלות דעות שאינן נשמעות בכל מקום מנגיעותיו שלו?
כי אסור לעשות 'מחלוקת' בתוך המשפחה אבל מותר עם הספרדים והחסידים וכו' כל מי שאינו אני?
לי זה כואב מאוד. שוב ושוב גוררים אותנו למקום כזה שאסור לדבר,
אולי אם היו מדברים, למדים ומשיבין, לא היה ככה חילול ה' פעם אחר פעם.
מי שכאב את הכאב הזה הלא הוא הגר"ד לנדו במכתבו הידוע לר' אשר דויטש בזמן הקמת דגל התורה.
ואני בתריה כואב את זה. עיי"ש במכתב.

אני בטוח אמחק, אני חייב אבל.
תסבירו לי מה הענין הזה.
תמחקו את הפרופיל שלי.
אין לו ערך אם אסור לדבר.

בכל פעם שישנו נושא פוליטי טהור באים המושכים בחוטים ומנפנפים ב'דעת תורה' ו'כך הורה זקן'.
אני לא מעונין לשמוע רדיו, ולא את תתי הרמה שם.
תגידו לי איפה ניתן לבני התורה, לדון ב'דעת תורה'? ברדיו?
איפה נוכל לדבר את מה שמדברים בהיכלי התורה?
איש לא חרג מאפס קצהו ממה שדיברו אחרים בבוז על גדו"י.
בניגוד למה שניסה מאן דהוא, אין ביקורת חלילה על 'הנהגתו' של מי מגדו"י.
היתה שאלה פשוטה, ותחת תשובה קיבלנו גידופים.
אנו מודים על כך, כי היו ימים שקיבלו גם מכות.
אבל באמת תגידו לי איפה אפשר לדבר? להבין? להעלות דעות שאינן נשמעות בכל מקום מנגיעותיו שלו?
כי אסור לעשות 'מחלוקת' בתוך המשפחה אבל מותר עם הספרדים והחסידים וכו' כל מי שאינו אני?
לי זה כואב מאוד. שוב ושוב גוררים אותנו למקום כזה שאסור לדבר,
אולי אם היו מדברים, למדים ומשיבין, לא היה ככה חילול ה' פעם אחר פעם.
מי שכאב את הכאב הזה הלא הוא הגר"ד לנדו במכתבו הידוע לר' אשר דויטש בזמן הקמת דגל התורה.
ואני בתריה כואב את זה. עיי"ש במכתב.
אפשר שאתה צודק, ואני מבין את הכאב שלך, אבל כאן זה לא המקום בשביל זה.
אם לא היינו עומדים כחומה בצורה נגד דיבור על רבנים, יהיו מי שיהיו (לבד מי שהורו לנו גדו"י), הפורום לא היה קיים היום.
זהו התקנון, ואנחנו מחוייבים לשמור עליו.

"מערכה קריטית על עתידו של הציבור הספרדי בעיר התורה!"

חברי רשימת ש"ס בני ברק בראשות הרב אוריאל בוסו נכנסו אל הרבנים בעיר: הגאון הגדול רבי שבתי לוי שליט"א רבה של שכונת רמת אהרן וראש בית המדרש הליכות משה, גדול מזכה הרבים הגאון הגדול רבי יגאל כהן שליט"א ראש מוסדות יביע אומר, הגאון הגדול רבי משה חזקיהו שליט"א רבה של קרית הרצוג ראש מוסדות אוהלי אברהם והגאון הגדול רבי פנחס קורח שליט"א גאב"ד שערי הלכה. הרבנים ברכו ועודדו את הנציגים, וקראו לציבור לפעול בכלהכוח למען רשימת ש"ס לעירייה
1707262617014.png

"הגיע הזמן שעולם התורה הספרדי הענק בבני ברק יקבל את המגיע לו!"

חברי רשימת ש"ס בבני ברק נכנסו אל הגאון הגדול רבי רפאל אלקריף שליט"א מרא דאתרא קהילת 'נתיבות חיים', ואל הגאון הגדול רבי אברהם זכותא שליט"א רב שכונת מתחם הסופרים 'אילת השחר' ורב בני הישיבות המרכזי פרדס כץ וקיבלו את ברכתם האמיצה. הרבנים שליט"א קראו לציבור להירתם למערכה להעצמת כוחה של סיעת ש"ס למען עתידנו הרוחני בעיר.
1707263173699.png

ישיבת עבודה ראשונה במטה המועמד לראשות עיריית ביתר חננאל שם טוב בהשתתפות השר לשירותי דת מיכאל מלכיאלי, סגן יו"ר הכנסת ח"כ ארז מלול וח"כ אברהם בצלאל.
שם טוב הוא מועמד שס שמתמודד מול מאיר רובינשטיין שנתמך על ידי דגל ואגו"י.
153/5000 ההעלאה נכשלה מפני שהקובץ לא יכול להיכתב לשרת. מנהל האתר יהיה צריך לפתור את זה לפני כל הקבצים ניתן לטעון.

ויעשו כולם אגודה אחת לעשות רצון צדיק
יו"ר הוועדה הפוליטית דחסידי ויזניץ ר' שלמה גרינברגר יחד עם חברי הוועד ר' בנימין מילר, ר' סנדר לבין, נפגשו הערב עם יו"ר אגודת ישראל בבית שמש הרב חנוך דרנגר יחד עם המועמד לראשות העיר הרב משה אבוטבול.
חברי הוועד הציגו את תמיכת הקודש של כ"ק אדמו"ר הקוה"ט שליט"א ברשימת אגודת ישראל ובמועמדה לראשות העיר, וסיכמו על שיתוף פעולה לטובת צורכי העיר והקהילה.

מלבד תמיכת ויזניץ מרכז הערב במועמד משה אבוטבול, באגודת ישראל מדברים על עוד חסידויות נוספות שבימים הקרובים יכריזו על תמיכה באבוטבול (ישראל כהן)

מלבד תמיכת ויזניץ מרכז הערב במועמד משה אבוטבול, באגודת ישראל מדברים על עוד חסידויות נוספות שבימים הקרובים יכריזו על תמיכה באבוטבול (ישראל כהן)
השאלה היא בכלל כמה משפחות יש לויז'ניץ מרכז בבית שמש.
כי אני בכלל לא מכיר בית מדרש שלהם.

שימו לב לא להעלות כאן הכפשות על שום אדם, רק עדכונים וזהו.
כאמור לעיל הפורום הוא תורני ולא פוליטי, וכל השרשור הזה הוא לא כ"כ מתאים.
זוהי אזהרה אחרונה לפני מחיקה כליל...

נערך לאחרונה:
סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חזור
חלק עליון